Mladík v Nevadě

By | October 22, 2018

Mladík v Nevadě

Kniha v češtině!Mladík v NevaděVypravěčem šestého dílu kultovní řady o Nicku Twispovi je jeho patnáctiletý bratr Noel Wescott. Stejně jako Nick i Noel zjišťuje, že zamilovat se není jen tak… Série bouřlivých patálií jej donutí opustit poklidný domov v nevadském zapadákově a skrývat se před otravnými policajty. Noel se dává dohromady s dcerou Paula Saundera a snaží se vypátrat, co se před lety ve skutečnosti odehrálo mezi Nickem a Sheeni. Setká se Nick se svou dávno ztracenou láskou? Podaří se Noelovi odhalit tajemství, kterým je jeho rodina obestřena? To vše – a mnohem více – se dozvíte v tomto novém, mimořádně vtipném příběhu, který nabízí napětí i velmi nečekané rozuzlení.…celý textStáhněte si knihu Mladík v Nevadě zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Mladík v Nevadě

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Mladík v Nevadě, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Mladík v Nevadě a zábavu bez omezení!

  Mladík v Nevadě

  Podrobnosti o knize Mladík v Nevadě

  :  3.6221

  Série:

  Mládí v hajzlu (6.)

  Originální název:

  Youth in revolt (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Jota

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  wally

  21. května

  O hooodně lepší než předchozí knížka a tomu jsem už ani nevěřil. Sice opět většina děje v prostředí cirkusu, ale to zase až tak moc nevadilo… Noel byl fajn a Mládí v hajzlu po předešlém průšvihu zase zpět na dobré cestě!

  KlariN

  29.12.2017

  Dá se číst, a je to fajn, ale taky poněkud zbytečný návrat do dobře známých vod…

  slawa.cap

  17.12.2017

  Pro mě určitě nejdůležitější a nejlepší díl celé série. Dává mi pro původní pentalogii a Nickův život tak nějak smysl, pro teď happyend. Vlastně téměř celá dosavadní série shrnutá do jednoho příběhu, který prožívá jiný Twisp.

  Jane100

  22.07.2017

  Payne úspěšně pokračuje v této sérii. Plno vtípků, jednoduchý příběh. Určitě Mládí v hajzlu přečtěte. Je to jednoduché oddychové čtení.

  haki34

  16.11.2016

  No.. Koupeno do sbirky .. Prečteno.. V porovnani s Nickem trochu nuda… Jak vmyslet v teto rade jeste neco zajimaveho, ze ,,???

  Blik

  15.10.2016

  Do knížky jsem se nepouštěl s nijakým velkým očekáváním. Ale nakonec to bylo o něco lepší, než jsem čekal. Ale nepřišlo mi, že by byly rozdíly ve stylu vyprávění mezi Nickem a Noelem… Mají podobné uvažování, mluvu, oba chodí na snídaně do cukráren… a cirkus. Sice jsem se nesmál jako například u jedničky nebo trojky, ale i tak mě čtení tohoto dílu bavilo. Finální rozuzlení rodinných spříznění bylo docela zajímavé. Jsem zvědav, co se dovím v dalších dílech.

  Vyomi

  14.04.2016

  Poslední díl byl pro mě lehkým zklamáním. Nick je zde “váženým pánem”, časy puberťáka jsou pryč. Rozuzlení s Sheeni bych uvítal více napínavější. I tak mi bylo líto, že koncem tohoto dílu končí etapa Nicka Twispa.

  gonzikcz

  03.04.2016

  Ze začátku jsem se těžce smiřoval s tím, že si už od Nicka nic nepřečteme. Ale nakonec mě to docela pobavilo (ikdyž cirkus po druhé už byl opravdu opruz). Odhalilo se i nějaké to tajemství, nicméně pachuť “nevyřízených účtů” zůstala.

  Carpinus-CZ

  26.10.2015

  Je to pořád docela čtivé a vtipné, ale přeci jen už trochu uměle nastavené. Asi by bylo přece jen lepší, kdyby se celý příběh uzavřel 5. dílem….

  Ruxandra

  28.08.2013

  I když jsem poslední šestý díl přečetla s pětiletým zpožděním od dílů ostatních a občas mi tak některé souvislosti unikali, neztratila celá série své kouzlo. Je to ideální čtení pro pobavení. Myslím, že Mládí v hajzlu je to nejlepší, co Payne napsal.

  kolodze

  02.12.2012

  Sice jsou tam pořád vtipné momenty ale autor už tu zhusta vykrádá sám sebe.

  moonell

  15.10.2011

  Popravdě mám strach se do tý knížky vůbec podívat. Připadá mi to jako zoufalej pokus vyždímat ze série maximum prachů. Ale třeba někdy budu mít koule na to se přesvědčit o opaku .)) Po podivným konci pátý knížky by si to zasloužilo trochu víc, než jen deník málokdy zmíněnýho mladšího bráchy.

  pepahn

  19.06.2011

  VI. díl mi přišel lepší než V., který považuju za nejhorší v sérii. Asi je to změnou prostředí a hlavní postavy, ale autor se tady jakoby vrací ke kořenům série, což je rozhodně ku prospěchu věci.

  Matthias

  Noel má stejnou povahu o chování jako Nick. Jeho děj se rozjede podobně jako Nickův… Avšak občas to bylo nudné, občas zajímavé, nic moc extra. Bylo to lépe napsané, než předchozí díl. Škoda, že se pak děj zvrtl a pak se ZASE objevily scénky z cirkusu, ano z nudného a hnusného prostředí cirkusu plný postav s divnými jmény, takže po čase nevíte kdo je kdo. A přiznám se, že jsem pak přeskakoval odstavce, kdy Noel popisoval pořád dokola znovu a znovu jak umývá donikéry, nebo jak jim říkal. Na konci se vysvětlí pár věcí z minulého dílu. Jak však děj dopadne dobře, urovná se pak z ničeho nic ten Neolův. Celkově nic moc…  TAGS:

  online Mladík v Nevadě ebook, kniha Mladík v Nevadě fb2, download Mladík v Nevadě pdf , download Mladík v Nevadě mobi, online Mladík v Nevadě kniha, zdarma stažení Mladík v Nevadě IPhone, online kniha Mladík v Nevadě pdf, zdarma Mladík v Nevadě DJVU, zdarma stažení Mladík v Nevadě txt, stažení Mladík v Nevadě rtf, online Mladík v Nevadě fb2 , e-kniha Mladík v Nevadě stažení txt, zdarma Mladík v Nevadě stažení kniha,

  e-kniha Mladík v Nevadě stažení pdf

  , stažení Mladík v Nevadě IPad, Číst Mladík v Nevadě mobi, Číst Mladík v Nevadě docx, zdarma Mladík v Nevadě awz, dDownload e-kniha Mladík v Nevadě iPad , zdarma Mladík v Nevadě DJVU, download Mladík v Nevadě e-kniha zdarma, zdarma stažení Mladík v Nevadě dvd, Číst Mladík v Nevadě txt, book Mladík v Nevadě stažení DJVU,

  Mladík v Nevadě stažení kniha zdarma

  , Mladík v Nevadě stažení kniha pdf zdarma, Mladík v Nevadě pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Mladík v Nevadě pdf zdarma, Mladík v Nevadě stažení kniha epub zdarma, Mladík v Nevadě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress