Masky smrti

By | October 29, 2018

Masky smrti

Kniha v češtině!Masky smrtiHarry Dresden, jediný praktikující profesionální čaroděj v Chicagu, by mohl být rád, že živnost konečně šlape bez větších problémů. Jenže najednou se začínají vršit události, s nimiž rozhodně nepočítal:
Lord Rudého dvora upírů vyzývá Harryho na souboj, chce ho zabít, aby ukončil válku mezi upíry a čaroději…
Profesionál
ní zabiják si zkouší na Harrym svou mušku…
Je ukradeno Turínské plátno…
Chicagská policie nedokáže identifikovat jisté tělo…
Navíc se vrací Harryho bývalá přítelkyně Susan, která stále těžce zápasí se svým polovičním upírstvím. A v jejím životě se zřejmě objevuje jiný muž…
Někdy je prostě nejlepší vůbec nevylézat z postele.
…celý textStáhněte si knihu Masky smrti zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Masky smrti

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Masky smrti, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Masky smrti a zábavu bez omezení!

  Masky smrti

  Podrobnosti o knize Masky smrti

  :  4.485

  Série:

  Harry Dresden (5.)

  Originální název:

  Death Masks (2003)

  Žánr:
  Detektivky, Fantasy
  Vydáno: , Triton

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  trudoš

  14.12.2016

  Příjemné, ale jako další díl v sérii mi to celé přišlo krapet zbytečné. Teď myslím v kontextu probíhající války mezi upíry a čaroději. Kdyby ji Jim Butcher sem tam mimoděk nevytáhnul, málem bych zapomněl, že je vůbec nějaká v kurzu. Jistě, připravuje se souboj, který by měl rozetnout gordický uzel, ale to vše probíhá na vedlejší koleji, jako by šlo o zprávy z Lichtenštejnska, které stejně nikoho nezajímají. A jak se autor bojí šáhnout na život prakticky kterékoliv postavy, celé to připomíná spíš knoflíkovou válku, než zásadní událost v utajené historii nového tisíciletí. Ke konci je až komické, jak se hrozí a hrozí a nic z toho.
  Ústřední zápletka ovšem výrazně lepší, než v předchozím Letním rytíři, což ale neznamená, že by se nějak výrazně zapracovalo na vyšetřovací linii. Znovu totiž zůstane u vzorce obcházení podezřelých a zpracovávání jejich reakcí – pak už stačí jen zatnout zuby a doufat v přežití. Nebýt odlehčené atmosféry ze stran vypravěče, asi bych šel s hodnocením níže.

  cukrovka

  16.08.2016

  Opět zajímavé čtení. Vtipný Harry Dresden, kterému pomáhají úžasní přátelé.

  Sirael

  14.10.2015

  Krásná jako vždy.

  shabazza

  03.10.2015

  Kniha vynikající, až na jeden epic fail teda 😀
  “Jsem následovníkem učení Petera Parkera, odpověděl Dresden. Nicodemus zřejmě nebyl fandou DC komiksů, protože mu to nedošlo”.
  Tak se rovnou přiznám, že tento vtip nedošel ani mně 😀

  Alena_S

  15.08.2013

  Na začátku jsem měla trochu problém se do knihy začíst, ale – stejně jako u ostatních dílů – rozjede se a až do konce se nezastaví

  Ronin Roujin

  16.07.2013

  Pokud jste už nějakou knihu ze série Dresden Files četli, tak víte o co gou. I zde najdete stejné ingredince, se kterými jste se už setkali dříve: za prvé je to Harry Dresden, který se podobá fantasy variantě Johna McClana (jen tolik nechlastá), pak tu máme jeho upíří sexy “kamarádku”, božího supermana Michaela, policajtku Murphyovou a další méně důležité kladné a záporné postavy. Bitky (magické i klasické), hlášky a fórky. Prostě jde o takové letní oddechové čtení, které se dobře čte ale nebudete se k němu asi vracet tolikrát jako k LOTRovi.

  N10Tikky

  07.03.2013

  Opět skvělá jízda se sympatickým hrdinou. Jen doufám, že rychlost vydávání dalších dílů se znatelně zrychlí. I při třech dílech ročně by trvalo několik let, než doženeme již vyšlá pokračování. 🙂  TAGS:

  online Masky smrti ebook, kniha Masky smrti fb2, download Masky smrti pdf , download Masky smrti mobi, online Masky smrti kniha, zdarma stažení Masky smrti IPhone, online kniha Masky smrti pdf, zdarma Masky smrti DJVU, zdarma stažení Masky smrti txt, stažení Masky smrti rtf, online Masky smrti fb2 , e-kniha Masky smrti stažení txt, zdarma Masky smrti stažení kniha,

  e-kniha Masky smrti stažení pdf

  , stažení Masky smrti IPad, Číst Masky smrti mobi, Číst Masky smrti docx, zdarma Masky smrti awz, dDownload e-kniha Masky smrti iPad , zdarma Masky smrti DJVU, download Masky smrti e-kniha zdarma, zdarma stažení Masky smrti dvd, Číst Masky smrti txt, book Masky smrti stažení DJVU,

  Masky smrti stažení kniha zdarma

  , Masky smrti stažení kniha pdf zdarma, Masky smrti pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Masky smrti pdf zdarma, Masky smrti stažení kniha epub zdarma, Masky smrti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress