Hledání svatého grálu. 3: Kacířka

By | October 30, 2018

Hledání svatého grálu. 3: Kacířka

Kniha v češtině!Hledání svatého grálu. 3: KacířkaTřetí kniha trilogie Hledání svatého grálu.

Thomas z Hooktonu je zkušeným a odvážným lučištníkem anglického krále Eduarda ve stoleté válce mezi Anglií a Francií, což z něho udělalo přirozeného vůdce. Ve třetím dílu trilogie o hledání svatého grálu je Thomas vyslán v čele menšího oddílu do Gaskoňska, aby se zmocnil hradu Castillon d’Arbizon. Doprovází ho také sir Guillaume, známý z předchozích dílů, a Robbie Douglas, mladý skotský zajatec, jenž byl dočasně propuštěn a stává se Thomasovým druhem. Gaskoňsko je domovem Thomasových předků, kteří kdysi sídlili na hradě Astarac, ale také se tam pohybuje černý rytíř Guy Vexille, brutální vrah Thomasova otce. Navíc je Astarac místo, kde byl kdysi podle pověstí ukrýván svatý grál. Na hradě Castillon d’Arbizon, nachází Thomas dívku Genevieve, která byla inkvizicí odsouzena za kacířství k upálení. Thomas však odmítne Genevieve vydat na smrt……celý textStáhněte si knihu Hledání svatého grálu. 3: Kacířka zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Hledání svatého grálu. 3: Kacířka

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Hledání svatého grálu. 3: Kacířka a zábavu bez omezení!

  Hledání svatého grálu. 3: Kacířka

  Podrobnosti o knize Hledání svatého grálu. 3: Kacířka

  :  4.6163

  Série:

  Hledání svatého grálu (3.)

  Originální název:

  Heretic (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Oldag

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  minirock

  22. dubna

  V pomyslném žebříčku této trilogie třetí místo. Závěrečné obléhání Castillon d´Arbizon zachránilo čtyři hvězdičky, celá ta pasáž byla úžasná. Skoro jsem se už bál že Thomas ten grál nenajde. Celkově vynikající čtení.

  Ferry9

  05. dubna

  Jedna z nejlepších historických sérií, dost mě bavila. Chtěl jsem, aby to mělo i další pokračování bo to bylo fakt super. Ale zase někdy stačí dobrého málo, pak by to už nemuselo mít takové grády.

  Lálin59

  16. ledna

  Tak jsem to to dorazil a lituju, že už je konec.
  Výborně zakončená sága.

  katallinka

  23.07.2017

  Skvěle zakončení cele série. Cornwell umí vytvořit nejen velmi poutavý příběh, ale také vše krásně dokreslují skutečné události.

  miloslava1386

  02.11.2016

  Moc dobřá, jako předchozí Lučištník a Inkvizitor.

  kryspin66

  04.02.2016

  Čekal jsem trochu větší zápletku v předešlých dílech tak se dostavila alespoň tedy. Docela dobrý čtení.

  oli.rock

  30.06.2015

  Často se obávám triologií, ale tato byla skvělá. Tento styl se mi líbi.

  Dymond

  08.05.2015

  Dočetla jsem třetí díl a musím říct, že jsem spokojena… určitě se k tomu někdy vrátím…

  Ládja

  24.03.2015

  Nevím nevím, nějak mi tento díl nesedl. Nemohl jsem se pořádně začíst, nemohl jsem se chytnout. Asi skutečně nejslabší díl z trilogie. Zakončení zajímavé a panu Cornwellovi se musí nechat, že je pan Spisovatel, který má velké znalosti z historie a které umí skvěle a zajímavě podat. Stojí za to číst jeho knihy, člověk se i něčemu dokáže přiučit.

  SteveG

  26.02.2015

  Asi nejslabší díl.

  slezakmartajh

  21.06.2014

  Krásná série.

  klokan.1905

  20.09.2013

  Bezva, je tu volné pokračování… 1356… Už mám objednáno 🙂

  airsoprano

  30.06.2013

  Skvělé zakončení série…čtvrtý díl s názvem 1356 by měl vyjít na podzim. Již je dostupný v angličtině.

  klokan.1905

  27.02.2013

  Škoda, že asi nebude další pokračování… Moc pěkná trilogie…

  Palika

  28.03.2012

  Stejně jako u prvních dvou dílů – velice dobře, čtivě napsáno  TAGS:

  online Hledání svatého grálu. 3: Kacířka ebook, kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka fb2, download Hledání svatého grálu. 3: Kacířka pdf , download Hledání svatého grálu. 3: Kacířka mobi, online Hledání svatého grálu. 3: Kacířka kniha, zdarma stažení Hledání svatého grálu. 3: Kacířka IPhone, online kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka pdf, zdarma Hledání svatého grálu. 3: Kacířka DJVU, zdarma stažení Hledání svatého grálu. 3: Kacířka txt, stažení Hledání svatého grálu. 3: Kacířka rtf, online Hledání svatého grálu. 3: Kacířka fb2 , e-kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení txt, zdarma Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení kniha,

  e-kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení pdf

  , stažení Hledání svatého grálu. 3: Kacířka IPad, Číst Hledání svatého grálu. 3: Kacířka mobi, Číst Hledání svatého grálu. 3: Kacířka docx, zdarma Hledání svatého grálu. 3: Kacířka awz, dDownload e-kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka iPad , zdarma Hledání svatého grálu. 3: Kacířka DJVU, download Hledání svatého grálu. 3: Kacířka e-kniha zdarma, zdarma stažení Hledání svatého grálu. 3: Kacířka dvd, Číst Hledání svatého grálu. 3: Kacířka txt, book Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení DJVU,

  Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení kniha zdarma

  , Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení kniha pdf zdarma, Hledání svatého grálu. 3: Kacířka pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Hledání svatého grálu. 3: Kacířka pdf zdarma, Hledání svatého grálu. 3: Kacířka stažení kniha epub zdarma, Hledání svatého grálu. 3: Kacířka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress