Darwinovy ceny – Nová evoluce

By | October 25, 2018

Darwinovy ceny - Nová evoluce

Kniha v češtině!Darwinovy ceny – Nová evolucePříběhy lidí, kteří sami sobě přivodili kuriózní smrt neuvěřitelně hloupým způsobem (např. smyšlený příběh muže, který si na své auto namontoval startovací raketu pro nákladní letadla), zpočátku kolovaly jen skrze e-maily. V roce 1993 je americká bioložka Wendy Northcuttová začala sbírat a později založila web Darwin Award. Principem ceny je předpoklad, že lidská hloupost, která způsobí smrt svému nositeli, je dána geneticky a v duchu Darwinovy teorie přirozeného výběru se tak tento nebezpečný gen odstraňuje.…celý textStáhněte si knihu Darwinovy ceny – Nová evoluce zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Darwinovy ceny – Nová evoluce

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Darwinovy ceny – Nová evoluce a zábavu bez omezení!

  Darwinovy ceny - Nová evoluce

  Podrobnosti o knize Darwinovy ceny – Nová evoluce

  :  2.714

  Série:

  Darwinovy ceny (3.)

  Originální název:

  The Darwin Awards Next Evolution (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , XYZ

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  flanky

  10. února

  Slabší než jsem čekal. Některé příhody zaujaly, ostatně nemusíme chodit daleko, protože se našlo (a zaznamenalo) i několik událostí z ČR, nicméně pokud psala a glosovala samotná autorka, bylo vše dobře propracované. Bohužel byly příběhy mnohdy i nudné, zvláště pak v kategorii “Tentokrát přežili”, protože jsou zde často příhody formou dopisu či osobního vyprávění, kde to poměrně vázne. Vědecké vsuvky jsou loterie – tematicky nemusejí zaujmout. Nicméně musím uznat, že jsou zpracovány velmi čtivě a v drtivě většině patří k tomu lepšímu, co kniha nabízí. Shoduji se s uživatelem hellena1523, prostě takové záchodové čtení.

  ecila13

  07.12.2017

  Docela vtipná knížka, kdyby u toho tolik lidí nezemřelo.

  “Darwinova cena je ocenění pro lidi, kteří se zasloužili o zlepšení lidského genofondu tím, že se z něj sami odstranili.”

  hellena1523

  27.03.2017

  Knihu bych zařadila do kategorie “záchodové čtení”. Člověk se, ač není nutně škodolibý, pobaví (nebo poučí, popřípadě nechá varovat – to je na každém), ale že bych si knihu vyloženě vzala a četla vkuse, to se snad ani nedá. Ale na onu místnost ideální.

  medlovice

  16.01.2017

  Nejsem škodolibý člověk smějící se neštěstí druhých. Po knížce jsem šáhla jen proto , že film Darwinovy ceny miluju a znám i webové stránky.Tato kniha má pěknou grafickou úpravu a plní co slibuje, ale ani jako oddechovka mě nezaujala.  TAGS:

  online Darwinovy ceny – Nová evoluce ebook, kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce fb2, download Darwinovy ceny – Nová evoluce pdf , download Darwinovy ceny – Nová evoluce mobi, online Darwinovy ceny – Nová evoluce kniha, zdarma stažení Darwinovy ceny – Nová evoluce IPhone, online kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce pdf, zdarma Darwinovy ceny – Nová evoluce DJVU, zdarma stažení Darwinovy ceny – Nová evoluce txt, stažení Darwinovy ceny – Nová evoluce rtf, online Darwinovy ceny – Nová evoluce fb2 , e-kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení txt, zdarma Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení kniha,

  e-kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení pdf

  , stažení Darwinovy ceny – Nová evoluce IPad, Číst Darwinovy ceny – Nová evoluce mobi, Číst Darwinovy ceny – Nová evoluce docx, zdarma Darwinovy ceny – Nová evoluce awz, dDownload e-kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce iPad , zdarma Darwinovy ceny – Nová evoluce DJVU, download Darwinovy ceny – Nová evoluce e-kniha zdarma, zdarma stažení Darwinovy ceny – Nová evoluce dvd, Číst Darwinovy ceny – Nová evoluce txt, book Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení DJVU,

  Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení kniha zdarma

  , Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení kniha pdf zdarma, Darwinovy ceny – Nová evoluce pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Darwinovy ceny – Nová evoluce pdf zdarma, Darwinovy ceny – Nová evoluce stažení kniha epub zdarma, Darwinovy ceny – Nová evoluce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress