Černá sanitka: Druhá žeň

By | October 23, 2018

Černá sanitka: Druhá žeň

Kniha v češtině!Černá sanitka: Druhá žeňPříběhy, které se vašim známým opravdu nestaly. Slyšíte je každý den v práci, v restauraci, v rádiu nebo v televizních show. Jsou vám předkládány jako pravdivé, ale když už je slyšíte popáté, začnete mít pocit, že jsou příliš dobré na to, aby byly ještě pravdivé. A máte pravdu – nejsou pravdivé! Jde o smyšlené příběhy – novodobou obdobu starých mýtů, pohádek a pověstí. Pokračování knihy Černá sanitka a jiné děsivé příběhy, která se setkala s velkým zájmem široké i odborné veřejnosti, přináší komentovaný výběr 174 novodobých pověstí a fám. Vedle klasických historek o maniacích, zvířatech a neštěstích v knize naleznete i kapitoly věnované pověstem a fámám z období komunistického režimu, pověstem z druhé světové války (včetně legend o mytickém Pérakovi) a strašidelným vyprávěním, která znáte z letních táborů a škol v přírodě.…celý textStáhněte si knihu Černá sanitka: Druhá žeň zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Černá sanitka: Druhá žeň

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Černá sanitka: Druhá žeň, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Černá sanitka: Druhá žeň a zábavu bez omezení!

  Černá sanitka: Druhá žeň

  Podrobnosti o knize Černá sanitka: Druhá žeň

  :  3.952

  Série:

  Černá sanitka (2.)

  Žánr:
  Horory, Literatura česká
  Vydáno: , Plot

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  hellena1523

  04.02.2017

  U této knihy nejde zas tolik hodnotit, už jen proto, že jde o folklor. Oceňuji Janečkova, že se do toho vůbec pustil. Sesbírat městské legendy a dát dohromady etnografický materiál, kterým by původ nebo funkce konkrétních legend vysvětlil, mu muselo dát ohromnou práci a jistě ho to stálo desítky (možná i stovky) hodin. Moc se mi líbí kostra, jakou autor zvolil, a v neposlední řadě musím říct i to, že etnografická část textu se dobře četla, tedy jinými slovy, že Janeček umí psát čtivě.

  wooloong

  05.05.2015

  Černá sanitka – jako děti jsme tomu fakt věřili. Koneckonců po shlédnutí filmu Kandidáti života a smrti s nesmrtelnou hláškou: “Vezeme maso pro doktora Jacksona.” už ani nebylo možno pochybovat.

  Ronin Roujin

  25.12.2014

  Pěkně setříděná a okomentovaná sbírka urban legends. některé jsou celkem čerstvé, např. o sbírání víček od PET lahví.

  mh.mail

  10.07.2013

  Pokračování první knihy. Myslím, že dvě žně mi bohatě stačily a další pokračování jsem si již nechal ujít. To ovšem nikterak neznehodnocuje samotný autorův počin. Rozhodně zajímavé čtení.

  Dáma s hrnstjm

  21.05.2013

  Zdařilé pokračování první části Černé sanitky. V naučných částech knihy se informace lehce opakují, ale vzhledem k tomu, že text je nabitý informacemi, je toto připomenutí na místě. Překvapilo mě, že v této sbírce autor nashromáždil dalších (nových) 174 příběhů – je vidět, že slovesná kultura neupadá. Oceňuji zařazení příběhů o Pérákovi i prostor, který mu byl věnován, protože jej považuji za zajímavý způsob domácího odboje za okupace, byť byl veden spíše na psychologickém poli. Opět musím ocenit autorovu pečlivost a množství literatury, ze které čerpal.

  4xab

  09.10.2011

  Jo, rozsirilo se moje povedomi co dalsiho je v urban legene:-) Analyzy stejne ubijejici jako v predchozi knize.  TAGS:

  online Černá sanitka: Druhá žeň ebook, kniha Černá sanitka: Druhá žeň fb2, download Černá sanitka: Druhá žeň pdf , download Černá sanitka: Druhá žeň mobi, online Černá sanitka: Druhá žeň kniha, zdarma stažení Černá sanitka: Druhá žeň IPhone, online kniha Černá sanitka: Druhá žeň pdf, zdarma Černá sanitka: Druhá žeň DJVU, zdarma stažení Černá sanitka: Druhá žeň txt, stažení Černá sanitka: Druhá žeň rtf, online Černá sanitka: Druhá žeň fb2 , e-kniha Černá sanitka: Druhá žeň stažení txt, zdarma Černá sanitka: Druhá žeň stažení kniha,

  e-kniha Černá sanitka: Druhá žeň stažení pdf

  , stažení Černá sanitka: Druhá žeň IPad, Číst Černá sanitka: Druhá žeň mobi, Číst Černá sanitka: Druhá žeň docx, zdarma Černá sanitka: Druhá žeň awz, dDownload e-kniha Černá sanitka: Druhá žeň iPad , zdarma Černá sanitka: Druhá žeň DJVU, download Černá sanitka: Druhá žeň e-kniha zdarma, zdarma stažení Černá sanitka: Druhá žeň dvd, Číst Černá sanitka: Druhá žeň txt, book Černá sanitka: Druhá žeň stažení DJVU,

  Černá sanitka: Druhá žeň stažení kniha zdarma

  , Černá sanitka: Druhá žeň stažení kniha pdf zdarma, Černá sanitka: Druhá žeň pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Černá sanitka: Druhá žeň pdf zdarma, Černá sanitka: Druhá žeň stažení kniha epub zdarma, Černá sanitka: Druhá žeň ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress