Bylinkový receptář

By | October 23, 2018

Bylinkový receptář

Kniha v češtině!Bylinkový receptářKniha vás provede pozoruhodným světem léčivých rostlin. Poznáte možnosti jejich využití v nejstarších dobách i v současné lidové medicíně.Stáhněte si knihu Bylinkový receptář zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Bylinkový receptář

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Bylinkový receptář, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Bylinkový receptář a zábavu bez omezení!

  Bylinkový receptář

  Podrobnosti o knize Bylinkový receptář

  :  4.29

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata, Zdraví
  Vydáno: , Ottovo nakladatelství – J. Otto

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Michalka7

  02.06.2017

  Líbí se mi, že je kniha rozčleněna do kapitol podle nepříjemností a nemocí, které léčí. Vzadu velice přehledné rejstříky nemocí a bylin. Obrázky, podle kterých poznám rostlinu i v přírodě jsou skvělé. V knize nejsou jen bylinky, ale i některé druhy plodů apod. Má všestranné využití, ať už na léčení, nebo jen poznávání bylin. Celkově knížku hodnotím kladně a moc se mi líbí.

  jana277

  24.02.2017

  Rastliny sú rozdelené podľa neduhov človeka, pri ktorých môžu pomôcť. Pravidelne je otváram a čerpám z nej rady.

  R.E.M.

  19.12.2016

  Herbář, který klade důraz na vizuální stránku. Kniha obsahuje stručné informace o léčivých rostlinách, které v základních obrysech představí jednotlivé léčivky. Text je doplněn u každé rostliny o pěkný, velikostí velkorysý obrázek. Obohacením je doprovodný sloupek s různými zajímavostmi – o vzniku názvu, o jeho historii… Škoda, že grafik dal přednost atraktivitě vzhledu na úkor čitelnosti textu sloupku. Vybrat jako podklad k černé barvě písmen sytě zelenou je, mírně řečeno, nedomyšlené.
  Shrnutí: Atraktivně vyhlížející kniha, na kvalitním papíru, na první pohled líbivou grafikou, s krásnými obrázky, přehledným rozdělením rostlin do skupin podle léčivých účinků, základní informace. 3,5 hvězdičky.

  Suzynka29

  05.06.2016

  Přehledná kniha plná nádherných fotografií a skvělých rad. Perfektně rozděleno do kategorií podle toho, nač se která bylina používá.  TAGS:

  online Bylinkový receptář ebook, kniha Bylinkový receptář fb2, download Bylinkový receptář pdf , download Bylinkový receptář mobi, online Bylinkový receptář kniha, zdarma stažení Bylinkový receptář IPhone, online kniha Bylinkový receptář pdf, zdarma Bylinkový receptář DJVU, zdarma stažení Bylinkový receptář txt, stažení Bylinkový receptář rtf, online Bylinkový receptář fb2 , e-kniha Bylinkový receptář stažení txt, zdarma Bylinkový receptář stažení kniha,

  e-kniha Bylinkový receptář stažení pdf

  , stažení Bylinkový receptář IPad, Číst Bylinkový receptář mobi, Číst Bylinkový receptář docx, zdarma Bylinkový receptář awz, dDownload e-kniha Bylinkový receptář iPad , zdarma Bylinkový receptář DJVU, download Bylinkový receptář e-kniha zdarma, zdarma stažení Bylinkový receptář dvd, Číst Bylinkový receptář txt, book Bylinkový receptář stažení DJVU,

  Bylinkový receptář stažení kniha zdarma

  , Bylinkový receptář stažení kniha pdf zdarma, Bylinkový receptář pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Bylinkový receptář pdf zdarma, Bylinkový receptář stažení kniha epub zdarma, Bylinkový receptář ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress