Křišťálová koule – mystické povídky

By | October 29, 2018

Křišťálová koule - mystické povídky

Kniha v češtině!Křišťálová koule – mystické povídkyPovídky v této útlé sbírce se pohybují na pomezí fantazie, vědy a mystiky. Mají však jeden společný rys: jsou hluboce lidské. Místy humorným, jindy napínavím až tajemným způsobem ukazují \”odvrácenou stranu měsíce\”, náš vnitřní svět, ve kterém se dosud věda vyzná příliš málo a náboženství naopak zase příliš mnoho:
Může se mnohokrát opakpvaná věta změnit v zaklínadlo a způsobit katastrofu? Kdo a proč zazdil rituální nádobu se zvířecím motivem? Jak vysvětlit zmizení lidí v opuštěné továrně? Kdo byl cizinec, nabízející záhadná semena? Co dělat, potkáte-li psa z egyptské hrobky? Jak by vypadala expedice bytostí s inteligencí podstatně převyšující naší, kdyby navštívila tuto planetu?
Odpovědi by bylo škoda prozradit, přesto však jedno se dá říci předem: není to laciná fantazie a řešení záhad nejsou náhodná. Cílem je spíše ponechat čtenáři prostor k vlastní fantazii, k vlastnímu dotvoření příběhu – a to ať na úrovni pouhého děje či na hlubších úrovních, které při pozorném čtení odhalí. A ještě něco: na rozdíl od některých dolarových sci-fi na vás z této knížečky dýchne kouzlo úsměvné pohody a jemného humoru.
…celý textStáhněte si knihu Křišťálová koule – mystické povídky zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Křišťálová koule – mystické povídky

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Křišťálová koule – mystické povídky, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Křišťálová koule – mystické povídky a zábavu bez omezení!

  Křišťálová koule - mystické povídky

  Podrobnosti o knize Křišťálová koule – mystické povídky

  :  43

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: