Buddhismus pro zaneprázdněné

By | October 26, 2018

Buddhismus pro zaneprázdněné

ekniha

Kniha v češtině!Buddhismus pro zaneprázdněnéCo je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý, ale jen málokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění. Autor knihy David Michie měl za to, že si splnil všechny své životní sny a cíle. Získal významné pracovní postavení, má drahý byt v centru, luxusní auto, jezdí na báječné dovolené, ale vnitřní hlas mu šeptal, že mu stále něco chybí. Řízením osudu se dostal k léčitelce, která mu doporučila zajít do buddhistického centra, a tam začala nejdůležitější cesta jeho života.

David Michie v této překrásně napsané knize otevírá bránu k základům učení tibetského buddhismu. Se suchým a sebeironickým humorem ukazuje, jak začal ve svém každodenním životě praktikovat buddhistické cvičení, a vysvětluje, jak postupně pochopil rozdíl mezi dočasnými radostmi všedního života a hlubokým vnitřním klidem a životní spokojeností, která pramení ze spojení s naší přirozeností.…celý textStáhněte si knihu Buddhismus pro zaneprázdněné zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Buddhismus pro zaneprázdněné

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Buddhismus pro zaneprázdněné, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Buddhismus pro zaneprázdněné a zábavu bez omezení!

  Buddhismus pro zaneprázdněné

  ekniha

  Podrobnosti o knize Buddhismus pro zaneprázdněné

  :  4.141

  Originální název:

  Buddhism for Busy People

  Žánr:
  Literatura naučná, Filozofie
  Vydáno: , Synergie

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  luckomar

  19. července

  Z knihy jsem si odnesla chuť posilovat svou mysl každodenním cvičením, ale nemůžu říct, že byla kniha prinosnejsi než Dalajlamova kočka. I tak, je zde spoustu pěkných pohledu na svět.

  Janin

  30. června

  Knížka mě natolik dostala, že jsem si ji ihned po dočtení zakoupila a už obývá poličku s mými nejoblíbenějšími knihami,ke kterým se budu ráda vracet.
  Knížka je zejména pro ty,kteří chtějí na sobě pracovat,chtějí změnit sebe i svět k lepšímu.

  roso.mak

  18. března

  Po Dalajlamově kočce je to dost slabota. Mám z té knihy neodbytný dojem, že se chtěl autor hlavně vypsat ze svého života. Co se týče buddhismu, bylo tam o něm poměrně málo a to jsem před tím o buddhismu nevěděla vůbec nic, takže mě nemělo co rušit.

  Gabba99

  25.07.2017

  Pěkná kniha, pro ty,kteří se chtějí seznámit se základy buddhismu, a jak říká autor, nestačí jen číst, ale i užívat…Jinak obálku jsem musela sundat, neseděla mi ke knize.

  JointlieKat94

  19.07.2017

  Je fakt, že obálka je vcelku zvláštní, ale vyprávění to zas vyrovná. Pro mě krásné čtení a velice zajímavé. Tohle mám ráda. Moc hezky se to čte. 🙂

  Elea

  10.02.2017

  Po Dalajlamových kočkách byla tato kniha pro mne trochu zklamání, zdaleka ne tak čtivá, s druhou polovinou knihy jsem dost zápasila. Zvláštní kapitolu představuje naprosto nemožná obálka.

  ji7967

  12.08.2016

  Dlouho jsem hledala knihu, která by mi lehce přiblížila buddhismus. A myslím, že jsem ji našla právě v téhle knize. Určitě dobré pro lidi, kteří se chtějí seznámit, poznat hlavní myšlenky a ještě prožít příjemný příběh autora. Trocha motivace, fajn tipy na meditaci.. Za mě fajn knížka, která splnila očekávání.

  Folqin

  26.06.2016

  Kniha přidána do oblíbených.
  By mě zajímalo, které klišé to jsou?

  Heli_cz

  14.04.2016

  Kniha je psana velmi ctive a “nenarocne”, dobre se cte a ctenar nemusi mit zadne predchozi znalosti z oblasti filosofie/psychologie/religionistiky. Zasvedcuje ctenare do zakladu buddhismu, ale obsahuje take prakticke navody na meditaci, coz povazuji osobne za velmi prinosne.
  O to vic me mrzi, ze si autor neodpustil recitaci nekterych vedeckych klise, ktera v soucasnosti jiz davno neplati a byla vyvracena, ale stale se opakuji prave v podobnych knihach. Pro me to trochu kvalitu knihy a verohodnost autora snizuje.

  LordSnape

  02.04.2016

  Nádherná kniha. Pro lidi, kteří se s buddhismem teprve seznamují asi zatím nejlepší, co jsem kdy četl. Michie je vynikající vypravěč. Škoda jen té kýčovité a podle mě i dost nevkusné obálky.

  Jekysek

  29.03.2016

  Od Davida jsem četla oba díly Dalajlamovy kočky, takže jsem šla najisto.
  A autor opět nezklamal. Má skvělý styl psaní, hodně zapojuje vlastní zkušenosti, mistrně je proplétá s příběhy jiných lidí (ať už lamů, obyčejných lidí, nebo známých osobností) a vytváří tak moc příjemnou atmosféru, díky které se vám východní filosofie jde sama pod kůži.
  Vše je jednoduše popsané – od druhů učení, přes výběr učitele, po postup při meditaci.
  Kniha je psána nesmírně lidsky, a i když nejsem sama buddhistou, mnoho principů a zásad do svého života nepochybně zařadím.
  Pokud začínáte s buddhismem, Michie je ten, kdo vás jemně povede.

  Káča Máča

  28.12.2015

  Naprosto skvělá, obohacující a motivační kniha, která svůj název nenese jen náhodou. Skutečně patří do ruky většině populace, která je až příliš zaměstnaná a stále “nemá na nic čas”. Měli byste si ho ale na přečtení této knihy udělat, možná to bude jedna z nejlepších věcí, co pro sebe za dlouhou dobu uděláte :). Jedná se o úvod do buddhismu pro lidi, kteří mají rádi napsané vše jasně a srozumitelně – zkrátka se vám nestane, že byste něčemu nerozuměli. Já osobně jsem natolik namotivovaná, že mám chuť přestavět celý svůj život a hlavně způsob smýšlení, což také buddhismus zahrnuje. David Michie je obyčejný člověk, jako my všichni. K buddhismu se dostal mírně řečeno jako “slepý k houslím”, ale to, jak se dokázal změnit, je obdivuhodné… a ještě obdivuhodnější, protože svou zkušenost předává stále dál…  TAGS:

  online Buddhismus pro zaneprázdněné ebook, kniha Buddhismus pro zaneprázdněné fb2, download Buddhismus pro zaneprázdněné pdf , download Buddhismus pro zaneprázdněné mobi, online Buddhismus pro zaneprázdněné kniha, zdarma stažení Buddhismus pro zaneprázdněné IPhone, online kniha Buddhismus pro zaneprázdněné pdf, zdarma Buddhismus pro zaneprázdněné DJVU, zdarma stažení Buddhismus pro zaneprázdněné txt, stažení Buddhismus pro zaneprázdněné rtf, online Buddhismus pro zaneprázdněné fb2 , e-kniha Buddhismus pro zaneprázdněné stažení txt, zdarma Buddhismus pro zaneprázdněné stažení kniha,

  e-kniha Buddhismus pro zaneprázdněné stažení pdf

  , stažení Buddhismus pro zaneprázdněné IPad, Číst Buddhismus pro zaneprázdněné mobi, Číst Buddhismus pro zaneprázdněné docx, zdarma Buddhismus pro zaneprázdněné awz, dDownload e-kniha Buddhismus pro zaneprázdněné iPad , zdarma Buddhismus pro zaneprázdněné DJVU, download Buddhismus pro zaneprázdněné e-kniha zdarma, zdarma stažení Buddhismus pro zaneprázdněné dvd, Číst Buddhismus pro zaneprázdněné txt, book Buddhismus pro zaneprázdněné stažení DJVU,

  Buddhismus pro zaneprázdněné stažení kniha zdarma

  , Buddhismus pro zaneprázdněné stažení kniha pdf zdarma, Buddhismus pro zaneprázdněné pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Buddhismus pro zaneprázdněné pdf zdarma, Buddhismus pro zaneprázdněné stažení kniha epub zdarma, Buddhismus pro zaneprázdněné ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress