Náruživý tenista

By | October 24, 2018

Náruživý tenista

Kniha v češtině!Náruživý tenistaÚsměvné historky jsou napsané s neodolatelným humorem. Čtenáře nejspíše překvapí, že se při čtení těchto povídek nejen zasměje, ale bude se i trochu bát. Kniha přináší vtipné, laskavé i ironicky kousavé povídky, z nichž některé vypravují o strašidelných a hrůzostrašných příhodách.Stáhněte si knihu Náruživý tenista zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Náruživý tenista

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Náruživý tenista, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Náruživý tenista a zábavu bez omezení!

  Náruživý tenista

  Podrobnosti o knize Náruživý tenista

  :  4.45

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Povídky
  Vydáno: , Aurora

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Zentao

  24. března

  Kniha Náruživý tenista je soubor sedmi humorných povídek psaných velmi lehkým a typicky Jeromovským stylem – laskavý humor, který občas rozesměje a často potěší, psaný tak trochu jako proud myšlenek, kdy autor uteče od tématu k jinému příběhu, aby se pak zase vrátil zpátky.
  Musím říct, že z jeho „ostatních“ knih, tj. nepočítaje Tři muže ve člunu a Tři muže na toulkách, se mi tato kniha líbila nejvíce. Stejně tak mne těší, že ačkoliv jsme přišli o Adolfa Borna, tak si obálky vydání vydaných u Vyšehradu zachovávají příjemně „naivní“ styl. Jeromovský svět to hezky doplňuje. Knihu tak mohu vřele doporučit všem čtenářům, kteří mají rádi milý a pozitivní svět vytvořený Jeromem, kde je všechno krásné, spořádané a veselé.
  Jsem moc rád za to, že se Vyšehrad rozhodl vydávat právě i méně známá díla tohoto autora a doufám, že v tom bude pokračovat i nadále.

  LadyAnn

  16.08.2017

  Hledala jsem něco veselého a nenáročného na jedno odpoledne. Jelikož nejsem příznivkyní humoristické literatury, sáhla jsem po autorovi, kterého znám. A nezklamal. Knížka splnila účel – nadčasový suchý humor mě pobavil.  TAGS:

  online Náruživý tenista ebook, kniha Náruživý tenista fb2, download Náruživý tenista pdf , download Náruživý tenista mobi, online Náruživý tenista kniha, zdarma stažení Náruživý tenista IPhone, online kniha Náruživý tenista pdf, zdarma Náruživý tenista DJVU, zdarma stažení Náruživý tenista txt, stažení Náruživý tenista rtf, online Náruživý tenista fb2 , e-kniha Náruživý tenista stažení txt, zdarma Náruživý tenista stažení kniha,

  e-kniha Náruživý tenista stažení pdf

  , stažení Náruživý tenista IPad, Číst Náruživý tenista mobi, Číst Náruživý tenista docx, zdarma Náruživý tenista awz, dDownload e-kniha Náruživý tenista iPad , zdarma Náruživý tenista DJVU, download Náruživý tenista e-kniha zdarma, zdarma stažení Náruživý tenista dvd, Číst Náruživý tenista txt, book Náruživý tenista stažení DJVU,

  Náruživý tenista stažení kniha zdarma

  , Náruživý tenista stažení kniha pdf zdarma, Náruživý tenista pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Náruživý tenista pdf zdarma, Náruživý tenista stažení kniha epub zdarma, Náruživý tenista ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress