Krvavá Máry a jiné strašlivé historky

By | October 24, 2018

Krvavá Máry a jiné strašlivé historky

Kniha v češtině!Krvavá Máry a jiné strašlivé historkyPravda nebo výmysl? Skutečné záhadné události, nebo fiktivní strašidelné historky? Tohle nejsou umělé horory ani smyšlené duchařské historky, které znáte z filmů, knížek nebo internetu. Jedná se o údajné skutečné zážitky lidí, jako jste vy nebo já. Většina z nich tvrdí, že se skutečně staly. Je to pravda? Nevíme. Tyto tajuplné příběhy se ale vyprávějí tak často, na letních táborech, školách v přírodě či na internetu, že je to až zarážející……celý textStáhněte si knihu Krvavá Máry a jiné strašlivé historky zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Krvavá Máry a jiné strašlivé historky

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Krvavá Máry a jiné strašlivé historky a zábavu bez omezení!

  Krvavá Máry a jiné strašlivé historky

  Podrobnosti o knize Krvavá Máry a jiné strašlivé historky

  :  3.348

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Plot

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Viki0

  18. června

  Myslím, že je to hezká a zábavná knížka. Je zpracovaná pěkně, příběhy sice nejsou obzvlášť strašidelné, ale stačí třeba na večer s kamarády. Příběhy byly většinou krátké, knížka přečtená za jedno odpoledne.

  ecila13

  31. března

  Jako děti jsme hledaly tajnou chodbu mezi kostelem a hradem. Až teď mi došlo, že je to blbost 🙂

  conconi

  26.09.2017

  Neurazí ani nenadchne. Jen myslím, že tisknout červené písmo na černý podklad je ke čtenářům poněkud surové.

  HoneyBunny

  06.04.2017

  Čekala jsem něco ve stylu Černý sanitky kapitoly “dětský tábor” ale to jsem se spletla. V Krvavý Máry jsem se setkala s historkama z pražskej kolejí, lesu Bor, brněnský Myší díry, až moc míst, která velmi důvěrně znám… A co už bylo úplný překvápko – že jsem se chvílema dovedla i bát :).

  hellena1523

  05.02.2017

  Ilustrace a celkové vizuální zpracování je hodně slabé…A pokud jde o ty příběhy, tak to rozhodně nemá žádnou výraznou literární hodnotu, ale pro táborníky před stezkou odvahy nebo pro partu lidí, která jede zakalit na chatu na odlehlém místě v horách, je nepostradatelná.

  jaste

  28.08.2015

  Pokud od knihy necekate vice nez od rubriky Nad dopisy ctenaru v casopise Engima, pravdepodobne nebudete zklamani. Kniha obsahuje mnoho velmi podobnych “pribehu” typu Me kamaradce zazvonil v noci telefon a ona se vydesila…” Slohove jsou prispevky totalne neupravene, pripominajici sbirku praci deti ctvrteho rocniku mistni obecne. Kniha je pro mne velkym zklamanim, doporucit se da maximalne jako ctivo k rybniku, na chalupu nebo na zachod, se kterym zabijete par nudnych okamziku a prejdete zase ke standardni literature.

  HDosoudilová

  13.08.2015

  Po knize jsem sáhla, jelikož mě zaujala už od pohledu. Nicméně obsah jsem mohla číst fakt jen po cestě do práce a i tak jsem se doma večer trochu bála. Některé příběhy vypadají opravdu věrohodně a pan Janeček dal dohromady moc pěknou knihu. Na další podobné ale zatím nemám odvahu.

  Vendea28

  17.07.2015

  Stránky rychle utíkají, na zátylku mrazí, tudíž celkový dojem z knihy je výborný. Dokonce mám chuť sáhnout ještě po něčem dalším od pana Janečka, neboť toto bylo mé první seznámení s jeho prací.

  kayu

  03.07.2015

  Pár příběhu dokáže opravdu nahnat strach, ale jinak jsou spíš oddechové. Moc se mi líbí grafické zpracování knihy.

  Huwo

  30.03.2015

  Anotacia mi pride zcestna, lebo Slender man JE “smyšlená postava, kterou zname z internetu” (marble hornets) a rozhodne ho nikto nemohol zazit ci nejake historky s nim byt skutocne…

  KriKri

  29.03.2015

  Knížka se mi moc líbila, stejně jako autorova Černá sanitka. Doporučuji všem milovníkům záhad, tajemna a městských legend, kteří si uvědomují, že ne úplně všechno musí být pravda. A zvlášť ne to, co se stalo kamarádovi sousedova bratrance s pátého kolene..

  Štěchýto

  26.03.2015

  Vzít si na mušku Slender Mana Erica Knudse z Floridy místo čerpaní z českého hororového folklóru, např o Lovci Lidí z Kunratického lesa, mě v tomto díle už nemile přěkvapilo.

  maphiosso

  19.03.2015

  Další dávka tajemna a mysterií v podání českého etnologa a folkloristy Petra Janečka.

  Kniha si neklade za cíl pátrat po původu či pravdivosti těchto vyprávění, pouze předkládá porci záhadných příběhů, které kolují v České republice v podobě ústního podání. Veškeré odpovědi a hypotézy autor nechává čistě na čtenáři a v knize tedy nenajdeme, až na pár výjimek, komentář k jednotlivým historkám, jako tomu bylo ve sbírce Černá sanitka. O odborný autorův náhled ale nakonec úplně ochuzeni nezůstaneme. V závěrečném doslovu Janeček na několika stránkách pojednává o stavu moderního folkloru na přelomu prvních dvou desetiletí 21. století.

  Po Krvavé Máry sáhnou spíše fandové záhad a tajemna, nezarmoutí ale ani čtenáře, kteří si chtějí rozšířit obzory a nahlédnout do pokladnice českého moderního folkloru. V každém případě se není čeho bát.  TAGS:

  online Krvavá Máry a jiné strašlivé historky ebook, kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky fb2, download Krvavá Máry a jiné strašlivé historky pdf , download Krvavá Máry a jiné strašlivé historky mobi, online Krvavá Máry a jiné strašlivé historky kniha, zdarma stažení Krvavá Máry a jiné strašlivé historky IPhone, online kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky pdf, zdarma Krvavá Máry a jiné strašlivé historky DJVU, zdarma stažení Krvavá Máry a jiné strašlivé historky txt, stažení Krvavá Máry a jiné strašlivé historky rtf, online Krvavá Máry a jiné strašlivé historky fb2 , e-kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení txt, zdarma Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení kniha,

  e-kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení pdf

  , stažení Krvavá Máry a jiné strašlivé historky IPad, Číst Krvavá Máry a jiné strašlivé historky mobi, Číst Krvavá Máry a jiné strašlivé historky docx, zdarma Krvavá Máry a jiné strašlivé historky awz, dDownload e-kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky iPad , zdarma Krvavá Máry a jiné strašlivé historky DJVU, download Krvavá Máry a jiné strašlivé historky e-kniha zdarma, zdarma stažení Krvavá Máry a jiné strašlivé historky dvd, Číst Krvavá Máry a jiné strašlivé historky txt, book Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení DJVU,

  Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení kniha zdarma

  , Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení kniha pdf zdarma, Krvavá Máry a jiné strašlivé historky pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Krvavá Máry a jiné strašlivé historky pdf zdarma, Krvavá Máry a jiné strašlivé historky stažení kniha epub zdarma, Krvavá Máry a jiné strašlivé historky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress