Den poté

By | October 29, 2018

Den poté

Kniha v češtině!Den potéProfesor James Hall je paleoklimatolog, vědec zkoumající počasí minulých dob, a právě proto ví o změnách klimatu svoje. Nikdo ho však nebere vážně a jeho teorie o globálním oteplování jsou všem pro smích coby výplody praštěného vědátora. Indii ovšem náhle bičuje sněhová vánice, na Tokio začnou dopadat kroupy o velikosti pomerančů, k zemi padají první mrtví. Severní Amerikou se přežene smršť ničivých tornád, bouře dosahují monstrózních rozměrů, obrovské přílivové vlny se valí do ulic a zemi začíná zachvacovat strašlivý mráz. V budově newyorské knihovny přežívá skupinka lidí. Mezi nimi i Hallův syn Sam, který tam právě pobýval se spolužáky ze střední školy. A zatímco davy uprchlíků se z města ledové smrti valí na jih, Jack Hall se vydává opačným směrem, do náruče smrtícího mrazu, zachránit svého syna… Místo důvěrně známého světa se najednou všude kolem rozkládají pusté sněhové pláně, dálnice jsou plné ztichlých aut se strnulými, zmrzlými pasažéry, pod šestimetrovou vrstvou ledu zmizela nákupní střediska, hřiště, restaurace… Dá se něco takového vůbec přežít? A co můžeme udělat pro to, abychom se toho ve skutečnosti nedočkali???…celý textStáhněte si knihu Den poté zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Den poté

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Den poté, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Den poté a zábavu bez omezení!

  Den poté

  Podrobnosti o knize Den poté

  :  3.436

  Originální název:

  The Day After Tomorow (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Metafora

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Ludy1990

  29. června

  Více doporučuji film,ten podle mě byl lepší a mnohem napínavější.Navíc se v knize nacházejí pravopisné chyby,což mě docela i vadilo.I přesto není na škodu si přečíst i knihu.

  Karelvovsik

  24.04.2017

  Příběh je prakticky totožný s filmem a stejně jako film se mi hodně líbil, jen se mi nelíbilo to strašné množství překlepů a chyb v textu. Za ty překlepy dávám hvězdičku dolů.

  Ronnie68

  28.02.2017

  Kniha mě uchvátila. Četla se úplně sama. I když jsem film viděla předem, a děj byl podstatně stejný, vůbec to nevadilo.

  pobijecmuch

  11.06.2016

  Sepsaný scénář k filmu The Day After Tomorrow na kterém se podílel i samotný režisér filmu Roland Emmerich. Ano, film byl daleko lepší a kniha se prostě vytratila do neznáma.

  sgjoli

  11.06.2016

  Už samotný film mi připadal jako naprostá slátanina, takže u knihy, která byla napsaná podle toho, jsem to prostě čekala, že to bude minimálně stejně hrozný. Nebo ještě horší. 😀 No, a ono se mi to potvrdilo – byla to stejná ptákovina jako film. Kniha se od filmu liší jen mírně, a to v tom, že čtenářům je nabídnut trošinku širší pohled do životů některých postav – problém ale je, že jde o postavy zcela vedlejší, které s dějem souvisí jen málo, takže tam jsou vlastně úplně zbytečné. Jinak kniha nenabízí nic moc navíc a místy je to prostě dost nuda. Film – i když je přihlouplý – je o něco málo lepší, protože je vizuálně celkem slušně udělaný a působí o něco dramatičtěji a akčněji, než když si to člověk čte. Nevím, jestli to bylo tím, že už mám nakoukaný ten film, ale u knihy jsem některé scény prostě přeskakovala a nijak mi během čtení nechyběly. Takže tak, no. Film průměr, kniha podprůměr.

  Dell

  05.07.2013

  Kniha jako celek není špatná, slabší je americký slzavý hepáč a příliš průhledná proamerická propaganda na některých místech knihy. Možná je to ale záměr, aby to jako celek nevyznělo moc vzpurně, zkrátka aby mu to spoluobčané neomlátili o hlavu?
  Trocha šťastných náhod, bez kterých by to všechno nedopadlo dle očekávání, k tomuto žánru patří, téma je zajímavé a při mé nesečtělosti v této oblasti mi přišlo i originální.
  Tři a půl hvězdy.

  Jumperstyler

  05.03.2013

  Kniha mne celkově zklamala.Viděl jsem film a připadalo mi to lepší.Kniha dobrá na 50%.  TAGS:

  online Den poté ebook, kniha Den poté fb2, download Den poté pdf , download Den poté mobi, online Den poté kniha, zdarma stažení Den poté IPhone, online kniha Den poté pdf, zdarma Den poté DJVU, zdarma stažení Den poté txt, stažení Den poté rtf, online Den poté fb2 , e-kniha Den poté stažení txt, zdarma Den poté stažení kniha,

  e-kniha Den poté stažení pdf

  , stažení Den poté IPad, Číst Den poté mobi, Číst Den poté docx, zdarma Den poté awz, dDownload e-kniha Den poté iPad , zdarma Den poté DJVU, download Den poté e-kniha zdarma, zdarma stažení Den poté dvd, Číst Den poté txt, book Den poté stažení DJVU,

  Den poté stažení kniha zdarma

  , Den poté stažení kniha pdf zdarma, Den poté pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Den poté pdf zdarma, Den poté stažení kniha epub zdarma, Den poté ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress