Krámek s kouzly

By | October 26, 2018

Krámek s kouzly

Kniha v češtině!Krámek s kouzlyNEUROCHIRURGOVA VÝPRAVA ZA TAJEMSTVÍM MOZKU A TAJEMSTVÍM SRDCE
Myslíte, že kouzla existují jen v pohádkách? Tato kniha vás přesvědčí o opaku – kouzlit může opravdu každý, ale jedná se o kouzla, která se schovávají v lidské mysli.
James R. Doty, MD, uznávaný americký neurochirurg, který se v posledních letech zaměřil na vědeck
é zkoumání soucitu, přináší svůj životní příběh, ve kterém odhaluje tajemství takového kouzlení.
Ještě jako malému chlapci, žijícímu ve velmi neutěšených poměrech, se mu díky náhodnému setkání v krámku s kouzly otevřela cesta k tréninku vlastní mysli, díky kterému později dokázal překonat mnohé překážky na své krkolomné cestě k úspěchu. Ale co to doopravdy znamená být úspěšný a co je vlastně v životě opravdu důležité, tomu se musel naučit prostřednictvím tvrdých životních zkoušek.
…celý textStáhněte si knihu Krámek s kouzly zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Krámek s kouzly

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Krámek s kouzly, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Krámek s kouzly a zábavu bez omezení!

  Krámek s kouzly

  Podrobnosti o knize Krámek s kouzly

  :  4.417

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Blanchidlo

  01. července

  To je tak krásný příběh! Jen škoda té spousty překlepů, chybějících slov a pravopisných chyb. První část knihy byl pohádkový příběh, druhá část knihy ve stylu literatury faktu. Přesto kniha tvoří nádherný celek.

  Kája95

  25. června

  Ze začátku mě kniha velmi bavila střed byl slabý a konec jsem málem nedočetla.

  Leniik33

  04. června

  Velmi zajímavě napsaná motivační knížka. Neříká jen, že člověk má věřit v sebe sama, ale odkrývá i tajemství života samotného spisovatele (lékaře). Příběh je zpestřen i jak pan Doty popisuje některé své operace. Kloubouk dolů před takovým člověkem.

  punktruhlicka

  27. dubna

  Čekala jsem něco úplně jiného. Každopádně dnes dočteno. To, že je kniha biografii, mě docházelo až v průběhu knihy.
  Knížka mě bavila a každá část měla něco do sebe. Moc mě potěšilo, že i James zjístil, že peníze nejsou všechno a člověka svazují.

  soukroma

  09. dubna

  Před pár dny dočteno a zůstává víc než rozporuplný pocit: úvod a pár případů z autorovy neurochirurgické praxe mne zaujaly, stejně jako fakt, že v knize opravdu jde o krámek s kouzly (a není to jen nějaká metafora) – ale jeho hlavní role ustupuje autobiografii. A právě tam jsem měla velký problém – zatímco první část příběhu dvanáctiletého hocha byla pohádková, druhá část života dvacetiletého studenta byla téměř odstrašující – tolik arogance, sobeckosti a naprostého přesvědčení o vlastních právech bez ohledu na cokoli a kohokoli jiného, to mne značně poděsilo. A ve třetí části to vyvrcholilo…z miliardáře “chudákem”.
  I když některé myšlenky a zevšeobecněné rady jsou asi použitelné, mě nakonec doopravdy zaujala jen jediná pasáž ohledně vazby mozku a srdce (viz citáty). Ta kombinace různých stylů – poučení osobního rozvoje, autobiografie, medicína – mi vlastně nesedla.

  vlkcz

  31. ledna

  Úžasná kniha. Částečně se dotýká témat jako Tajemství, ale navíc je zde poutavý příběh a upozornění na háčky a nebezpečí, které mohou u těchto technik být.
  Výpověď je o to cennější, že je podána lékařem, vědcem, ateistou, člověkem pevně zakotveným v realitě, přesto otevřeným tomu, co nás přesahuje.
  Jenom škoda, že vydavatel hrubě podcenil korektury, takže překlepy, neodpovídající pády, chybějící slova apod. vyskytují s pravidelností, která je poněkud rozptylující.
  Ale třeba je to součást cvičení odpoutání se od rušivých podnětů 🙂

  sporran

  14. ledna

  Populárně naučná kniha je velmi čtivá. Na rozdíl od některých beletrií. V první polovině mě zaujala “kouzla”. Opravdu fungují a člověk se je chce sám naučit, protože jde vlastně o zklidnění mysli. Už dříve jsem se zajímala o “taje” mozku a toto mě ještě více posunulo k tomuto tématu.

  lejla22

  29.11.2017

  Moc hezká, čtivá knížka. Ego a mysl nad námi mají stále velkou moc.

  h0rIz0nt

  18.10.2017

  Je-li Vašim dětem dvanáct, měli byste jim tuto knihu doporučit. Pomůže jim vyhnout se mnohým životním zklamáním.

  Gibis

  27.02.2017

  Po přečtení úvodní kapitoly jsem čekala knihu z lékařského prostředí, z neurochirurgie. A dostala jsem příběh zcela jiný. Příběh životní cesty doktora Dotyho, příběh o tom, jak každý z nás může dosáhnout všeho, co si vysnil. A jak je důležité při té cestě otevřít srdce. Krásná kniha, krásné myšlenky…  TAGS:

  online Krámek s kouzly ebook, kniha Krámek s kouzly fb2, download Krámek s kouzly pdf , download Krámek s kouzly mobi, online Krámek s kouzly kniha, zdarma stažení Krámek s kouzly IPhone, online kniha Krámek s kouzly pdf, zdarma Krámek s kouzly DJVU, zdarma stažení Krámek s kouzly txt, stažení Krámek s kouzly rtf, online Krámek s kouzly fb2 , e-kniha Krámek s kouzly stažení txt, zdarma Krámek s kouzly stažení kniha,

  e-kniha Krámek s kouzly stažení pdf

  , stažení Krámek s kouzly IPad, Číst Krámek s kouzly mobi, Číst Krámek s kouzly docx, zdarma Krámek s kouzly awz, dDownload e-kniha Krámek s kouzly iPad , zdarma Krámek s kouzly DJVU, download Krámek s kouzly e-kniha zdarma, zdarma stažení Krámek s kouzly dvd, Číst Krámek s kouzly txt, book Krámek s kouzly stažení DJVU,

  Krámek s kouzly stažení kniha zdarma

  , Krámek s kouzly stažení kniha pdf zdarma, Krámek s kouzly pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Krámek s kouzly pdf zdarma, Krámek s kouzly stažení kniha epub zdarma, Krámek s kouzly ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress