Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

By | October 25, 2018

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Kniha v češtině!Černá sanitka a jiné děsivé příběhypovídky, příběhy, dobrodružstvíStáhněte si knihu Černá sanitka a jiné děsivé příběhy zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Černá sanitka a jiné děsivé příběhy a zábavu bez omezení!

  Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

  Podrobnosti o knize Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

  :  3.7122

  Série:

  Černá sanitka (1.)

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Plot

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  xxtom

  22. dubna

  Příběhy byly dobré, ale jejich teoretické rozbory byly chvílemi zbytečně zdlouhavé.

  knihomolka13

  17. dubna

  Příjemné čtení, někdy mi to přišlo spíše vtipné než strašidelné a u některých povídek jsem nepřišla na to co mi tam má připadat děsivé, ale i přes to super knížka. 🙂

  Flexa

  23. ledna

  Zajímavý nápad. Některé příběhy mi přišly omílané ( tisíc variací na jeden příběh v jedné knize je trošku moc). Za mě tento díl 72%

  medlovice

  18. ledna

  Po chuti jsem se zasmála. Ano u nás ve Veselé nad Moravou taky jezdila černá sanitka a brala lidi, hlavně na sídlišti Hutník. V kině jsme taky měli nastražené nakažené jehly a každý měl kamaráda, co má kamaráda a tomu se to stalo. Je třeba umět se zasmát vlastní blbosti a vyrůst ze svých omylů. Hrůzostrašné ilustrace.

  ecila13

  20.12.2017

  Před přečtením knihy jsem byla celkem v pohodě.
  Teď mám v tramvaji strach, že mi někdo rozřeže žiletkou bundu a přestala jsem jíst kebab 🙂

  DiLay

  25.05.2017

  Erotogenní křeček mě dostal asi nejvíc 😀

  ManželéMannovi

  21.04.2017

  Zajímavé folklorní příběhy.

  Mann

  Jodgo

  27.07.2016

  Pribehy samotne ma zaujali, su zabavne a dobre sa citaju avsak tvoria nanajvys tretinu obsahu, zvysok tj. prevazna vacsina knihy su do omrzenia sa opakujuce blaboly kde sa to len tak hemzi narativom, korpusom, syžetom, oralnou transmisii, katartickym efektom a dalsimi vymyslenymi slovami. Ak cakate lahke citanie na skratenie si dlhej chvile vase ocakavania sa splnia na 30% ak cate nudnu ucebnicu o historii a vyvine …vlastne som uz aj zabudol coho tak sa vase ocakavania splnia na 70%

  minimonisek

  14.07.2015

  Městské legendy se mi líbily. Některé jsem slyšela poprvé, což mě překvapilo. Jiné pro mě naopak byly známé. Sbírka je zajímavá.

  wooloong

  05.05.2015

  Městská legenda – fenomén dnešní doby. Slýchávala jsem je jako dítě u táboráku, vyměňovali jsme si je o přestávkách ve škole, vzájemně jsme se jimi strašili, když jsme se vraceli před setměním “z venku”. Byla jsem potěšena, že měl někdo tolik entuziasmu, a pustil se do jejich shromažďování, aby nám předložil jejich soubor.

  LordSnape

  04.05.2015

  Moje první oficiální audiokniha, kterou jsem doposlouchal od začátku až do konce. Příběhy jsou to zajímavé a vzhledem k tomu, že se zajímám o folklor a etnologii, tak se mi to nemohlo nelíbit. 🙂

  iva23

  01.10.2014

  Moc jsem se pobavila a dodnes se bavím, když poslouchám, jak se to a to stalo jednomu známému, který to povídal mému známému.

  nokid

  26.09.2014

  Dobré. Jen mi není jasné, kde vzít jistotu, že se skutečně nic z toho nestalo…?

  v.e.v.er.ka

  30.08.2014

  Super knížka spoustu historek znám, spoustu jsem si myslela že jsou opravdu pravda a samozřejmě tam byly úplně neznámé….. Něco pobavilo něco šokovalo… Víc takových knih 😉

  Lidudu

  06.08.2014

  Dřív si lidi vyprávěli, že se po Praze prohání bezhlavý rytíř, dnes si vyprávíme, že čivavu za čtyřicet papírů odnesl jestřáb =)
  Každá doba má to svoje. Černá sanitka je pěkná a přehledná sbírka novodobého folkloru. Lidé vymýšlí příběhy, kterými se straší (například právě černá sanitka, nebo o lomu Amerika a vojáku jménem Hagen) nebo uklidňují a dávají si naději (ta verze o Pérákovi, co dával nacistům na frak). Mě se to líbí moc

  Seraphin

  21.07.2014odpad!

  Zajímavé na téhle knížce bylo jen to, že asi každý zde objevil něco co už slyšel od známých nebo četl jako hoax v emailu. Knížka mi vůbec nepřijde jako nějaké zvláštní umělecké dílo, jen obsahuje přepsané fámy co někdo někdy řekl a předlouhé vysvětlení, že se o žádnou historku nejedná a to může být pro čtenáře velmi náročné, zdlouhavé a nudné. Pokud si chcete přečíst něco strašidelného doporučuji kvalitní hororové knihy nebo pověsti českých měst, hradů, zámků apod. nebo časopis Enigmu.

  elin.m

  01.11.2013

  Kamarádka kosmetičky mojí kadeřnice říkala… že je to skvělá knížka! 🙂
  …a rozhodně nešlo o žádný mýtus! Doporučuji!

  mh.mail

  10.07.2013

  Autor encyklopedicky zpracovává některé typické městské legendy, které jsou vypravěči podávány za zaručenou pravdu. A jako encyklopedii je potřeba knihu číst.

  Skjaninka

  08.06.2013

  Povesti a fámy, ktorých vysvetlenie by som si s radosťou nechala ujsť. Nielenže som o niektorých ani nepočula, ale spústa z nich bola vyslovene smiešna, nelogická a nepochopím, ako také blbosti niekto chce riešiť a rozoberať. Čiernu sanitku zakopávam hlboko do čiernej zemi a obsah tejto knihy bude pre mňa len fámou, ktorá v mojej hlave zapadne do “priahradky” nenávratne zabudnuteľných kníh.

  Dáma s hrnstjm

  21.05.2013

  Ke knize je třeba přistupovat jako k populárně naučné literatuře, tedy pozor! – autor se vás pokusí nenápadně vzdělat ve svém oboru. Petr Janeček shromáždil obrovské množství materiálu – městských legend z různých koutů světa, takže byl schopen definovat shodné znaky a rozšíření legend až k nám do Čech. Je až neuvěřitelné, kolik současných českých děsivých historek – ano, přesně těch, které se staly známému vašeho známého ve vedlejším městě a někomu na druhém konci ČR – vzniklo na druhém konci světa a v průběhu doby se dostalo až k nám. Knihu jsem četla spíš jako odbornou publikaci z oboru folkloristiky a příběhy byly pro mně spíš zábavným ukázkovým materiálem. Naučné pasáže mě bavily, dozvěděla jsem se hodně nových informací. Černá sanitka jako celek měla obrovské štěstí, že došlo k natočení pořadu ČT1 na motivy knih – jinak se obávám, že by tato autorova mravenčí práce nedošla takového rozšíření, což by byla obrovská škoda!

  Miss Utahraptor

  13.01.2013

  Název knihy klame tělem- děsivých příběhů zde mnoho není. Ano, nějaké mohou (hlavně v ústním podání) vystrašit, ale mnohem více zde zmiňovaných “městských legend” spíše pobaví, znechutí, popřípadě donutí k zamyšlení jaktože tomu někdo může doopravdy uvěřit.
  Oceňuji rozbor většiny příběhů, uvedení různých verzí a zasazení do kontextu celosvětového folkloru. Kniha je dobře uspořádaná- dle jednotlivých tematických okruhů (auto, VŠ&SŠ, prostředky MHD…)- a doplněná zajímavými ilustracemi.
  Jako jednoduchý folkloristický rozbor určitého fenoménu- moderních legend- bych hodnotila 90%, díky názvu jsem však očekávala něco trochu jiného… Bezpochyby ale jde o velmi zajímavou publikaci.

  Kikušák

  12.06.2012

  S kamarádkou jsme si příběhy předčítaly a opravdu někdy to jsme skoro ani nedočetli, jak se nám zvedl žaludek.

  koubin007

  25.10.2011

  Z počátku nudná teenagerovsky ublafaná coolárna, ale později a hlavně po přečtení povídky o čínské restauraci a pavoukem na rýži, musím uznat, že je to prostě jednoduše řečeno: ZÁBAVA!
  Možná zde najdete i pár takzvaných pravd, o kterých vás u piva přesvědčoval Franta Vopička, že jsou natuty pravda, a vy, jelikož máte mozek v hlavě větší než pomeranč ze Španělska, jste mu tvrdili, že je to blbost – a vystavovali jste se tak veřejnému posměchu a pohrdání, komentovanému slovy: “no jo, jako vždycky zase nevěříš (úšklebky)”. (SPOILER!!!) Prostě “doprdele, já sem vám to řikal, že je nesmysl, aby někdo dával do párků lidský maso a cákal do kebabu :))
  Ať už naložíte s knížkou jakkoli, nenecháte si potém aspoň věšet nosy na bulíka.

  4xab

  09.10.2011

  Docela legrace zjistit cim nas v mladi krmili a strasili:-) Nasledny rozbor a amalyza pribehu po chvili zacina byt nudna a opakujici se.

  maphiosso

  17.08.2011

  Je až pozoruhodné, kolik “zaručeně skutečných” příběhů z této knihy (a z dalších pokračování) jsem slyšel od svých známých. Vždycky je s úsměvem poslouchám, případně dokončím historku za ně 🙂 Jinak klobouk dolů před panem autorem. Pátrání po původu různých fám a legend určitě není žádná brnkačka..  TAGS:

  online Černá sanitka a jiné děsivé příběhy ebook, kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy fb2, download Černá sanitka a jiné děsivé příběhy pdf , download Černá sanitka a jiné děsivé příběhy mobi, online Černá sanitka a jiné děsivé příběhy kniha, zdarma stažení Černá sanitka a jiné děsivé příběhy IPhone, online kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy pdf, zdarma Černá sanitka a jiné děsivé příběhy DJVU, zdarma stažení Černá sanitka a jiné děsivé příběhy txt, stažení Černá sanitka a jiné děsivé příběhy rtf, online Černá sanitka a jiné děsivé příběhy fb2 , e-kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení txt, zdarma Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení kniha,

  e-kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení pdf

  , stažení Černá sanitka a jiné děsivé příběhy IPad, Číst Černá sanitka a jiné děsivé příběhy mobi, Číst Černá sanitka a jiné děsivé příběhy docx, zdarma Černá sanitka a jiné děsivé příběhy awz, dDownload e-kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy iPad , zdarma Černá sanitka a jiné děsivé příběhy DJVU, download Černá sanitka a jiné děsivé příběhy e-kniha zdarma, zdarma stažení Černá sanitka a jiné děsivé příběhy dvd, Číst Černá sanitka a jiné děsivé příběhy txt, book Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení DJVU,

  Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení kniha zdarma

  , Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení kniha pdf zdarma, Černá sanitka a jiné děsivé příběhy pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Černá sanitka a jiné děsivé příběhy pdf zdarma, Černá sanitka a jiné děsivé příběhy stažení kniha epub zdarma, Černá sanitka a jiné děsivé příběhy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress