Ekonomie v jedné lekci

By | October 24, 2018

Ekonomie v jedné lekci

Kniha v češtině!Ekonomie v jedné lekciÚspěšná kniha pro každého, kdo chce pochopit základní principy fungování ekonomiky. Zajímavě vysvětluje podstatu hospodářských činností, ekonomických jevů a procesů jako součásti obecnějších společenských problémů. Srozumitelně, logicky a přesvědčivě a při tom bez použití jediné rovnice autor vysvětluje a na konkrétních případech ilustruje základní ekonomické činnosti a vyvrací nejčastější omyly a mýty.…celý textStáhněte si knihu Ekonomie v jedné lekci zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Ekonomie v jedné lekci

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Ekonomie v jedné lekci, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Ekonomie v jedné lekci a zábavu bez omezení!

  Ekonomie v jedné lekci

  Podrobnosti o knize Ekonomie v jedné lekci

  :  4.439

  Originální název:

  Economics in one lesson (1946)

  Žánr:
  Literatura naučná, Ekonomie a obchod
  Vydáno: , Liberální institut, Centrum liberálních studií

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Jacck

  10.08.2017

  Nejsem fanouškem ekonomie, považuju ten obor za ideologický, dogmatický, nedostatečně vědecký a nadmíru arogantní. Zejména nemám rád tzv. rakouskou ekonomickou školu (Hayek, Mises, Rothbard atd), protože ta dokonce odmítla vědeckou metodu, matematiku. Místo toho věří, že zákony ekonomiky odvodí dedukcí z axiomů lidského chování (viz Misesova kniha Lidské jednání), což je naprosto absurdní tvrzení, které svědčí o naprosté intelektové nedostatečnosti proponentů této školy. Podobným způsobem (bez empirického ověřování) totiž postupuje teologie, tj. zvolí axiomy a pak logicky odvozuje celou teologii.
  Nicméně tuto knihu nelze nedoporučit. Na konkrétních příkladech demonstruje významné ekonomické myšlenky zastánců volného trhu, liberalismu. I tuto knihu je však nutné brát s nadhledem a kriticky. Je jasné, že jsou oblasti, kde volný trh funguje výborně, a jsou oblasti, kde jasně selhává (zdravotnictví, ekologie, soudnictví, armáda atd). Stačí si nastudovat tzv. tržní selhání jako externality nebo informační asymetrii nebo monopoly, kartely a je jasné, že určitá míra regulace trhů je nezbytná.

  Metroušek

  14.03.2017

  Povinná četba pro všechny politiky, odboráře, komunisty, sociální demokraty a jiné populisty včetně jejich voličů. Jenže oni čtou trochu jiné knihy. A proto to pořád pytlíkujeme tak, jak to pytlíkujeme.

  Teron

  21.11.2015

  Jak okomentovat svazek, jehož informace v čase nestárnou? Jak okomentovat něco napsaného tak srozumitelně, že jakékoli přepracování by bylo zásahem do perfektní argumentační harmonie? Jednoduše – doporučením k přečtení všem, kteří si chtějí rozšířit obzory a pochopit, proč jedna z nejhorších vět, jaké můžete zaslechnout, zní: Dobrý den, já jsem z vlády a chci vám pomoct.

  poiu

  02.11.2015

  Výborná kniha pro všechny, kdo nemají o ekonomii vůbec žádné povědomí a moc pěkně a srozumitelně vysvětlené základní ekonomické principy.

  Tuto knihu by si měl přečíst každý…. 🙂

  maple34

  14.02.2013

  Proč se párat s ekonomickými termíny? Protože si to doba prostě žádá a alespoň ty základní znalosti je třeba mít. Ideální způsobem, jak tyto znalosti získat, je přečtení Hazlittovy knihy Ekonomie v jedné lekci. Kniha otevře oči, pobaví i zaujme.  TAGS:

  online Ekonomie v jedné lekci ebook, kniha Ekonomie v jedné lekci fb2, download Ekonomie v jedné lekci pdf , download Ekonomie v jedné lekci mobi, online Ekonomie v jedné lekci kniha, zdarma stažení Ekonomie v jedné lekci IPhone, online kniha Ekonomie v jedné lekci pdf, zdarma Ekonomie v jedné lekci DJVU, zdarma stažení Ekonomie v jedné lekci txt, stažení Ekonomie v jedné lekci rtf, online Ekonomie v jedné lekci fb2 , e-kniha Ekonomie v jedné lekci stažení txt, zdarma Ekonomie v jedné lekci stažení kniha,

  e-kniha Ekonomie v jedné lekci stažení pdf

  , stažení Ekonomie v jedné lekci IPad, Číst Ekonomie v jedné lekci mobi, Číst Ekonomie v jedné lekci docx, zdarma Ekonomie v jedné lekci awz, dDownload e-kniha Ekonomie v jedné lekci iPad , zdarma Ekonomie v jedné lekci DJVU, download Ekonomie v jedné lekci e-kniha zdarma, zdarma stažení Ekonomie v jedné lekci dvd, Číst Ekonomie v jedné lekci txt, book Ekonomie v jedné lekci stažení DJVU,

  Ekonomie v jedné lekci stažení kniha zdarma

  , Ekonomie v jedné lekci stažení kniha pdf zdarma, Ekonomie v jedné lekci pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Ekonomie v jedné lekci pdf zdarma, Ekonomie v jedné lekci stažení kniha epub zdarma, Ekonomie v jedné lekci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress