Dárek pro mistra kata

By | October 24, 2018

Dárek pro mistra kata

Kniha v češtině!Dárek pro mistra kataUž šestá kniha o středověkých detektivech Jakubu Protivovi z Protivce a otci Blasiovi nás opět zavede na Nové Město pražské do doby vlády krále Václava IV. Jakub má dlouhodobě nevyřízené účty s nebezpečným loupeživým rytířem Janem Zoulem z Ostředku. Královská hotovost sice dobude jeho hrady a rozpráší jeho rotu, ale on sám spolu s několika nejvěrnějšími druhy uniká. Jakub Protiva musí vynaložit veškerý svůj důvtip, aby se mu dostal na stopu. Sám se přitom ocitá v nebezpečí života a jeho druh Blasius je dokonce odsouzen k smrti za něco, co nespáchal. Jakpak se tentokrát tito dva braši vypořádají s celou kupou záhad a problémů?…celý textStáhněte si knihu Dárek pro mistra kata zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Dárek pro mistra kata

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Dárek pro mistra kata, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Dárek pro mistra kata a zábavu bez omezení!

  Dárek pro mistra kata

  Podrobnosti o knize Dárek pro mistra kata

  :  3.441

  Série:

  Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius (7.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  druzickaster

  12. července

  Tak to byl pěkný dáreček, ale že to dalo práce. Série stále baví a budu se těšit na další díl.

  angelika29

  05. dubna

  Tato kniha byla z této série zatím nejnapínavější. Celá série je velmi pěkná ale tato se mi zatím líbila nejvíc. Pro mě jsou knihy pana Bauera velmi pěkné čtení. Pokud se někomu nelíbí správnost historie, která je uvedena v knize, potom ať čte knihy faktů. Za mě jsou to velmi pěkné knihy.

  ivoiro

  13.05.2017

  Opět pro mne skvělá kniha. Jedná se o velice příjemné oddechové čtení.

  Galadwen

  11.03.2016

  Rozhodla jsem se po dvou špatných zážitcích dát Protivovi třetí šanci – a zase je to palec dolů. Že se v knize platí tolary víc než sto let předtím, než se v Evropě začaly razit, večer se chodí na mši nebo že hospody jedou jako nonstop kluby, na to už jsem u českých autorů historické prózy bohužel zvyklá. Ale že se děj knihy vejde do večerníčku a styl vyprávění, i když ne obsah, tomu odpovídá, to už je moc. Jediné, co se děje, je, že zcela tupé hlavní postavy chlastají (pivo/víno/tvrdý), smilní (kdykoliv, s kýmkoliv) a vraždí (uvádím v pořadí dle četnosti výskytu v knize) a přitom se chovají naprosto nelogicky. Historka typu “nemůžeme dolapit lupiče, ten pobíhá kolem a dělá binec, nakonec je přece jen po něm”, to mi prostě nestačí.

  kilometr

  14.10.2013

  Tak tenhle detektivní román se mi hrubě nelíbil.Jakub z Protivce mi byl protivný a bavil mě jen františkán Blasius.
  K tomu chatrný děj a mátožnost postav.20%.

  Dandulka

  05.05.2013

  Další vítězství Jakuba Protivy z Protivce, tentokrát nad lapkou Janem Zoulou z Ostředka. Moc se mi tyhle knihy líbí, jsou pro mě taková oddechovka na neděli.

  Ignis

  18.03.2013

  Žádné zásadní zážitky to ve mě nezanechalo, ale jako výplňovka vcelku dobrý. Taková historicko-detektivní variace Růžovky, dobrá ve chvílích, kdy se člověku nechce myslet a v TV dávají právě akorát tu Růžovku a jiné její klony, tady se aspoň vraždí 🙂  TAGS:

  online Dárek pro mistra kata ebook, kniha Dárek pro mistra kata fb2, download Dárek pro mistra kata pdf , download Dárek pro mistra kata mobi, online Dárek pro mistra kata kniha, zdarma stažení Dárek pro mistra kata IPhone, online kniha Dárek pro mistra kata pdf, zdarma Dárek pro mistra kata DJVU, zdarma stažení Dárek pro mistra kata txt, stažení Dárek pro mistra kata rtf, online Dárek pro mistra kata fb2 , e-kniha Dárek pro mistra kata stažení txt, zdarma Dárek pro mistra kata stažení kniha,

  e-kniha Dárek pro mistra kata stažení pdf

  , stažení Dárek pro mistra kata IPad, Číst Dárek pro mistra kata mobi, Číst Dárek pro mistra kata docx, zdarma Dárek pro mistra kata awz, dDownload e-kniha Dárek pro mistra kata iPad , zdarma Dárek pro mistra kata DJVU, download Dárek pro mistra kata e-kniha zdarma, zdarma stažení Dárek pro mistra kata dvd, Číst Dárek pro mistra kata txt, book Dárek pro mistra kata stažení DJVU,

  Dárek pro mistra kata stažení kniha zdarma

  , Dárek pro mistra kata stažení kniha pdf zdarma, Dárek pro mistra kata pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Dárek pro mistra kata pdf zdarma, Dárek pro mistra kata stažení kniha epub zdarma, Dárek pro mistra kata ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress