Ako ďaleko je do Šanghaja

By | October 29, 2018

Ako ďaleko je do Šanghaja

Kniha v češtině!Ako ďaleko je do ŠanghajaDenník mladého narkomana, ktorý po neúspešnej liečbe závislosti na alkohole a drogách zomrie. Kniha čitateľa získa…Stáhněte si knihu Ako ďaleko je do Šanghaja zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Ako ďaleko je do Šanghaja

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Ako ďaleko je do Šanghaja, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Ako ďaleko je do Šanghaja a zábavu bez omezení!

  Ako ďaleko je do Šanghaja

  Podrobnosti o knize Ako ďaleko je do Šanghaja

  :  46

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Belimex

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  FoboSVK

  23.11.2016

  Táto knižka v sebe ukrýva niečo čo v mnohých knihách (a ešte k tomu od slovenského autora) nenájdete. Podáva skutočný obraz človeka závislého na alkohole a drogách. Iba dvadsať ročný Tomáš neopisuje situáciu na základe teoretických poznatkov alebo sledovania druhých závislých ľudí. On opisuje seba. Seba ako človeka závislého, hľadajúceho cestu späť k normálnemu životu. Mnoho jeho myšlienok som si vryl do pamäte (hlavne z druhej polovice knihy) a fakt ma zamrzelo že to nezvládol.

  Myslím, že práve táto kniha by sa mala v dnešnej dobe zaradiť do povinného diela slovenských autorov pre stredné školy namiesto tých starých diel ako sú Ťapákovci alebo Drak sa vracia ktoré sú možno klenotmi slovenskej literatúry, ale čo dajú dnešnej mládeži? Jedna polovica si to ani neprečíta lebo im to nič nehovorí (staré obyčaje a mravy, vymyslené príbehy o čestnosti a o ideálnych hrdinoch “spätých s prírodou”) a druhá to prezrie z donútenia (maturita).
  Toto dielo by naopak bolo veľmi aktuálne a ukázalo by im ako alkohol a drogy (ktoré sú problémom súčastnosti) dokážu zničiť život.

  nelajsia

  18.01.2016

  Silný príbeh…. napísala ho matka mladého narkomana po jeho smrti predávkovaním – smutný príbeh, no zároveň by mal byť ponaučením pre nás rodičov, pre ostatných mladých ľudí, pre učiteľov- kde nastane skrat v zmýšľaní človeka, keď sa dokáže sebadeštrukčne správať ? Sme v stave to vybadať, vycítiť?

  Renava

  25.02.2013

  Memento pre všetkých závislých, ktorí sú presvedčení o svojej pravde, že prestať je jednoduché a je na to vždy čas… Nie vždy to bohužiaľ platí. Skutočný príbeh mladého narkomana, písaný formou denníka z liečebne o tom, že niekedy človek skutočne chce, no napriek svojej vôli už je neskoro. Denník vydala jeho matka, po tom, čo dotyčný chlapec svoj zápas prehral. Autentické, smutné a hlavne varujúce.  TAGS:

  online Ako ďaleko je do Šanghaja ebook, kniha Ako ďaleko je do Šanghaja fb2, download Ako ďaleko je do Šanghaja pdf , download Ako ďaleko je do Šanghaja mobi, online Ako ďaleko je do Šanghaja kniha, zdarma stažení Ako ďaleko je do Šanghaja IPhone, online kniha Ako ďaleko je do Šanghaja pdf, zdarma Ako ďaleko je do Šanghaja DJVU, zdarma stažení Ako ďaleko je do Šanghaja txt, stažení Ako ďaleko je do Šanghaja rtf, online Ako ďaleko je do Šanghaja fb2 , e-kniha Ako ďaleko je do Šanghaja stažení txt, zdarma Ako ďaleko je do Šanghaja stažení kniha,

  e-kniha Ako ďaleko je do Šanghaja stažení pdf

  , stažení Ako ďaleko je do Šanghaja IPad, Číst Ako ďaleko je do Šanghaja mobi, Číst Ako ďaleko je do Šanghaja docx, zdarma Ako ďaleko je do Šanghaja awz, dDownload e-kniha Ako ďaleko je do Šanghaja iPad , zdarma Ako ďaleko je do Šanghaja DJVU, download Ako ďaleko je do Šanghaja e-kniha zdarma, zdarma stažení Ako ďaleko je do Šanghaja dvd, Číst Ako ďaleko je do Šanghaja txt, book Ako ďaleko je do Šanghaja stažení DJVU,

  Ako ďaleko je do Šanghaja stažení kniha zdarma

  , Ako ďaleko je do Šanghaja stažení kniha pdf zdarma, Ako ďaleko je do Šanghaja pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Ako ďaleko je do Šanghaja pdf zdarma, Ako ďaleko je do Šanghaja stažení kniha epub zdarma, Ako ďaleko je do Šanghaja ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress