Máma a smysl života

By | October 26, 2018

Máma a smysl života

Kniha v češtině!Máma a smysl životaJeden z nejvýznamnějších představitelů současné psychoterapie vypráví beletristickou formou šest příběhů, které se zakládají na jeho osobních zkušenostech a případech z praxe a jsou poutavou sondou do světa psychoterapeutické práce. Příběhy konfrontují čtenáře s nejvýznamnějšími proměnami v lidském životě a osvětlují jedinečný potenciál lidského vztahu. Yalom se přitom osvědčuje jako dobrý pozorovatel a nesporný znalec lidské duše.…celý textStáhněte si knihu Máma a smysl života zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Máma a smysl života

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Máma a smysl života, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Máma a smysl života a zábavu bez omezení!

  Máma a smysl života

  Podrobnosti o knize Máma a smysl života

  :  4.192

  Originální název:

  Mamma and the meaning of life

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Portál

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  ecila13

  09.10.2017

  “Zneužívané děti mívají problémy odpoutat se od svých dysfunkčních rodin zatímco od dobrých, milujících rodičů dospívající děti odcházejí s daleko menšími těžkostmi.”

  Knišíl

  26.09.2017

  Velmi dobrá sbírka povídek s tematikou psychoterapie. Nejsem z oboru, nemůžu tedy hodnotit odbornou stránku příběhů, ale I. D. Yalom je bezpochyby poutavý autor a závidím všem, kteří kdy měli možnost poslechnout si některou z přednášek pana Yaloma naživo.

  ZiPur

  18.08.2017

  Jak je u Yaloma zvykem, několik příběhů z vlastní praxe, které podává tak, že mají obecnější přesah. Překvapila mne sebe-ironie a určitá negace, kterou jsem u jiných knih nevnímala. Je patrné, že téma smrti je pro Yaloma osobní a nedořešené. Yalom jakoby sestoupil z pozice učitele a je možno cítit jeho strach, tápání a nejistotu. I když to z názvu nevyplývá, kniha je o smrti, strachu z ní a vyrovnávání se s ní. Yalom nabízí konkrétní “postupy” a myšlenkové návody, které mohou pomoci těm, kteří nevěří v život po životě a přesto vnímají život jako smysluplný.

  Delicius

  23.06.2017

  Takové příjemné počtení. Holt Yalom. Jen s tím, jak od něj čtu víc a víc knih (chybí mi už jen dvě a kousek), začíná mě iritovat to, jak se opakuje.
  Výlety s Paulou- pro mě nejsilnější povídka ze všech…

  qydko

  19.05.2016

  Velmi podnětné, inspirativní čtení i pro laiky.

  kejty91

  11.03.2015

  Kniha se čte docela svižně, lehce. Není třeba debatovat nad tím, co si z toho mám teda odnést. Příběhy jsou opravdu poučné ale člověk se stejně většinou poučí tím, že se sám spálí. Nejde si vše pamatovat.
  Rozveselilo mě, když jsem zjistila, jak říct někomu, že jsem znuděná z toho, co povídá. Stačí říct, cítím se málo zapojený a hned jste z toho venku.

  Hodnocení 3 z 5 jsem dala proto, že jsem četla už lepší autorovy knihy a tady mě celou dobu dráždil právě název knihy – Máma a smysl života. Myslela jsem, že v tom najdu více než poučení, že máma je prostě máma a máme ji jen jednu a ona nás miluje za každých okolností, i když mi ji pohrdáme nebo na ni nemáme čas. Tyto věci mi již samotný vztah s mou mamkou ukázal sám, nepotřebovala jsem to číst. Mě kniha neobohatila a prostě ten název…mno…mě to rozčiluje. S mámou to má velmi málo společného. Máma je první člověk, kterého registrujeme, bereme jako někoho blízkého ale tady, byly zmíňky o matkách velmi chatrné, hodně skryté. Teď když se zpětně dívám na knihu, tak to vidím, v průběhu mi to tam však chybělo.

  Ale to nemění nic na to, že i přestože mě tato kniha nenadchla, nadala mi nic nového bych ji nedoporučovala. To ne, samozřejmě když někdo bude chtít někoho z této oblasti, ráda doporučím.

  Yalom je člověk, který ze sebe nedělá ultra super nadčlověka, píše jako člověk a dělá chyby jako člověk. A tento způsob psaní se mi líbí.

  vikaa

  29.01.2014

  Yalom ve své knize nabízí šest příběhů, v nichž nás seznamuje s existenciální terapií. Název knihy je odvozen od první povídky, která rozkrývá vztah psychoterapeuta se svou mrtvou matkou, který nebyl ani za jejího života bez problémů. Nyní se mu zjevuje ve snech. Pro mě nejsilnější příběh z celé knihy.

  kniholka

  27.06.2013

  Příjemné a poučné čtení pro každého, kdo chce nahlédnout do psychoterapie.  TAGS:

  online Máma a smysl života ebook, kniha Máma a smysl života fb2, download Máma a smysl života pdf , download Máma a smysl života mobi, online Máma a smysl života kniha, zdarma stažení Máma a smysl života IPhone, online kniha Máma a smysl života pdf, zdarma Máma a smysl života DJVU, zdarma stažení Máma a smysl života txt, stažení Máma a smysl života rtf, online Máma a smysl života fb2 , e-kniha Máma a smysl života stažení txt, zdarma Máma a smysl života stažení kniha,

  e-kniha Máma a smysl života stažení pdf

  , stažení Máma a smysl života IPad, Číst Máma a smysl života mobi, Číst Máma a smysl života docx, zdarma Máma a smysl života awz, dDownload e-kniha Máma a smysl života iPad , zdarma Máma a smysl života DJVU, download Máma a smysl života e-kniha zdarma, zdarma stažení Máma a smysl života dvd, Číst Máma a smysl života txt, book Máma a smysl života stažení DJVU,

  Máma a smysl života stažení kniha zdarma

  , Máma a smysl života stažení kniha pdf zdarma, Máma a smysl života pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Máma a smysl života pdf zdarma, Máma a smysl života stažení kniha epub zdarma, Máma a smysl života ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress