Camille

By | October 24, 2018

Camille

Kniha v češtině!CamilleAnne, přítelkyně komisaře Verhoevena, je v nákupním centru na Champs-Élysées svědkyní loupeže. Jen zázrakem přežije lupičovo řádění pouze s těžkým zraněním. Pachatel je surový recidivista, který chce Anne najít a zlikvidovat. Začíná souboj obou mužů, v němž jde o Annin život. Komisaře záležitost zasáhne velmi osobně a sám začíná být neúprosný natolik, že obětuje nejednu ze svých zásad. Podobně jako v románu Alex i zde se role lovce a kořisti povážlivě proplétají a představa, jakou si čtenář (i komisař) zpočátku udělá, se brzy naprosto změní.…celý textStáhněte si knihu Camille zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Camille

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Camille, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Camille a zábavu bez omezení!

  Camille

  Podrobnosti o knize Camille

  :  3.319

  Série:

  Detektiv Verhoeven (3.)

  Originální název:

  Sacrifices (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Kniha Zlín

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Dajine

  17. února

  Trochu mi chybělo, že jsem neměla možnost číst první a druhý díl trilogie. Možná by to přispělo k lepšímu pochopení této knihy. Trochu boj, ale nakonec jsem to dala.

  Rade

  31.10.2016

  Můj třetí Lemaitre (i když „Na shledanou tam nahoře“ není detektivka). Docela netradiční krimi, nejen zápletkou, ale i tak trochu zvláštním psaním, kdy i podrobně popsané děje zůstávají současně trochu nejasné a leccos nám zůstane skryté.
  Alex se mi líbila víc, zde mezi tři a čtyři, s ohledem na níže uvedené výhrady zaokrouhluji tentokrát dolů.

  K českému vydání:
  Moc nerozumím tomu, proč se vydaly nejprve druhý a třetí díl trilogie. Zejména v tomto posledním díle je hromada odkazů na díl první, a to nejen co se týče soukromého života detektiva Verhoevena, ale i co se týče vlastní detektivní linie, takže si nejsem jistá, zda čtení prvního dílu (vyjde-li) bude po přečtení již vydaných dílů takové překvápko.
  Slovní obraty v knize mi přišly občas docela zvláštní, neumím ale posoudit, zda jde o nedostatek překladatele či jen snahu dodržet zvláštní způsob vyjadřování autora: „On pokaždé nemine.“ „Její prst už vytočil Camillovo číslo.“ (na mobilu) „ Moje přátelství k tobě není k ničemu.“
  A přítomný čas mi také docela vadil, opět nevím, jak je v originále, ale přítomný čas se mi zdál v češtině občas dost zavádějící – např. „přiletí kulka“ v ději vyprávěném v přítomném čase znamená, že kulka již přiletěla, nicméně dvakrát mě to v knize popletlo, protože najednou přítomný čas vyjádřil čas budoucí… (kulka teprve přiletí…)

  Disease

  18.01.2016

  Dějově klasická francouzská krimi s podivnými policejními praktikami, ovšem je znát, že autor píše hlavně beletrii.

  jasmína

  09.11.2015

  Kniha byla hodne napinava, ale ke konci to vazlo a konec knihy jsem bohuzel zcela nepochopila. Byl otevreny na to, ze je poslednim dilem teto trilogie.

  Hella

  14.10.2015

  Za mě trochu zklamání, první kniha (Alex) byla určitě mnohem lepší a lépe se četla. V případě Camille mi některé věty přišly šroubované a zvláštně psané a občas jsem musela číst pasáž víckrát, abych se v textu “zase našla”.

  Izu

  14.09.2015

  Lepsi a napinavejsi nez predchozi dil Alex.Na druhou stranu hodne chladne,krome hlavni postavy mi nikdo nebyl sympaticky.  TAGS:

  online Camille ebook, kniha Camille fb2, download Camille pdf , download Camille mobi, online Camille kniha, zdarma stažení Camille IPhone, online kniha Camille pdf, zdarma Camille DJVU, zdarma stažení Camille txt, stažení Camille rtf, online Camille fb2 , e-kniha Camille stažení txt, zdarma Camille stažení kniha,

  e-kniha Camille stažení pdf

  , stažení Camille IPad, Číst Camille mobi, Číst Camille docx, zdarma Camille awz, dDownload e-kniha Camille iPad , zdarma Camille DJVU, download Camille e-kniha zdarma, zdarma stažení Camille dvd, Číst Camille txt, book Camille stažení DJVU,

  Camille stažení kniha zdarma

  , Camille stažení kniha pdf zdarma, Camille pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Camille pdf zdarma, Camille stažení kniha epub zdarma, Camille ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress