Báječný trest

By | October 25, 2018

Báječný trest

Kniha v češtině!Báječný trestKniha pro děti vypráví o partě vesnických dětí, které v době prázdnin dostanou trest – musí pomáhat s úklidem na starém zámku pod vedením dospěláka Standy. Ze Standy a jeho přítelkyně se ale vyklubou prima parťáci, na zámku se děti skamarádí se psem Kazanem, vypátrají starý obraz, zažívají každodenní dobrodružství a navíc jim ostatní děti ze vsi trest závidí. Nikomu tedy už nevadí, že tento báječný trest byl uložen za vytlučení družstevní drůbežárny. Tajemství zámku je odhaleno a pro děti byl prázdninový nedobrovolný pobyt vlastně odměnou.…celý textStáhněte si knihu Báječný trest zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Báječný trest

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Báječný trest, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Báječný trest a zábavu bez omezení!

  Báječný trest

  Podrobnosti o knize Báječný trest

  :  4.644

  Žánr:
  Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  061204

  26. dubna

  V knihovně mých rodičů, jsem našla knihu Báječný trest od Bohumila Nohejla z roku 1980. Patří mezi detektivní a dobrodružné žánry. Na první pohled působí kniha v retro stylu i ilustrace na obalu knihy tomu odpovídají. Kniha nemá papírový obal, což mně vyhovuje, ale je to otázka vkusu každého. Děj je zasažen do prostředí starého opuštěného zámku, kde za trest uklizí parta mladých lidí. Při úklidu odhalí pašeráky ikon. Mohlo by se zdát, že je to otřepané téma, avšak autor to pojal velmi originálně, napínavě a velmi poutavě. Zpočátku se dej mírně táhnul, ale po chvilce nabral obrátky a dá se říct, že jsem knihu dočetla jedním dechem. Přesto že děj probíhá v 80 letech, rozhovory mladých lidi v knize, jsou psány nadčasově a najde se v nich i každý dnešní mladý člověk. Nevýhodou pro dnešní mladé čtenáře nebo spíše nečtenáře je počet stran – 262. Nemusí se toho ale nikdo bát, kniha je opravdu velmi čtivá. Jedinou nevýhodu bych viděla v tom, že se v knize objevovaly výrazy z komunistické doby. Například národní výbor, zemědělské družstvo nebo příslušník SNB, čemuž dnešní mladí lidé nemusí rozumět. Kniha se mi líbila byla svižná a zajímavá. Určitě se k ni zase někdy vrátím.

  HanKasp

  12.02.2016

  Kniha se dobře četla, až na ten komunismus. Je potřeba ji číst krapet s kritickým myšlením (dospělí). Jinak byla poměrně zábavná.

  HNEDOOCKA

  26.01.2016

  Velmi povedená kniha, která musí bavit děvčata i kluky 🙂

  mazinka

  15.12.2015

  ano tato knížka je fantastická 🙂 tato knížka patří mezi moje oblíbené knížky 🙂

  Apoška

  28.10.2015

  Je to super kniha..:-)

  princesse

  25.06.2014

  Souhlasím. Pamatuji si, že jsem byla z vyprávění nadšená a téměř doslova jsem knížku zhltla.

  Warden

  10.04.2014

  Mám to úplně stejně jako McGrinder a atak1203 :))

  andream

  07.04.2014

  Právě čtu každý večer mému 9ti letému synovi, moc se mu líbí. Mě se líbila asi ještě kapku víc když jsem ji v dávném středověku hlatala sama – před cca 30 ti lety…. je bezva a ráda se k ní po letech zase vracím.

  aktak1203

  20.03.2014

  Naprostý souhlas s McGrinderem i věkově 😉

  McGrinder

  27.01.2012

  Další z mých ” chalupářských ” knih. To jsou knihy, ke kterým se rád vrací v létě, když vegetuju na chatě.Poprve jsem ji četl když mi bylo asi 10 let a rád si ji přečtu i dnes, když mi táhne na 40.  TAGS:

  online Báječný trest ebook, kniha Báječný trest fb2, download Báječný trest pdf , download Báječný trest mobi, online Báječný trest kniha, zdarma stažení Báječný trest IPhone, online kniha Báječný trest pdf, zdarma Báječný trest DJVU, zdarma stažení Báječný trest txt, stažení Báječný trest rtf, online Báječný trest fb2 , e-kniha Báječný trest stažení txt, zdarma Báječný trest stažení kniha,

  e-kniha Báječný trest stažení pdf

  , stažení Báječný trest IPad, Číst Báječný trest mobi, Číst Báječný trest docx, zdarma Báječný trest awz, dDownload e-kniha Báječný trest iPad , zdarma Báječný trest DJVU, download Báječný trest e-kniha zdarma, zdarma stažení Báječný trest dvd, Číst Báječný trest txt, book Báječný trest stažení DJVU,

  Báječný trest stažení kniha zdarma

  , Báječný trest stažení kniha pdf zdarma, Báječný trest pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Báječný trest pdf zdarma, Báječný trest stažení kniha epub zdarma, Báječný trest ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress