Chtějte více, zhubněte více na celý život

By | October 25, 2018

Chtějte více, zhubněte více na celý život

Kniha v češtině!Chtějte více, zhubněte více na celý životKaždý rok touží miliony diváků vidět Chrise Powella a jeho přeměny v show Extrémní úbytek váhy. Nyní Chris na základě filozofie úbytku váhy, kterou představil ve své nejprodávanější knize Zvolte si hubnutí, sestavil plán přeměny, jímž se mohou řídit všichni, kdo si uvědomili, že více možností přináší déletrvající výsledky.

Sacharidové vlny
Hlavním tématem této knihy je sacharidový plán, který nakopne váš metabolismus tím, že střídáte dny s nízkým a vysokým obsahem sacharidů. Nikdy předtím jste to nezkoušeli? Nevadí. Autor vám poskytuje všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít a brzy viděli první výsledky.

Plán na míru pro každého

Tato kniha vám přináší čtyři různé způsoby (cykly) – snadný, základní, turbo a fit – takže si každý z vás najde plán, který mu bude nejlépe vyhovovat. Chris také ví, že se úbytek váhy zastaví, když jsme naštvaní a otrávení, proto se zaměřuje na volby – včetně více než dvaceti nových cvičení s názvem 9minutová mise – které přinášejí maximální výsledky v minimálním čase.

Recepty pro váš osobní plán
Autor rovněž představuje chutné a snadné recepty, aby vás donutil lépe jíst a motivoval vás. Rovněž popisuje příběhy ostatních, které vás mohou inspirovat k tomu, abyste psali svůj vlastní příběh – který bude trvat po celý zbytek vašeho života!

Chriss Powell říká:
„Pokud chcete výsledky – přejete si zhubnout a změnit svůj život – musíte o tom přestat přemýšlet a začít konat! Ve svých rukou držíte mapu k neuvěřitelné cestě za úspěchem a já budu po celou dobu při vás – budu vám fandit na cestě za vaším cílem. Vy si vybíráte zdravou změnu a já si vybírám vás. Zdá se, že to bude skvělá cesta jak pro vás, tak pro mě.“…celý textStáhněte si knihu Chtějte více, zhubněte více na celý život zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Chtějte více, zhubněte více na celý život

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Chtějte více, zhubněte více na celý život a zábavu bez omezení!

  Chtějte více, zhubněte více na celý život

  Podrobnosti o knize Chtějte více, zhubněte více na celý život

  :  51

  Originální název:

  Choose More, Lose More for Life

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Anag

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (0)


  TAGS:

  online Chtějte více, zhubněte více na celý život ebook, kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život fb2, download Chtějte více, zhubněte více na celý život pdf , download Chtějte více, zhubněte více na celý život mobi, online Chtějte více, zhubněte více na celý život kniha, zdarma stažení Chtějte více, zhubněte více na celý život IPhone, online kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život pdf, zdarma Chtějte více, zhubněte více na celý život DJVU, zdarma stažení Chtějte více, zhubněte více na celý život txt, stažení Chtějte více, zhubněte více na celý život rtf, online Chtějte více, zhubněte více na celý život fb2 , e-kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení txt, zdarma Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení kniha,

  e-kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení pdf

  , stažení Chtějte více, zhubněte více na celý život IPad, Číst Chtějte více, zhubněte více na celý život mobi, Číst Chtějte více, zhubněte více na celý život docx, zdarma Chtějte více, zhubněte více na celý život awz, dDownload e-kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život iPad , zdarma Chtějte více, zhubněte více na celý život DJVU, download Chtějte více, zhubněte více na celý život e-kniha zdarma, zdarma stažení Chtějte více, zhubněte více na celý život dvd, Číst Chtějte více, zhubněte více na celý život txt, book Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení DJVU,

  Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení kniha zdarma

  , Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení kniha pdf zdarma, Chtějte více, zhubněte více na celý život pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Chtějte více, zhubněte více na celý život pdf zdarma, Chtějte více, zhubněte více na celý život stažení kniha epub zdarma, Chtějte více, zhubněte více na celý život ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress