Hrad z písku

By | October 24, 2018

Hrad z písku

Kniha v češtině!Hrad z pískuPříběh ukazuje nečekanou, ale o to prudší krizi v rodině dosud poklidně žijícího anglického středoškolského profesora.Stáhněte si knihu Hrad z písku zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Hrad z písku

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Hrad z písku, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Hrad z písku a zábavu bez omezení!

  Hrad z písku

  Podrobnosti o knize Hrad z písku

  :  3.99

  Originální název:

  The Sandcastle (1957)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Hanka_Bohmova

  28.08.2017

  Ne zrovna spokojený manžel se v kritickém věku zamiluje do diblíka. Ohrané až hrůza, ale moc dobře napsané, žádná naivní povídačka o šťastném novém životě / zachráněné rodině (dle vkusu každého soudruha). Vedlejší postavy netrčí na scéně jen pro okrasu, vystižení svébytného světa dítěte mě příjemně překvapilo a dokonce i Rain (diblík) je definovaná víc svým malířstvím než rolí milenky.
  Nevnímám to jako knihu o mimomanželském vztahu, spíš o tom, čeho je manifestací. Protože ani intenzivní zamilovanost není totéž co přesvědčení, že dosavadní život byl jeden velký omyl a náprava vyžaduje začít někde jinde s někým jiným.

  fialka voňavá

  08.06.2013

  Autorka popisuje krizi v rodině profesora, který se zamiluje do mladé malířky. po sebevražedném činu syna dostanou události jiný spád a profesor zůstává nadále se svou rodinou.
  Je poučné si přečíst o mimomanželských vztazích, aby si to člověk uvědomil a nenapáchal si ve své vlastní rodině nenapravitelné škody.  TAGS:

  online Hrad z písku ebook, kniha Hrad z písku fb2, download Hrad z písku pdf , download Hrad z písku mobi, online Hrad z písku kniha, zdarma stažení Hrad z písku IPhone, online kniha Hrad z písku pdf, zdarma Hrad z písku DJVU, zdarma stažení Hrad z písku txt, stažení Hrad z písku rtf, online Hrad z písku fb2 , e-kniha Hrad z písku stažení txt, zdarma Hrad z písku stažení kniha,

  e-kniha Hrad z písku stažení pdf

  , stažení Hrad z písku IPad, Číst Hrad z písku mobi, Číst Hrad z písku docx, zdarma Hrad z písku awz, dDownload e-kniha Hrad z písku iPad , zdarma Hrad z písku DJVU, download Hrad z písku e-kniha zdarma, zdarma stažení Hrad z písku dvd, Číst Hrad z písku txt, book Hrad z písku stažení DJVU,

  Hrad z písku stažení kniha zdarma

  , Hrad z písku stažení kniha pdf zdarma, Hrad z písku pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Hrad z písku pdf zdarma, Hrad z písku stažení kniha epub zdarma, Hrad z písku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress