Doktore, to se teda povedlo!

By | October 26, 2018

Doktore, to se teda povedlo!

Kniha v češtině!Doktore, to se teda povedlo!Dlouho předtím, než se doktor Fingal Flahertie O’Reilly představil v úspěšném románu Patricka Taylora Doktore, fofrem, jde o život! (česky nakladatelství Leda, 2009), rozveseloval čtenáře v humoristických sloupcích kanadského časopisu pro lékaře. S těmito prapůvodními příhodami obávaného doktora oplývajícího drsně laskavým humorem uprostřed poněkud výstředních obyvatel severoirské vesničky Ballybucklebo se nyní mohou seznámit i čeští čtenáři.

Poznáme nelehké začátky mladého nezkušeného lékaře na tradičním venkově v době po válce, kdy doktor O’Reilly opouští britské válečné námořnictvo a zakládá vlastní praxi. Tento bývalý přeborník v boxu a klasický vzdělanec, občasný pytlák, prchlivý hromotluk, který si nenechá nic líbit, ale i skrytý lidumil a hrdý milovník všeho irského, hlavně piva a whisky, zápasí na pozadí milé venkovské scenérie s nepřízní osudu a protivenstvím nemocí.

Doktor O’Reilly se však nevzdává. Ať už objevuje nové možnosti medicíny, snaží se přelstít chronické hypochondry a simulanty, bojuje s nabubřenými zbohatlíky nebo láskyplně léčí dětské dušičky, přičemž se hašteří s paličatým kolegou se zkostnatělými názory, dělá vše jen a jen pro dobro svých svěřenců. Občas si zajde na jedno do krčmy U Kačeny, na dostihy chrtů nebo podnikne dobrodružný výlet na moře, přitom ale nezapomíná, že pracovní doba lékaře nikdy nekončí.…celý textStáhněte si knihu Doktore, to se teda povedlo! zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Doktore, to se teda povedlo!

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Doktore, to se teda povedlo!, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Doktore, to se teda povedlo! a zábavu bez omezení!

  Doktore, to se teda povedlo!

  Podrobnosti o knize Doktore, to se teda povedlo!

  :  3.821

  Série:

  Irish Country

  Originální název:

  The Wily O’Reilly (2014)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Leda, Rozmluvy

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  helenkan

  15. července

  Celá doktorská série je naprosto bezvadná,ale tenhle díl pro mě nebyl zrovna ten pravý. Já prostě nejsem povídkový fanda.

  stumpy

  26.10.2017

  Pobavilo. Krátké sloupky. Do metra naprosto super. Úsměvné i dojímavé.

  Vladus9

  14.07.2017

  Jednotlivé povídky mě nebavily, nepřišly mi tak humorné, jak asi měly být. Nudilo mě to. Když přišel ten moment “kdy doktor O’Reilly vyprskl smíchy”, tak mi to vtipné vůbec nepřipadalo, naopak… V jednu chvíli jsem si říkala, jak asi nadšení z těchto sloupků byli čtenáři v Kanadě (pokud si dobře pamatuji), pro které to bylo prvotně určené… Příběh na konci byl lepší.

  medlovice

  08.05.2017

  Pořád jsem té knize dávala šanci ale nebavila mě. Krátké příběhy jsou fajn ale zbytečně inteligentní a až mě trochu uráží neustálé upomínání na osobnosti které neznám, na příběhy o kterých nevím že se staly.Velmi tlustá kniha s veselým obalem a drsným humorem, kde doktor a jeho asistent něco řeší u večerě a ani se nestihnout najíst mě prostě nechytla.

  zuzi1162

  25.03.2017

  Příběhy dvou Taylorovo doktorů zbožňuju, ale tento povídkový formát mě hrzoně zklamal. Dost mi navíc vadilo, že jsou spoustu příběhů už znala z předchozích knih v trochu jiné podobě a ta nekonzistence mi při čtení vadila, i když mi je jasné že to není autorova chyba. Prostě vydal články ze záčátku své tvorby o doktorech. Pro mě to ale nebylo. Jediné, co mě potěšilo, byla ta dlouhá povídka na konci, která už s ostatními knihami souvisela :)).

  Peršanka

  24.01.2017

  Bezva třeba do vlaku.

  ElfkaEleanor

  19.01.2017

  Vydat staré sloupky je zajímavý nápad, kde autor krásně ukázal vývoj postav a základy příběhů. Na druhou stranu je to v tomto množství už dost nezáživné, obzvlášť když zápletky jsou známy z ucelených románů. Oceňuji ale celistvý příběh na konci, recepty i to, že autor dokázal přiznat své začátečnické nedostatky.

  hejnak

  18.01.2017

  Ostatní knížky jsem zhltla, u téhle to bylo těžké, jednotlivé sloupky se mi nečetli moc dobře, konec byl lepší (celý příběh). Vadila mi také v každém sloupku hromada různých přirovnání.

  mala49

  24.11.2016

  Souhrn sloupků, řazených podle let, tak jak vycházely v novinách.
  Je to příjemné čtení, kde se dají vystopovat původní zápletky, ze kterých pak autor vykreslil ty někdy až neuvěřitelné příhody ve svých knížkách..
  Myslela jsem, že je to loučení s oběma doktory, ale už jsem zjistila, že nikoli. To je fajn, docela by mi chyběli.  TAGS:

  online Doktore, to se teda povedlo! ebook, kniha Doktore, to se teda povedlo! fb2, download Doktore, to se teda povedlo! pdf , download Doktore, to se teda povedlo! mobi, online Doktore, to se teda povedlo! kniha, zdarma stažení Doktore, to se teda povedlo! IPhone, online kniha Doktore, to se teda povedlo! pdf, zdarma Doktore, to se teda povedlo! DJVU, zdarma stažení Doktore, to se teda povedlo! txt, stažení Doktore, to se teda povedlo! rtf, online Doktore, to se teda povedlo! fb2 , e-kniha Doktore, to se teda povedlo! stažení txt, zdarma Doktore, to se teda povedlo! stažení kniha,

  e-kniha Doktore, to se teda povedlo! stažení pdf

  , stažení Doktore, to se teda povedlo! IPad, Číst Doktore, to se teda povedlo! mobi, Číst Doktore, to se teda povedlo! docx, zdarma Doktore, to se teda povedlo! awz, dDownload e-kniha Doktore, to se teda povedlo! iPad , zdarma Doktore, to se teda povedlo! DJVU, download Doktore, to se teda povedlo! e-kniha zdarma, zdarma stažení Doktore, to se teda povedlo! dvd, Číst Doktore, to se teda povedlo! txt, book Doktore, to se teda povedlo! stažení DJVU,

  Doktore, to se teda povedlo! stažení kniha zdarma

  , Doktore, to se teda povedlo! stažení kniha pdf zdarma, Doktore, to se teda povedlo! pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Doktore, to se teda povedlo! pdf zdarma, Doktore, to se teda povedlo! stažení kniha epub zdarma, Doktore, to se teda povedlo! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress