Houby – česká encyklopedie

By | October 24, 2018

Houby - česká encyklopedie

Kniha v češtině!Houby – česká encyklopedieKniha HOUBY – česká encyklopedie se zabývá u nás tak populárním fenoménem houbaření ze všech možných pohledů, je vlastně sumářem všech informací a znalostí o stále ještě neprobádaném a tajemném světě hub.Stáhněte si knihu Houby – česká encyklopedie zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Houby – česká encyklopedie

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Houby – česká encyklopedie, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Houby – česká encyklopedie a zábavu bez omezení!

  Houby - česká encyklopedie

  Podrobnosti o knize Houby – česká encyklopedie

  :  517

  Žánr:
  Příroda, zvířata, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Reader’s Digest Výběr (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Azmodan

  02. května

  Nejlepší kniha o houbách, jakou jsem kdy viděl!!! Klasický atlas hub + receptář a kuchařka + spousta zajímavostí okolo. Krásné fotky, lze podle nich houby skutečně sbírat. Prostě pro houbaře, který se chce něco naučit a nebýt odkázán jen na “babky”, suchohřiby a “praváky” nutnost! Nic lepšího o houbách jsem zatím neviděl.

  ddkk

  15.11.2017

  Výborná encyklopedie, přehledná, spousta informací a nádherné barevné fotografie. Za pět!

  achilles

  16.01.2017

  Nikdy jsem nebyl přítelem atlasů hub. Houby v nich nebyly reálné, v přírodě bych je těžko poznal. Navíc se zaměřovaly pouze na klasické houby. Tato encyklopedie je však vynikající. Je znát, že ji psali opravdoví mykologové. Najdeme v ní houby, které se moc nesbírají, ale přitom mají velkou hodnotu. Zajímavé jsou poznatky o houbařích z jiných zemí. Bez nadsázky je to taková Bible mykologů.

  Suzynka29

  05.06.2016

  Naprosto super atlas hub. Krásné a reálné fotky. Hlavně oceňuji ten mini atlas jako přílohu, který se mi vejde do batůžku, když jdeme do lesa.

  Miruska285

  21.08.2014

  Prostě nejlepší mezi atlasy. Od té doby co ho mám , tak jsem ostatní zabalila na půdu…Přehledný, obsáhlý, nádheré fotografie. Fotky odpovídají skutečnosti.

  Kaferano

  03.11.2012

  Tento atlas mám jako ozdobu v mojí sbírce atlasů hub. Je nádherně zpracovaný a naplněný velmi kvalitními fotografiemi. Ty fotografie jsou jednak ukázkové samy o sobě, ale navíc se podle nich houby dobře určují. Seznam druhů zde je vhodný na běžné houbaření, osobně potřebuji ještě jiné atlasy na doplnění. Kniha je velmi přehledná a obohacená kapitolami zajímavostí jako léčivé houby, sbírání ve světě, pěstování hub i recepty. Akorát pozor, autoři jsou trochu benevolentnější k poživatelnosti některých druhů :-))

  nightlybird

  10.05.2012

  Tak tohle je kouzelná publikace, která musí potěšit srdce každého houbaře a to nejen celkovým zpracováním a zajímavým rozčleněním z různých hledisek a kvanty informací, ale především parádními barevnými fotkami hub všeho druhu. Jedinou její vadou je formát. Těžko si představit houbaře bloumajícího lesem s touto bichlí v ranci. Na štěstí s ní byl jako příloha prodáván současně kapesní (velikosti pohlednice) atlas nejběžnějších hub našich luhů a hájů.
  I když každý pořádný houbař dobře ví, že všechny houby jsou jedlé (byť některé druhy jen jednou) a netřeba mu tedy atlasu.  TAGS:

  online Houby – česká encyklopedie ebook, kniha Houby – česká encyklopedie fb2, download Houby – česká encyklopedie pdf , download Houby – česká encyklopedie mobi, online Houby – česká encyklopedie kniha, zdarma stažení Houby – česká encyklopedie IPhone, online kniha Houby – česká encyklopedie pdf, zdarma Houby – česká encyklopedie DJVU, zdarma stažení Houby – česká encyklopedie txt, stažení Houby – česká encyklopedie rtf, online Houby – česká encyklopedie fb2 , e-kniha Houby – česká encyklopedie stažení txt, zdarma Houby – česká encyklopedie stažení kniha,

  e-kniha Houby – česká encyklopedie stažení pdf

  , stažení Houby – česká encyklopedie IPad, Číst Houby – česká encyklopedie mobi, Číst Houby – česká encyklopedie docx, zdarma Houby – česká encyklopedie awz, dDownload e-kniha Houby – česká encyklopedie iPad , zdarma Houby – česká encyklopedie DJVU, download Houby – česká encyklopedie e-kniha zdarma, zdarma stažení Houby – česká encyklopedie dvd, Číst Houby – česká encyklopedie txt, book Houby – česká encyklopedie stažení DJVU,

  Houby – česká encyklopedie stažení kniha zdarma

  , Houby – česká encyklopedie stažení kniha pdf zdarma, Houby – česká encyklopedie pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Houby – česká encyklopedie pdf zdarma, Houby – česká encyklopedie stažení kniha epub zdarma, Houby – česká encyklopedie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress