Flow

By | October 25, 2018

Flow

Kniha v češtině!FlowPojem flow neboli plynutí jeho autor popisuje jako „stav, ve kterém jsou lidé tak ponořeni do určité činnosti, že nic jiného se jim nezdá důležité“, okamžik, „kdy se naše tělo nebo mysl vzepne k hranicím svých možností ve vědomé snaze dosáhnout něčeho obtížného, co stojí za to“. Při prožitku flow lidé zapomínají na sebe samé, přestávají vnímat čas a splývají s tím, k čemu je upřeno jejich vědomí. Jedná se o jedno z nejznámějších témat pozitivní psychologie, které jeho autor označuje za podstatu lidského štěstí. Ve své slavné knize se věnuje mnohostranné aplikaci flow a hledá odpověď na otázku, do jaké míry jsme flow schopni sami navozovat a ovlivňovat i bez ohledu na vnější okolnosti svých životů.…celý textStáhněte si knihu Flow zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Flow

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Flow, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Flow a zábavu bez omezení!

  Flow

  Podrobnosti o knize Flow

  :  4.231

  Originální název:

  Flow, the psychology of optimal experience (1990)

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  MonikaDominika

  15. dubna

  Nadchnul mě Seligman, tak jsem zatoužila číst nějakého jiného spoluzakladatele pozitivní psychologie. A zklamalo mě to.
  Zatímco Seligman je profesionální a vědecký, Csikszentmihalyi zabředává příliš mnoho do filozofična a já s ním v zásadních bodech, ze kterých vychází, opravdu nemohu souhlasit (např. jeho ostrá kritika náboženství – přitom to s vědeckým výzkumem štěstí nemá nic společného).

  Pietradi

  10. února

  Tato knížka je klenotem v kupě kamínků a kamenů – knih, ve kterých najdete “zaručený návod na šťastný život” a kterých se za poslední dobu vyrojilo tolik, že se v nich člověk přestává orientovat a jejich kvalita je někdy opravdu nízká.
  Možná je to tím, že autor se v této knize nesnaží za každnou cenu hledat univerzální návod na štěstí, ale vychází z několika desítek let výzkumu, vychází ze stovek příběhů opravdových lidí, kteří bez ohledu na to, co v životě zakusili, prožili krásný a hodnotný život v harmonii. Autor se čtenáři pokouší přiblížit, co je klíčem k takovému životu.

  Jonny

  19.03.2014

  Hodnotná knížka. Odbornou problematiku podává čtivě a přehledně. Některé věci mi připadají hodné polemizování, ale celkově myslím, že mi knížka otevřela obzory.  TAGS:

  online Flow ebook, kniha Flow fb2, download Flow pdf , download Flow mobi, online Flow kniha, zdarma stažení Flow IPhone, online kniha Flow pdf, zdarma Flow DJVU, zdarma stažení Flow txt, stažení Flow rtf, online Flow fb2 , e-kniha Flow stažení txt, zdarma Flow stažení kniha,

  e-kniha Flow stažení pdf

  , stažení Flow IPad, Číst Flow mobi, Číst Flow docx, zdarma Flow awz, dDownload e-kniha Flow iPad , zdarma Flow DJVU, download Flow e-kniha zdarma, zdarma stažení Flow dvd, Číst Flow txt, book Flow stažení DJVU,

  Flow stažení kniha zdarma

  , Flow stažení kniha pdf zdarma, Flow pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Flow pdf zdarma, Flow stažení kniha epub zdarma, Flow ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress