Cesty, po kterých jsme se nevydali

By | October 25, 2018

Cesty, po kterých jsme se nevydali

Kniha v češtině!Cesty, po kterých jsme se nevydaliPátá kniha série Noční strana.

Jsem John Taylor a narodil jsem se na Noční straně, na té čtvereční míli, která je tajným srdcem Londýna a kde je vždycky hodina vlka, kde bohové a netvoři kráčejí bok po boku a kde dostanete odpověď na každou temnou otázku – samozřejmě za patřičnou cenu. Na nějaký čas jsem odtamtud odešel, ale zase jsem se tam vrátil, abych si vydělával na živobytí tím, co umím nejlépe: nalézáním věcí. Ztracených nebo ukradených, skutečných i čistě imaginárních. Nedávno jsem objevil tu nejnebezpečnější věc ze všech: skutečnou identitu své dávno ztracené matky. Ukázalo se, že se tu poflakovala už na samém počátku lidských dějin. Pak stvořila Noční stranu – a teď se ji ze svých vlastních, šílených důvodů, zase chystá zničit. Abych ji zastavil ještě předtím, než s tím začne, musím podniknout velice obtížnou cestu: zpátky v čase, přes nekonečné eony do velice vzdálené – a nejspíš i smrtelně nebezpečné – minulosti……celý textStáhněte si knihu Cesty, po kterých jsme se nevydali zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Cesty, po kterých jsme se nevydali

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Cesty, po kterých jsme se nevydali a zábavu bez omezení!

  Cesty, po kterých jsme se nevydali

  Podrobnosti o knize Cesty, po kterých jsme se nevydali

  :  4.481

  Série:

  Noční strana (5.)

  Originální název:

  Paths Not Taken (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy
  Vydáno: , Polaris

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Misaki

  27.12.2017

  Po výborném “Kouzlu města” zase maličko slabší díl, ač samotný nápad nebyl vůbec špatný. “Cesty, po kterých jsme se nevydali” stavím zhruba na stejnou úroveň jako “Nářek slavíka” (třetí díl série). Velmi mě potěšil návrat Suzie Brokovnice a ani Tommyho schopnosti nebyly úplně k zahození. Co mě na této knize pobavilo ovšem nejvíce byl doslova výsměch Artušovské legendě a především Merlinovi. Nemluvě pak o ironickém dnes již klišé, které je spojováno s cestováním časem a marnou snahou změnit vlastní osud. I když jsem knihu (už potřetí) přelouskal za jeden večer, přišla mi možná maličko uchvátaná a neužil jsem si starší verze Noční strany tolik, jak bych chtěl.

  barker3040

  01.06.2016

  Dosud rozhodně nejhorší ze série. Pro mě velké zklamání, protože Noční stranu sem si opravdu zamiloval. Hlášek a vtipu je nám servírováno ve velice malých, občasných dávkách a schopnosti Taylora, který je několikrát v knize natolik vyřízený, ale stejně se mu jako zázrakem vždy na poslední chvíli podaří otevřít svoje vnitřní očko a všechno se jako mávnutím kouzelného proutku spraví už je hodně opakující se a trapné řešení vzniklých problémů a situací.
  I po tomto zklamání však budu pokračovat v sérii dál, protože i mistr tesař se někdy utne…

  wewercak

  17.09.2013

  Už začínám mít toho protiřečení dost. A Johnovy schopnosti taky, protože je používána dost pochybně. Navíc mi připadá, že autorovi začíná docházet dech. Snad příští knihy budou lepší.

  lanusinka

  03.12.2012

  Další pokračování dobrodružství Johna Taylora, tentokrát včetně cestování v čase – no, pořád se mi zdá, že první tři díly byly zábavnější než tohle řešení Johnovi matky, tak uvidíme, jak to bude pokračovat…  TAGS:

  online Cesty, po kterých jsme se nevydali ebook, kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali fb2, download Cesty, po kterých jsme se nevydali pdf , download Cesty, po kterých jsme se nevydali mobi, online Cesty, po kterých jsme se nevydali kniha, zdarma stažení Cesty, po kterých jsme se nevydali IPhone, online kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali pdf, zdarma Cesty, po kterých jsme se nevydali DJVU, zdarma stažení Cesty, po kterých jsme se nevydali txt, stažení Cesty, po kterých jsme se nevydali rtf, online Cesty, po kterých jsme se nevydali fb2 , e-kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení txt, zdarma Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení kniha,

  e-kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení pdf

  , stažení Cesty, po kterých jsme se nevydali IPad, Číst Cesty, po kterých jsme se nevydali mobi, Číst Cesty, po kterých jsme se nevydali docx, zdarma Cesty, po kterých jsme se nevydali awz, dDownload e-kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali iPad , zdarma Cesty, po kterých jsme se nevydali DJVU, download Cesty, po kterých jsme se nevydali e-kniha zdarma, zdarma stažení Cesty, po kterých jsme se nevydali dvd, Číst Cesty, po kterých jsme se nevydali txt, book Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení DJVU,

  Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení kniha zdarma

  , Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení kniha pdf zdarma, Cesty, po kterých jsme se nevydali pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Cesty, po kterých jsme se nevydali pdf zdarma, Cesty, po kterých jsme se nevydali stažení kniha epub zdarma, Cesty, po kterých jsme se nevydali ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress