Magyk

By | October 29, 2018

Magyk

Kniha v češtině!MagykNa počátku je dítě nalezené v lese – příběh, který se pak odvíjí, je strhujícím dobrodružstvím v čarovném světě fantazie a kouzel. Kniha o Septimusovi Heapovi je v zemi svého vzniku, Velké Británii, mimořádně úspěšná a mnozí ji považují za zdařilého konkurenta slavného Harryho Pottera. Hrdinové příběhu jsou vylíčeni tak opravdově, že se o ně skutečně budete strachovat a do poslední chvíle budete plni napětí, jak tento neuvěřitelný příběh dopadne: Septimus Heap, princezna Jenna, čarodějové a jejich pomocníci musí bojovat s nepřízní osudu a mocnými nepřáteli, a není to boj nikterak lehký, neboť černokněžník DomDaniel je ztělesněním zla a jeho moc je obrovská. Kniha je zároveň neobyčejně vtipná a dramatické okamžiky se střídají s komickými situacemi i dojemnými momenty. Kromě hlavních hrdinů se zde setkáte i s celou řadou kouzelných tvorů a podivuhodných bytostí, ať už je to dobrácký Bobrspát, obětavý krysoun Staník, udatní brouci obrněnci nebo magogové, odporní černokněžníkovi pomocníci. A až knihu dočtete, nemusíte litovat, že už je konec – Magyk je prvním dílem ze slibované trilogie příběhů Septimuse Heapa…celý textStáhněte si knihu Magyk zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Magyk

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Magyk, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Magyk a zábavu bez omezení!

  Magyk

  Podrobnosti o knize Magyk

  :  4.2260

  Série:

  Příběhy Septimuse Heapa (1.)

  Originální název:

  Septimus Heap, Book One, Magyk (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (41)

  Přidat komentář

  Malýmedvěd

  14. června

  Četl jsem to dceři před spaním. Kniha má bohatou fantazii, má spád a je to pořád pěkně napínavé to oceňuji a to se mi líbalo. Myslím, že pro spoustu malých čtenářů, to může být hezké čtení. Na druhou stranu, příběh je na můj vkus až moc překombinovaný. Trpěl jsem také překladem, například skloňování jména Septimus bych si raději představoval postaru a ve 4. pádě bych čekal “Septima” namísto použitého “Septimuse”. Najdou se ale i horší prohřešky, jako na straně 178, kde stonožka/brouk, ač životný tvor přemýšlí, co si počne “se čtyřmi nohami”, namísto “se čtyřma nohama”.

  Věrka256

  16.06.2017

  Poslední dobou mám problém něco najít, jelikoz mi zbývá pár dní než si budu moct vyřídit průkazku do dospělého oddělení, musím hledat v tom dětském.
  Tuhle knihu jsem vzala do ruky kvůli chytlavému obsahu, jenže po třech kapitolách jsem došla k závěru, že to bude pro mladší čtenáře.
  Upřímně nemám ráda tento styl psaní. Nemám ráda přelétají z jedné dějové linky jedné osoby na jinou dějovou linku druhé osoby.
  Děj mě jaksi nechytil takže sorry ale tohle mi nesedne a nebudu tohle hodnotit hvězdami, jelikož to je určeno pro jiné čtenáře.

  stolbice

  27.04.2017

  Takové roztahané to je. Někdy se autorka až moc a zbytečně rozepisuje o věcech, které nejsou ani důležité, ani zajímavé a kdyby jich nebylo, vůbec by to ničemu neuškodilo, nehledě na to, že jejich konec je pak vysvětlen jednou větou nebo odstavcem. Jako dítě by to mojí pozornost asi neudrželo, ale dočetla jsem a možná, až budu mít chuť, pustím se do dalších dílů.

  Sidonie

  04.04.2017

  Hezká fantasy pohádka, hlavně první (a možná druhý) díl. Pak to jde trochu dolu.
  Je to napínavé, dobrodružné.
  Určitě pro mladší čtenáře. Ale v době, kdy existuje tolik špatných pohádek, tohle potěšilo.

  Knihomol10

  15.03.2017

  Nejlepší knížka jakou jsem kdy četl ůplná bomba doma mám další díly a už čtu ten druhý díl.

  otesánek

  08.03.2017

  Skvělá pohádka před spaním pro velké děti i dospěláky s duší dítěte.S chutí se pouštím do dalšího dílu.

  eliska3098

  21.02.2017

  Knihu právě čtu, ale musím říci, že možná ani nebudu schopná dočíst. Přiznávám, již nejsem nejspíš úplně cílová skupina této knihy, je mi 26, ale i tak jsem přečetla i zábavnější knihy určené i mladším generacím. Námět je to skvělý, miluji vše co je fantasy. A říkala jsem si, že kniha co má bezmála 359 stran nebude určena jen pro mladé čtenáře, ale bohužel mě v ní rozčilují použité zdrobnělinky (namísto pouze velký, psáno velikánský) a podobné zdrobnělé líčení. Do čtení knihy se nutím abych ji mohla alespon odrecenzovat, ale celý děj mi přijde takový plitký a nebarvitý. Možná je to jen překladem knihy, ale očekávala jsem víc. Jsem si jistá, že být mi tak kolem 13 se zájmem o četbu, asi mě to nadchne víc…

  Zornaddie

  18.02.2017

  Byla to pěkná kniha, avšak později mě začala nudit.

  Sarfias

  12.02.2017

  Tak tohle bylo naprosto fantastické!! Kniha plná nečekaných zvratů, jemného napětí, milé fantazie a zajímavého příběhu. Knihou vás provází barvité charaktery. Co dodat? Asi pomažu o prázdninách pro druhý a třetí díl! 🙂
  A že je kniha spíše pro děti? A koho to zajímá? 🙂

  Alex.rrr

  20.12.2016

  Ač jsem starší čtenářka, knihu jsem do přečtení nechtěla odložit. Celkem poutavý příběh, který je skvěle napsaný. Těším se na další díl a doufám, že nezklame.

  Liliana2006

  20.12.2016

  Až vyčerpávající kniha ale stojí za to !

  Liliana2006

  29.11.2016

  čtu.
  přečtete první kapitolu a nebudete tu knihu pustit z ruky je to opravdu skvělá kniha ¨.Tuto knihu čtu od této autorky první a moc na mě zapůsobila opravdu celí Harry Potter.

  Knihomlok2015

  18.10.2016

  Předem se přiznávám, že už dávno nejsem cílová skupina téhle knížky.
  Ale i tak nevím, jestli by mě tak úplně bavila – má to sice pár dobrých myšlenek, ale spíš než Harryho Pottera mi to připomínalo Narnii a ta mě po třetím díle přestala úplně bavit. Na druhou stranu mě opravdu nadchla ta poslední kapitola, kde se vždy jen pár větami zmínil osud vedlejších postav – velmi povedený nápad.
  Takže doufám, že pár stejně dobrých nápadů bude i v druhém díle a postavy nezakrní ve svých deseti letech, ale budou nám růst před očima.

  AndyC.

  10.10.2016

  Super knížka, která mě hodně bavila. Doporučuji všem! 🙂

  pungoš

  04.04.2016

  Velmi dobrá kniha!!
  Doporučuji 10-tilým chlapcům i děvčat!!

  woodward

  22.01.2016

  Přečetl jsem zatím čtyři díly vyprávění o Septimu Heapovi a musím říct, že pro všechny “absolventy” sedmiletého studia v Bradavicích je to naprosto nová, velmi osvěžující zkušenost. Čarodějové v podání Angie Sageové se příliš neliší od obyčejných jedinců. Pravda, umějí čarovat, ale do vznešené neomylnosti Albuse Brumbála či profesorky McGonagallové mají hodně daleko. V téhle knize jsou čáry a kouzla nezkrotným živlem, o jehož jakés-takés zvládnutí čarodějové usilují s jakýmis-takýmis výsledky. Nikdy nic nedopadne tak, jak je to naplánované, a za každým rohem na hrdiny číhá nějaké to překvapení. Většinou prostě proto, že se pořádně nedomluvili, že někdo neposlouchal, co se mu říká, nebo že někdo na něco zapomněl – v podstatě tak jako ve skutečném životě. Jestli je pravda, jak tu někteří komentátoři poznamenávají, že jde o příběhy určené spíš menším dětem, je taky na místě konstatovat, že autorka své malé čtenáře připravuje na opravdový život mezi skutečnými lidmi. Protože v našem nekouzelnickém světě člověk na každém kroku zakopne o popleteného flinka, který je ale v jádru dobrák, jako Silas Heap, nebo natrefí na trochu nafrněnou “expertku”, která každou chvíli vyvede nějakou pitomost, ale nakonec vždycky, když dojde na lámání chleba, dokáže udělat to, co je správné, jako Marcia Overstrandová. Opět se zde prokazuje, že anglická literatura určená dětem patří ke světové špičce.

  tisha8409

  01.08.2015

  Potter, Oksa a on jsou pro mne synonymem skutečně kouzelných knih.

  zuzana13

  14.06.2015

  Dobře napsaná kniha. Dobře napínavá. Krásný obal.
  Doporučuji všem kteří mají rády dobrodružství a fantasy.

  NightWalker

  10.03.2015odpad!

  Po tom co si několikrát přečtete ságu Pána Prstenů, Harryho Pottera a Eragona, Vás v této knize ani její celé sérii prostě nic nepřekvapí. Naopak Vás dojme k slzám vzteku, jak se příběh odvíjí přesně podle očekávání, jak jsou všechny dějové zvraty předvídatelné a jejich vyvrcholení již dávno jasné (to platí i pro finále celé knihy), jak neustále zbytečně a nudně líčí nepotřebné epizodky, jak v rámci originality používá podivně zkomolené názvy rádoby nadpřirozených postav, jak se děj táhne a nemá spád, jak všichni stejně přežijí, i ten pohřbený záporák se znovuzrodí, jak velké problémy vyřeší nějaké veliké kouzlo a jak celkově spatlává všechny výše uvedené tituly do série tvářící se nově, dobrodružně, tajemně a temně. Jediné plus jsou celkem pěkné ilustrace. Knihu nedoporučuji žádné věkové skupině.

  lampernaqui

  30.12.2014

  Kniha pro hodně mladší čtenáře než jsem já, ale to neznamená, že jsem si nemohl užít skvělé prostředí bažin a pana Bobrspáta a hlavně kurýrní krysu. Humor, zajímavý příběh, já jsem se bavil a to jsem nebyl cílová skupina. Rozhodně se podívám i po dalších dílech.

  felix6338

  06.11.2014

  Popravdě- mám rád temné knížky o něčem jiném než věčných dracích, a Magyk tohle splňuje, ale neřekl bych, že se vyrovná H.Potterovi, to ani zdaleka. Potter je temný a nelehký, toto je pro děti.

  Také mi to přijde jako slátanina již vydaných knih a příběhů a že tímto “slepením” děje vznikl Magyk- prostě problém kdesi kdysi,jeden mocný a jeden záporný, přátelé i odpůrci.

  Jinak:
  + bažiny a mlžnaté ostrůvky s děsivými tvory
  +umně popsaná atmosféra
  +miluju temné prostředí a z bažin jsem měl radost, vážně bych se tam bál
  +vtipné repliky a místa
  +novinka v podobě přátel-bobrspáta,Staníka,…
  +jako počáteční vyprávění zaujme tahle kniha asi nejvíc

  -druhá kniha už tak fajn nebyla
  -místy brutalita a vraždy
  -nelíbí se mi tvrdě vykreslená Mladá armáda-takové zacházení s adepty by se v knize pro děti objevit nemělo

  Takže celkově: líbila, ale středně.

  Nemesis Moriko

  10.10.2014

  Knihu jsem dočetla před pár hodinami a musím říct, že kniha se mi líbila moc. Už jsem četla lepší knihy, ale tahle byla rozhodně dobrá – autorka má velkou fantazii a umí ji využít. Připomněla mi tím první díly Harry Pottera či Hobita, který předcházel Pánu Prstenů – je to více méně pohádka, ale postupně se z toho klube něco víc. Kniha rozhodně není pro každého, myslím, že můj věk (13), maximálně tak ještě rok výš je horní hranice, později už tenhle příběh lidem může připadat příliš dětinský..
  kniha byla trošku předvídatelná (když se to jmenuje Příběhy Septimuse Heapa a v první kapitole je napsaný, že Septimus umřel, musí být hned jasný, že to s tím “umřetím” není tak nějak úplně v pořádku), ale svět, který Sageová vytvořila to dosti kompenzuje – a kdyby nebylo dobro a zlo tak nějak oddělené tlustou čarou “tohle je hodná strana” a “tahleta je strašně zlá”, byla by si kniha zasloužila i o půlhvězdičku více.. 🙂
  80%

  Al.lio

  31.08.2014

  Na této knize mě nejvíce fascinoval svět, který jsem si během čtení vytvořila. Je to krásná kniha, bohužel ji však řadím mezi knihy, ze kterých člověk vyroste. Sama jsem Magyk četla 5 let zpátky. V té době mě uchvátila, teď už je můj knižní vkus trochu specifičtější. Pokud však někdo hledá dárek pro čtivé dítě kolem 12i let, je to jasná volba. 🙂

  zichisek

  05.08.2014

  Hezká “pohádka”

  Katee

  13.01.2014

  Souhlasím, že tam moc napětí nebylo. Četlo se to dobře, ale pokaždé, když nastal nějaký problém, se hned vyřešil. Za mě 3,5 hvězdičky.

  angelbooks

  14.12.2013

  Magyk jsem dostala jako dárek jednou na Vánoce pod stromek a hned mě zaujala obálka a obsah této knihy. Musím říct že jsem to měla přečtené hodně rychle a už jsem se těšila až dostanu 2. díl…
  Magyk je moc zajímavá knížka. Hrozně se mi líbil konec pár zvratům, mezi postavami, jsem ani kolikrát nemohla uvěřit. Určitě doporučuji a jestli se vám bude líbit přečtěte si i dalších 6 dílů :), žádný z nich totiž není nudný :).

  Alee

  09.12.2013

  Kniha je především pro mladší čtenáře začínající s fantasy žánrem. Je originální, perfektně napsaná a čtivá a i když je zaměřená především na mladší, své si na ní určitě najde i starší čtenář, protože zápletky jsou chytlavé a napínavé. Já přečetla čtyři díly ze sedmi, protože mezi čtvrtým a pátým dílem byla velká odmlka, během které jsem stačila vyrůst k jinému odvětví fantasy, ale přesto doporučuji 😉

  ThePetinka

  08.12.2013

  Magyk už jsem kdysi před lety jednou četla – bylo to snad ještě někdy na základní škole. Jsem hrdým vlastníkem prvních čtyř dílů, poslední dva jsem si, z nyní naprosto neznámých důvodů, rozhodla nepořídit. Knihy jsem považovala za takové ty “jde to, ale je to pro malé”, takže jsem jim valnou část svého středoškolského studia věnovala minimální pozornost. Nyní na mě ale dolehly prázdniny a hlavně to, že jsem si v SVK nestihla vyzvednout Lolitu a Malé ženy, a prostě jsem si Magyk znovu přečetla. A víte co? Byla jsem velice příjemně překvapená!
  Kniha kupodivu není pro děti. Vážně nevím, kde jsem k tomu přesvědčení došla, možná za to mohou barevné ilustrace nebo ten třpytivý obal, nicméně celé roky jsem žila v domnění, že Septimus Heap mě už prostě nemůže oslovit. Omyl. Do knihy jsem se velice rychle začetla a zjistila, že jako mladší jsem jí jaksi nedocenila. Na konci první kapitoly jsem např. pochopila, proč se sedmý syn sedmého syna jmenuje právě Septimus, což je věc, která mi před lety naprosto unikla.
  Hodně mě bavily všechny ty záhady, které kolem každého z dětí nastaly. Zamotané životní příběhy byly postupně odhalovány, a přestože jsem mnohdy tušila, jak to vlastně celé dopadne (koneckonců, kdysi už jsme to četla), nikterak mi to neubíralo na čtenářském prožitku. Vyžívala jsem se v tom, jak se chlapec číslo 412 mění a stává se tím, kým opravdu je – přiznávám, že jsme si ho rychle oblíbila. Prošel velikým vývojem, a přestože to z počátku vypadalo, že je ten nejméně důležitý, ukázalo se nakonec, že opak je pravdou. Paní Sageová to navíc popsala naprosto výjimečným způsobem – chlapci je v průběhu knihu věnován stále víc a víc času, takže to nakonec nevypadá vůbec nepatřičně, když se ukáže, čí syn vlastně je.
  Zkrátka a dobře – kniha se mi četla opravdu výborně, je plná vtipných situací i napínavých akcí a hlavní hrdinové jsou opravdu sympatičtí. Děj hezky odsýpá a stále se něco děje a vše je prosycené příjemnou vůní magie a tajemna. Kniha má navíc uzavřený děj, přestože série má ještě dalších pět pokračování, což já osobně považuji za velké plus.
  Příběhy Septimuse Heapa rozhodně stojí za přečtení.
  90%

  petrisca

  04.08.2013

  Krásná kniha se skvělým příběhem 🙂

  Teressa

  21.06.2013

  Nejúžasnější a nejkouzelnější kniha pro všechny generace! Doporučuji!
  TAGS:

  online Magyk ebook, kniha Magyk fb2, download Magyk pdf , download Magyk mobi, online Magyk kniha, zdarma stažení Magyk IPhone, online kniha Magyk pdf, zdarma Magyk DJVU, zdarma stažení Magyk txt, stažení Magyk rtf, online Magyk fb2 , e-kniha Magyk stažení txt, zdarma Magyk stažení kniha,

  e-kniha Magyk stažení pdf

  , stažení Magyk IPad, Číst Magyk mobi, Číst Magyk docx, zdarma Magyk awz, dDownload e-kniha Magyk iPad , zdarma Magyk DJVU, download Magyk e-kniha zdarma, zdarma stažení Magyk dvd, Číst Magyk txt, book Magyk stažení DJVU,

  Magyk stažení kniha zdarma

  , Magyk stažení kniha pdf zdarma, Magyk pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Magyk pdf zdarma, Magyk stažení kniha epub zdarma, Magyk ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress