Jak sbalit ženu

By | October 24, 2018

Jak sbalit ženu

Kniha v češtině!Jak sbalit ženuVtipný, zasvěcený a konkrétní návod, jak se seznámit se ženou odhaluje, že k úspěchu není nutný atraktivní vzhled nebo tučné konto, ale především vtip, špetka drzosti a zdrženlivosti. Desítky balicích technik pro nesmělé a nezkušené muže obohatí i zdatné lovce.Stáhněte si knihu Jak sbalit ženu zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Jak sbalit ženu

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Jak sbalit ženu, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Jak sbalit ženu a zábavu bez omezení!

  Jak sbalit ženu

  Podrobnosti o knize Jak sbalit ženu

  :  3.548

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Fragment (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  NightShade

  21. dubna

  Věděla jsem, že potřebuji zapracovat na svých osobních kvalitách a tak jsem neváhala a koupila si tuhle knihu. No řeknu to asi takhle, jsem docela nesmělá holka, ale po přečtení teprve 56 stránkách jsem dostala odvahu jít do baru, kam chodí jeden kluk, který se mi líbí. Elegantně jsem vešla hodila na něj můj natrénovaný jemně roštácký pohled a ejhle! Jen co dosedám ke stolu už seděl vedle mě a s podáním ruky se mi představoval a dali jsme se do řeči. Tahle kniha funguje i obráceně.

  witiko

  19.12.2017

  Četl jsem ještě v prvním vydání a za sebe můžu říct, že mi tato kniha dopomohla k báječné ženě, která se brzy stala i mojí manželkou. Už jen tím, že mi dodala odvahu dát se nezávazně do řeči s úplně cizí ženou, která si ke mně v jídelně náhodu přisedla, protože jinde nebylo místo. A o tom to je – tato kniha vás naučí chytat příležitost (náhodu, štěstí..?) za pačesy a nenechat ji unikat zbytečným studem, nejistotou nebo leností.

  bakjo95

  07.06.2016

  Fakt super! Rady k nezaplacení, které bych se jindy nedozvěděl, nebo dozvěděl, ale až po pár nechtěných nezdarech. Už jen 5* zaslouží, že je to jediná kvalitní příručka na toto téma. Pravda je, že tu jsou výhradně rady pro mladší věkovou kategorii, ale já důchodce nejsem, takže sem s nimi! Doporučuji – 100%

  Misule99

  12.01.2016

  Rozhodně jsem se zasmála 🙂 Autor má správný náhled na věc a určitě by se mu nějaké ženy kontaktovat podařilo 🙂

  elutep

  05.11.2015

  Řekla jsem si, že sáhnu pro jednou po nějaké oddechovce a tuto sem si vybrala hlavně ze zvědavosti. Autor má ve spoustě věci pravdu a správný nadhled. Musím říct, že modelové situace byly zábavné a určitě by imponovaly velké části žen (i těm, co by nakonec k předání kontaktu nesvolily). Sama bych s tím asi měla problém, zvlášť třeba při kontaktáži na ulici, ale i tak jsem přesvědčená, že je tam spousta dobrých rad.

  LordSnape

  24.01.2015

  Přečteno během dovolené v roce 2013 a docela jsem se místy ve vlaku pěkně pobavil a zasmál. 🙂

  Jonny

  28.01.2013

  Sborník myšlenek a návodů s trochou té psychologie. Knížku nelze brát jako doslovný návod ale považuji ji za podnětné čtení.

  Jack Bauer

  29.10.2011

  Kniha pro -náctileté a nezkušené, plno modelových rad, které se můžou ve skutečnosti vyvíjet úplně jinak než zde autor popisuje. Možná kdyby mě bylo -náct tak hodnotím plným počtem bodů. Zde to autor vystihl přesně: K čemu nějaká knížka! Příroda nás naučila vysílat a rozpoznávat potřebné signály, stačí jim naslouchat.

  Senza Jenka

  17.08.2011

  Návody pro mne nepoužitelné, ale vtipné čtení rozhodně, navíc po neméně vtipné besedě s autorem. Mnou zakoupený výtisk následně darován potřebnému :o)  TAGS:

  online Jak sbalit ženu ebook, kniha Jak sbalit ženu fb2, download Jak sbalit ženu pdf , download Jak sbalit ženu mobi, online Jak sbalit ženu kniha, zdarma stažení Jak sbalit ženu IPhone, online kniha Jak sbalit ženu pdf, zdarma Jak sbalit ženu DJVU, zdarma stažení Jak sbalit ženu txt, stažení Jak sbalit ženu rtf, online Jak sbalit ženu fb2 , e-kniha Jak sbalit ženu stažení txt, zdarma Jak sbalit ženu stažení kniha,

  e-kniha Jak sbalit ženu stažení pdf

  , stažení Jak sbalit ženu IPad, Číst Jak sbalit ženu mobi, Číst Jak sbalit ženu docx, zdarma Jak sbalit ženu awz, dDownload e-kniha Jak sbalit ženu iPad , zdarma Jak sbalit ženu DJVU, download Jak sbalit ženu e-kniha zdarma, zdarma stažení Jak sbalit ženu dvd, Číst Jak sbalit ženu txt, book Jak sbalit ženu stažení DJVU,

  Jak sbalit ženu stažení kniha zdarma

  , Jak sbalit ženu stažení kniha pdf zdarma, Jak sbalit ženu pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Jak sbalit ženu pdf zdarma, Jak sbalit ženu stažení kniha epub zdarma, Jak sbalit ženu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress