Kamarádky z mokré čtvrti

By | October 30, 2018

Kamarádky z mokré čtvrti

Kniha v češtině!Kamarádky z mokré čtvrtiHildy Goodová žije od narození ve Wendoveru, půvabném starosvětském městečku poblíž Bostonu. Zná zde každého a ví o všem, co se tu šustne. A protože je úspěšnou realitní agentkou, matkou a babičkou, téměř se nezastaví. Když si však její dcery vezmou do hlavy, že maminka možná až moc popíjí a donutí ji absolvovat protialkoholickou léčbu, Hildiny večery najednou začnou být velmi osamělé.
To všechno se změní, když se do městečka přistěhují manželé McAllisterovi – Hilda se s Rebekou hned spřátelí a společně zahánějí smutky neškodnými drby, u čehož sem tam nechybí láhev vína. Jednou za čas přece nemůže uškodit, ne? Brzy se však tématem drbů ve městě stane Rebeka sama a malá neškodná tajemství se ukazují jako ne tak nevinná, jak by se zprvu zdálo. Jako kdyby se nad Wendoverem náhle začala stahovat černá mračna…
…celý textStáhněte si knihu Kamarádky z mokré čtvrti zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Kamarádky z mokré čtvrti

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Kamarádky z mokré čtvrti, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Kamarádky z mokré čtvrti a zábavu bez omezení!

  Kamarádky z mokré čtvrti

  Podrobnosti o knize Kamarádky z mokré čtvrti

  :  3.628

  Originální název:

  The Good House (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  makki.xoxo

  24. června

  Na mě nezajímavý děj, žádná akce, ale rychle se to četlo.

  bábuška

  05. ledna

  Název knihy by se hodil pro čtenářky, které si také rády popijí samy a potajmu. Já tuto zkušenost nesdílím, ani se nepohybuji v prostředí kde se popíjí, proto nemám zkušenost. A právě proto mě nijak kniha nezaujala, dvě hvězdičky dávám protože za odpad knihu nepovažuji.

  emve

  28.11.2017

  V některých částech jsem pár stránek přeskočila…nebylo to vůbec na škodu. Nečetla se, co se stylu týká, špatně. Námět docela zajímavý, děj kromě samotného konce velmi střídmý až nudný. Určitě nebudu číst znova a pravděpodobně ani nedoporučím dál.

  limetka2008

  31.08.2016

  Celkem průměrně dobrá kniha, která pravdivě líčí cesty, kterými člověk vcelku nenápadně zabředává do závislosti.

  Acquenta

  26.05.2016

  Hilda byla úžasná ženská, škoda, že ji tak ničil alkohol. knížka se četla sama. Příjemné a oddechové

  luciefeix

  25.04.2016

  kniha mě moc nezaujala . ze je hrdinka alkoholicka mi vubec nevadilo . ale vypraveni o lidech z okoli na nekolik stranek pro me bylo zbytecné … nic moc mi to neprineslo ..

  Michaela01

  24.03.2016

  Kniha mne opravdu zaujala.Problémy s alkoholem jsou popsané opravdu dobře a samotný děj je velmi zajímavý.Kniha má jedinečnou vlastnost přesvědčit člověka o tom,jak špatné a na nic je pít alkohol až příliš.Rozhodně doporučuji!

  jasmína

  16.12.2015

  Kniha mi přišla do rukou ve správné chvíli, žád
  né nadpřirozeno se naštěstí nekonalo a problémy s alkoholem byly výborně popsané.

  Mně se příběh líbil a po drsné norské detektivce relaxační noční četba.

  bookcase

  15.12.2015

  K zamyšlení. Kam může vést náklonnost k alkoholu, kterou si nechceme přiznat?  TAGS:

  online Kamarádky z mokré čtvrti ebook, kniha Kamarádky z mokré čtvrti fb2, download Kamarádky z mokré čtvrti pdf , download Kamarádky z mokré čtvrti mobi, online Kamarádky z mokré čtvrti kniha, zdarma stažení Kamarádky z mokré čtvrti IPhone, online kniha Kamarádky z mokré čtvrti pdf, zdarma Kamarádky z mokré čtvrti DJVU, zdarma stažení Kamarádky z mokré čtvrti txt, stažení Kamarádky z mokré čtvrti rtf, online Kamarádky z mokré čtvrti fb2 , e-kniha Kamarádky z mokré čtvrti stažení txt, zdarma Kamarádky z mokré čtvrti stažení kniha,

  e-kniha Kamarádky z mokré čtvrti stažení pdf

  , stažení Kamarádky z mokré čtvrti IPad, Číst Kamarádky z mokré čtvrti mobi, Číst Kamarádky z mokré čtvrti docx, zdarma Kamarádky z mokré čtvrti awz, dDownload e-kniha Kamarádky z mokré čtvrti iPad , zdarma Kamarádky z mokré čtvrti DJVU, download Kamarádky z mokré čtvrti e-kniha zdarma, zdarma stažení Kamarádky z mokré čtvrti dvd, Číst Kamarádky z mokré čtvrti txt, book Kamarádky z mokré čtvrti stažení DJVU,

  Kamarádky z mokré čtvrti stažení kniha zdarma

  , Kamarádky z mokré čtvrti stažení kniha pdf zdarma, Kamarádky z mokré čtvrti pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Kamarádky z mokré čtvrti pdf zdarma, Kamarádky z mokré čtvrti stažení kniha epub zdarma, Kamarádky z mokré čtvrti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress