Budoucí lidstvo

By | October 23, 2018

Budoucí lidstvo

Kniha v češtině!Budoucí lidstvoPříběh muže, který se dostane díky nehodě při průzkumu v dole do podzemního světa, ve kterém žijí vyvinutější bytosti, ovládající tajemnou sílu vril a pohrdající barbarským lidstvem a jeho návratu na zemský povrch.

Původní název The Coming Race, publikováno znovu jako Vril, the Power of the Coming Race.Stáhněte si knihu Budoucí lidstvo zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Budoucí lidstvo

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Budoucí lidstvo, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Budoucí lidstvo a zábavu bez omezení!

  Budoucí lidstvo

  Podrobnosti o knize Budoucí lidstvo

  :  4.26

  Originální název:

  The Coming Race (1872)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , B. Stýblo

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Malefisto

  02.10.2017

  Jsem rád, že jsem se k téhle knížce byť v elektronické podobě mohl dostat a přečíst si ji. Rozhodně velmi zajímavé čtení, které ovlivnilo světové dění. Do jaké míry, to je otázka stejně jako existence podzemního světa 🙂

  Rawar

  30.08.2017

  Knížka o nenaplněné lásce, magické energii, hlouposti lidí a kráse člověku neznámé. Rovněž slušný filosofický almanach a mnoho zamyšleníhodných odkazů.

  “přecejen my obyvatelé horního světa nejsme schopni radovati se dlouho z pravého štěstí, o němž sníme nebo po němž toužíme”

  Varvara

  09.01.2014

  Na můj vkus příliš idealistické… Ač mám Bulwera ráda, tak tahle kniha mě moc nenadchla, dokonce mě ani moc nebavila, ačkoliv od jiných jeho knih pro mě bylo těžké se odtrhnout. Chápu, že popisné pasáže jsou u takové knihy nutné, ale místy mi přišly úmorné. Možná kdyby byly víc prošpikovány příběhem, ale ten je sám o sobě spíš slabší a předvídatelný. Taky je sice pěkné, že se v knize dlouze vysvětluje osvětlení, ale co takový vzduch (nebo jak ti lidé tedy dýchali)? Podzemní národ si mě nezískal, snad proto, že byl vykreslen až příliš dokonale, a proto z mého pohledu utopisticky. Na druhou stranu mi národ zase přišel omezený tím, že se neoprostil od některých dogmat (viz ta “dámská volenka”), ačkoliv na toto je asi potřeba nahlížet z hlediska doby, ve které byl román napsán.

  Eicherik

  20.08.2013

  Úžasná kniha. Samozřejmě úžasná pro okruh “svých” čtenářů. Z veliké části je to kniha filosofická a politologická, na světlo světa přinášející magický pojem VRIL. A nechybí zde ani příběh nenaplněné lásky. Kniha je i pěkně ilustrovaná. Jedna ilustrace, na které je zobrazena Zí na mne působí až mrazivě. Jakoby zde byla zobrazena Germánská bohyně. Klenot mé knihovny.

  freywar

  11.03.2013

  Kniha, která ovlivnila řadu okultistů a pohled na budoucí lidi, kteří budou moci využívat tajemné všudy přítomné energie VRIL, žiji souladu a v rovnováze s přírodou, s duchovním osvícením. Kde se již nepracuje pro peníze nebo pro posilovávaní vlastního ega, ale pro společnost a blaho všech.  TAGS:

  online Budoucí lidstvo ebook, kniha Budoucí lidstvo fb2, download Budoucí lidstvo pdf , download Budoucí lidstvo mobi, online Budoucí lidstvo kniha, zdarma stažení Budoucí lidstvo IPhone, online kniha Budoucí lidstvo pdf, zdarma Budoucí lidstvo DJVU, zdarma stažení Budoucí lidstvo txt, stažení Budoucí lidstvo rtf, online Budoucí lidstvo fb2 , e-kniha Budoucí lidstvo stažení txt, zdarma Budoucí lidstvo stažení kniha,

  e-kniha Budoucí lidstvo stažení pdf

  , stažení Budoucí lidstvo IPad, Číst Budoucí lidstvo mobi, Číst Budoucí lidstvo docx, zdarma Budoucí lidstvo awz, dDownload e-kniha Budoucí lidstvo iPad , zdarma Budoucí lidstvo DJVU, download Budoucí lidstvo e-kniha zdarma, zdarma stažení Budoucí lidstvo dvd, Číst Budoucí lidstvo txt, book Budoucí lidstvo stažení DJVU,

  Budoucí lidstvo stažení kniha zdarma

  , Budoucí lidstvo stažení kniha pdf zdarma, Budoucí lidstvo pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Budoucí lidstvo pdf zdarma, Budoucí lidstvo stažení kniha epub zdarma, Budoucí lidstvo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress