Hora medzi nami

By | October 23, 2018

Hora medzi nami

Kniha v češtině!Hora medzi namiPrichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr, ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?…celý textStáhněte si knihu Hora medzi nami zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Hora medzi nami

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Hora medzi nami, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Hora medzi nami a zábavu bez omezení!

  Hora medzi nami

  Podrobnosti o knize Hora medzi nami

  :  4.5322

  Originální název:

  The mountain between us (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Motto

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (129)

  Přidat komentář

  1v8na

  22. července

  Velmi čtivá kniha s hlubokými myšlenkami. Např.: “Problémy se řeší postupně, jeden po druhém.” – motto Bena Payna, které se mi strašně líbí.
  Obdivuji odvahu, houževnatost a chuť přežít u hlavních hrdinů. Líbily se mi i části z Benovi minulosti psané jiným fondem (to, když mluví do záznamníku) – drží ho to při životě a dává mu to naději.
  Jedinou nevýhodu a malé mínus spatřuji ve strašně otevřeném a uspěchaném konci.

  Nikei

  18. července

  Nebylo to špatné čtivo, místy se to dost vleklo, ale konec za dočtení stál

  Ostruzina

  17. července

  No, já nevím…nápad dobrý, ale celkově se to dost vleklo, ke konci už jsem přeskakovala.

  loudomar

  13. července

  Po dlouhé době se mi zase dostal do ruky nějaký adventure a vybrala jsem si tedy opravdu dobře. Kniha je napínavá od začátku do konce. Naleznete v ní několik zvratů, které vám nedovolí přestat číst. Strašně se mi líbilo, že se snaží autor zachovat příběh stále na realistické vlně a nedělá z hlavních postav nějaké akční superhrdiny, co vše zvládnou levou zadní, ale že je nechá projevit jejich slabost, chyby a emocionálně prožít útrapy. Jinak ještě musím pochválit vykreslení krajiny, úplně se mi jednotlivé obrazy zjevovaly před očima. Konec mě malinko pokazil celkový dojem z knihy. To byl prostě trochu přeslazený americký happy end ale budiž. Nešvar amerických spisovatelů, nebo českých překladatelů, těžko říci, je věčné kousání do rtů, na což už začínám být trochu alergická a poslední výtka…Ačkoliv se sám autor věnuje lovu lukem, složit losí mládě pouze vlastnoručně vyrobeným lukem a nějakým nonprofi šípem?! Tak to byla opravdu trochu fantasmagorie

  kniha

  12. července

  Nádherná knížka, kterou chcete stále číst a zároveň vás dostává hloubka myšlenek. Předčila má očekávání a to už se mě dlouho nestalo.

  Anna 13

  09. července

  Dočetla jsem a… chybí mi slova.
  Tohle byla jednoznačně nejlepší kniha za posledních pár měsíců. Příběh bere dech, nutí v četbě pokračovat a zároveň si tak vzácné stránky napětí šetřit.

  Oba dva hlavní hrdiny, kteří bojují s mrazem, sněhovými závějemi, bolestivými zraněními, krutým hladem a strachem o své životy, budete milovat. Ashley i Ben jsou neuvěřitelně a obdivuhodně silní hrdinové, kteří se rázem stanou vašimi vzory. Úplně jsem během četby cítila, že kdybych byla jejich autorem, nedokázala bych jim neustále klást do cesty překážky, opětovně je zraňovat a nechat je trpět…

  Autor vykreslil horskou pustinu dokonale. Cítila jsem závan z filmu REVENANT… V knize jsou city, pálivé emoce, ale také někdy zdlouhavé popisy činností, kterými postavy bojují o své životy. Zpočátku mi to nepřišlo tak záživné, ale jakmile jsem se do četby úplně “zažrala”, hltala jsem každé natažení tětivy, rozdělávání ohně i spacáku, opékání masa a dlouhé bolestné výšlapy za civilizací…

  Autor je můj hrdina…

  Tohle je příběh o přežití, lidské síle a bojovnosti, opravdové lásce a naději…
  Potřebuji mít knihu doma a ještě mnohokrát ji přečíst…

  Tohle je opravdu knižní klenot, který by zasloužil pozlatit své desky…

  maid

  08. července

  Mírné zklamání zvláště kvůli závěru knihy. Příběh, který se celou dobu snažil situovat do reality (což mu ale moc nešlo), se nakonec v samotném závěru knihy proměnil v kýč, který před tím několikrát kritizoval. Navíc, nebylo těžké uhodnout, jak to přesně skončí, ale doufala jsem, že mě autor překvapí, což se nestalo. Prokládání příběhu retrospektivními vzpomínkami ze záznamníku bylo osvěžující, byť dost sentimentální. Suma sumárum ale nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila a nemůžu být přehnaně kritická (konec konců je to love story ne thriller), takže jako letní čtení dobré, ale není to nic světoborného. Z filmu jsem viděla jen útržky. Musím říct, že se od knihy liší značně (proto podle mě není dobrý nápad dávat na přebal knihy plakát z filmu), ale líbil se v tom, že hlavní hrdinku více emancipoval a změnil jí jméno na Alice. Těch změn je tam ale opravdu hodně.

  Mardou19

  04. července

  Kniha me vtahla. Pribeh je ctivy, napinavy. Konec ubohy. Velmi me zklamal.

  marli58

  22. června

  Krásný příběh, velice čtivě napsaný a opravdu překvapivý konec s kapesníkem :-). (Ale upřímně, tolik dní v mrazu a ledu, těžká zranění, bez jídla a léků – trochu sci-fi ;).)

  Qadin

  13. června

  Ech, červená knihovna říznutá Bearem Grillesem, navíc s chybami v překladu… příliš mnoho miláčků v textu a závěr to vyloženě pohřbil, nebo naplnil, jak se to vezme.

  Tiffany

  11. června

  Zatím jsem ještě nedočetla, jsem za polovinou…, ale přikláním se k těm, kterým se zdá příběh utahaný. Prokládaný text je pro mě příjemná změna, která udrží trochu mé zvědavosti a pozornosti, snad i trocha trocha toho humoru…, ale jinak se toho moc neděje . Nejde ani tak o dramatické situace, ale i sonda do mysli Ashley a Bena je po pár stránkách vcelku nudná . Myslím, že se přes 3 hvězdičky nedostanu…. . Asi nejsem správná cílová skupina. Ale píše se tu o překvapivém závěru, tak snad…. .

  adida

  11. června

  Velmi napínavé a čtivé. Knihu stojí za to si přečíst. 🙂

  AliceV

  08. června

  Knížka se četla sama.. nemám co by jsem ji vytkla. Vzala mě hodně.. a ten konec s tou Rachel?.. jedna z nejlepších knih co jsem tento rok četla. 🙂

  Sláča

  04. června

  Hezká kniha s neočekávaným koncem, najdete napětí, dobrodružství v divočině, lásku i překvapivý konec. Hvězda dolů za relativně snadné vyřešení četných komplikací po havárii letadla – hlavní hrdina je totiž téměř superman (chirurg, skaut, horolezec, vrcholový atlet, romantik…). Určitě doporučuji přečíst, ale nedoporučuji shlédnutí filmu – je to slabé, náladu mi zkazilo obsazení hlavních hrdinů (v knize byli oba běloši, ve filmu byl muž černoch – proč ?).

  babičkaAnička

  29. května

  Jedním slovem – NÁDHERA!!!

  hzd

  24. května

  Krásná knížka. Byla jsem napjatá do konce, jak se z toho dostanou. Těžko uvěřit, že by to opravdu bylo v reálu možné. Kdyby hlavní hrdina nebyl lékař, nevím nevím.
  Nicméně všem knížku vřele doporučuji. Film jsem zatím neviděla, ani se na něj nechystám.

  vlastus52

  23. května

  Krásný příběh, pěkné čtení. Kniha je lepší než film.

  Evaho73

  23. května

  Kniha, ktorá by nemala ujsť žiadnemu milovníkovi romantických príbehov.
  Je napísaná veľmi čítavo a príbeh odvíjajúci sa v dvoch rovinách, dejových aj časových, je pre čitateľa atraktívny a strhujúci. Veď boj o prežitie s prímesou dobrodružstva a romantiky dokáže zaujať skoro vždy.
  Ešte pred rokom by som túto knihu ohodnotila plným počtom, ale dnes musím jednu hviezdu ubrať za (neviem ako to správne pomenovať) akúsi povrchnosť hlavne v tej dejovej rovine, ktorá popisovala samotný boj o prežitie. Popisované situácie mi prišli častokrát poriadne pritiahnuté za vlasy a dosť nereálne. Čítala som už dosť podobných kníh, ale na rozdiel od nich, táto vo mne nevyvolala emócie v podobe strachu, zúfalstva a beznádeje pri snahe prežiť.
  Pri čítaní knihy som mala pocit, že autor skôr kladol dôraz na tu druhú dejovú rovinu, kde sa hlavný hrdina vysporiadaval s minulosťou a práve táto časť mňa osobne zaujala oveľa viac.
  Samotný záver knihy vo mne vyvolal dojatie a príjemne ma aj prekvapil.

  Dresia

  15. května

  Pěkné čtení. Ale od začátku bylo víceméně jasné, kam to směřuje, jak to dopadne, chybělo mi napětí… takže jen za 4. Film ráda zkouknu.

  luci6910

  09. května

  Krásný příběh.. a ten konec? Nemám slov. Nádhera!

  VenuseV

  07. května

  Kniha se mi líbila mnohem víc než film. Popis pocitů a vnitřních rozhovorů i myšlenek, je velmi působivý. Přišlo mi to i mnohem napínavější, protože knižní příběh nespěl tak jednoznačně k předpokládanému konci jako ve filmu. Knižní hrdinové mi byli sympatičtější 🙂

  Evka27

  01. května

  Krásné čtení a krásný příběh. Ještě zkouknu film. Černý Ben mi tam moc nesedí, ale to je problém amerických filmů, že herecké obsazení musí mít zastoupení všech ras.

  broskev28

  26. dubna

  Já viděla nejprve film a už ten se mi hodně líbil. Kniha je jiná – z podstaty věci je dáno, že vám umožní poznat i myšlenky a pocity postav. (Překvapení, alespoň pro mne určitě: “knižní” Ben přece není černoch!?!) Tady jsou ovšem nejúžasnější právě dialogy, ty jsem si fakt užívala. Před oběma hrdiny smekám, nikdo s jinou profesí, méně trénovaný a na přežívání v drsných přírodních podmínkách méně zvyklý by neměl sebemenší šanci. A ještě by byla potřeba obrovská porce štěstí . . .
  Konec mě naopak vůbec nepřekvapil, tak nějak se k tomu schylovalo hned od počátku. To ale nic nemění na faktu, že autor vytvořil úžasné lidské (i zvířecí) hrdiny a že kniha určitě stojí za přečtení. Tak si to užijte!

  Téra

  17. dubna

  MOŽNÝ SPOILER Moc pěkný dojemný příběh, v podstatě celý děj je o tom, jak z té šlamastyky ven a vůbec bych nečekala, že mě to bude tak bavit. Celé jsem to prožívala s nimi. Ashley byla skvělá, vtipná a Ben jednal s chladnou hlavou, nepanikařil. Nakonec jsem si taky pobrečela, uplně mě zavalil pocit úlevy, jak kdybych zachránila sama sebe. A ani bych tam nemusala mít tu romantickou linku.

  ladyka

  14. dubna

  Těžko popsat pocity z této výjimečné knihy… Nádherný, hluboký příběh, který mě naprosto uchvátil, kniha nešla odložit a i teď po přečtení jsem jak paralyzovaná… Již uprostřed čtení jsem lehce tušila, jak to vlastně s Benovým manželstvím je, ale i tak mě konec zastihl “nepřipravenou”. Úžasné, že knihu napsal muž, jak plasticky popsal ty emoce, obavy, naději a nezlomnou vůli jít dál, krok za krokem… Jsem opravdu dojatá a film si nejspíš nechám ujít. Chci si uchovat ten krásně bolavý dojem a obávám se, že film by mi ho narušil…

  Peyka

  13. dubna

  Jako u jedné z mála knih jsem ke konci uronila slzy! Silný příběh – o přátelství, důvěře, vztazích, lásce a o překovávání těžkých až téměř nemožných překážek, které nám život vnáší do cesty. V tomto příběhu hrálo velkou roli prostředí zasněžených zpustlých hor a co vlastně znamená milovat a bojovat za to. Chvílemi si člověk říká, jestli je to vůbec možné, co ti hrdinové musí podstoupit (chůze nespočet kilometrů v rekordních časech, hon na losí mládě a útok vlčí smečky,…) nebo jak autor popisuje různé akce a prostředí, občas trošku nereálně, že se čtenář trochu ztrácí a horko těžko se to dá představit (‘obydlí’ vraku letadla, sestup ze ‘stráně’…)..nečekejte slaďárnu pro holky :D…každopádně doporučuji a jsem zvědavá na film :))

  ArwenAragorn

  11. dubna

  Nečekala jsem, že se mi bude kniha tak líbit. Většinou k románům pro ženy přistupuji s mírným podezřením, ale toto je prostě příběh, na který hned tak nezapomenu. Silný, strhující, dojemný , s přiměřenou dávkou romantiky a také dobrodružný a napínavý. A na konci jsem brečela, což se mi už dlouho nestalo. V hodnocení románu se naprosto ztotožňuji s Šánkou, lépe bych své pocity nedokázala vyjádřit.

  Tajli

  09. dubna

  Skvostná kniha! Mrazivá atmosféra divoké nesmlouvavé přírody protkaná citlivými nahrávkami z minulosti, originálně zaznamenanými na diktafon. Četla se jedním dechem a výrazně předčila má očekávání z filmu.

  TessaJean

  07. dubna

  Kniha se četla celkem dobře až na to, že byla v místech strašně zdlouhavá a táhla se. Co mě vůbec nebavilo byly Benovy nahrávky a vzpomínky.. mnohem radši jsem měla samotný děj. Také bych řekla, že v knize není celkem nic převratného…zdálo se mi, jako bych furt četla to samé 🙂 Podle hodnocení jsem asi od knihy očekávala něco víc.

  sabiburesova

  07. dubna

  Tahle kniha mě prostě dostala. Krásná, dojemná, čtivá. Konec me rozplakal. ❤️
  TAGS:

  online Hora medzi nami ebook, kniha Hora medzi nami fb2, download Hora medzi nami pdf , download Hora medzi nami mobi, online Hora medzi nami kniha, zdarma stažení Hora medzi nami IPhone, online kniha Hora medzi nami pdf, zdarma Hora medzi nami DJVU, zdarma stažení Hora medzi nami txt, stažení Hora medzi nami rtf, online Hora medzi nami fb2 , e-kniha Hora medzi nami stažení txt, zdarma Hora medzi nami stažení kniha,

  e-kniha Hora medzi nami stažení pdf

  , stažení Hora medzi nami IPad, Číst Hora medzi nami mobi, Číst Hora medzi nami docx, zdarma Hora medzi nami awz, dDownload e-kniha Hora medzi nami iPad , zdarma Hora medzi nami DJVU, download Hora medzi nami e-kniha zdarma, zdarma stažení Hora medzi nami dvd, Číst Hora medzi nami txt, book Hora medzi nami stažení DJVU,

  Hora medzi nami stažení kniha zdarma

  , Hora medzi nami stažení kniha pdf zdarma, Hora medzi nami pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Hora medzi nami pdf zdarma, Hora medzi nami stažení kniha epub zdarma, Hora medzi nami ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress