Nevěsta byla v černé kůži

By | October 25, 2018

Nevěsta byla v černé kůži

Kniha v češtině!Nevěsta byla v černé kůžiHluboko v tajném srdci Londýna se pod příkrovem věčné temnoty skrývá Noční strana. Je tady pro všechny, které svědí něco, co nutně potřebuje poškrábat. Ale vězte, že do ní vstupujete na vlastní riziko. Její veselí obyvatelé totiž mohou být stejně nelidští, jako jejich chutě…
Já se jmenuji John Taylor. Na Noční straně jsem d
oma. Nevybral jsem si ji. Vlastně jsem se z ní pokusil uniknout. Ale vrátil jsem se zpátky. A teď to vypadá, že jsem získal práci na plný úvazek (ke své současné profesi soukromého očka) jako Walker, nový reprezentant Autorit Noční strany – a na obzoru je i svatba. Beru si svou životní lásku, Suzii Střelkyni, nejobávanější lovkyni odměn Noční strany. Jenomže na Noční straně není nic tak jednoduché. Rozhodně ne život. Než budu moci říct ‚Ano‘, musím ještě vyřešit svůj poslední případ jako soukromý detektiv – a první jako Walker.
Oba tyto úkoly by bylo mnohem snazší splnit, kdybych nebyl na útěku před svými přáteli i nepřáteli. A kdyby moje nastávající neměla v úmyslu inkasovat tu fakt velkou odměnu, co vypsali na moji hlavu…
…celý textStáhněte si knihu Nevěsta byla v černé kůži zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Nevěsta byla v černé kůži

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Nevěsta byla v černé kůži, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Nevěsta byla v černé kůži a zábavu bez omezení!

  Nevěsta byla v černé kůži

  Podrobnosti o knize Nevěsta byla v černé kůži

  :  4.754

  Série:

  Noční strana (12.)

  Originální název:

  The Bride Wore Black Leather (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy
  Vydáno: , Polaris

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Eillen

  28. května

  Krásné rozloučení s Noční stranou. Ač jsem po knize sahala s tím, že už mám “přeTaylorováno”, dokázal mě autor zase vtáhnout do děje. A děkuji autorovi za ten nejlepší svatební dar, který mohl Taylorovi dát. Ve chvíli, kdy mi došlo, kdo se v kostele objevil, na chvíli jsem nedokázala číst dál. Vědomí, že mám možnost naposledy možnost být v jeho přítomnosti… Prostě rozloučení jak se patří.
  Tak tedy sbohem Johne, Suzzie, Alexi a i vy všichni ostatní, kteří jste mi dovolili nakouknout na Noční stranu. Žít bych tam nechtěla. Ale pokud někdy najdu vchod, rozhodně se zastavím u Podivínů na sklenku nebo dvě.

  tereza1198

  02. února

  John Taylor v bílém trenčkotu stojí proti světlu, aby zachránil temnotu a Noční stranu pro ty, co ji potřebují. Pronásledován přáteli i nepřáteli. Jeho zlá pověst mu tentokrát spíš uškodila a on si užívá poslední noc svobody trochu krvavě a netradičně. Hezké zakončení příběhu. Mnoho postav se ještě naposledy ukáže, aby Johnovi popřála nebo ho zkusila bodnout do zad. Sbohem, Johne….

  Líbila by se mi kniha o bratrech Zapomnění. To je opravdu dynamické duo – někdy trio. A je jedno, že je jeden z nich mrtvý.

  Potěšily mě odkazy na další série – hlavně Droodi, které mám ráda a jejich série u nás nikdy nevyšla celá. Snad k nám celá jejich série propadne nejbližším časovým skluzem.

  Mayaku

  02.07.2017

  S Johnem Taylorem, tím frajerem v bílém trenčkotu, co má nadání k nalézání věcí a čaj rád tak černý, že v něm koroduje lžička, jsem se poprvé setkala asi před deseti lety. Jeho styl nebyl dokonalý, ale přesto mě jeho příběhy z odvrácené tajné strany Londýna něčím oslovily a já se na Noční stranu vždy (s tu většími, tu kratšími prodlevami) ráda vracela, abych se tam znovu a znovu setkávala se známými ujetými postavičkami dotvářejícími její kolorit. Je to důstojné zakončení jedné ságy, ale i tak mi budou staří známí od Alexe Morriseye, přes Mrtvého Chlapce, až po Břitváka Eddieho asi trochu chybět.

  Etule

  26.10.2015

  Příběhy detektiva Johna Taylora si mě získaly na plné čáře. Po přečtení dvanáctého dílu, jsem věděla, že se mi po něm bude stýskat. Autor má velice specifický smysl pro humor, který nemusí sednout každému, ale mě se trefil do noty naprosto dokonale. Mnohokrát mě téměř rozplakal smíchy, u posledního dílu mě dokonce donutil plakat v autobuse (tentokrát však ne smíchy). Noční strana rozhodně stojí za přečtení.

  Kerdix

  07.03.2014

  Ze začátku se to docela táhlo, ale jak stránky ubývali, děj se rozeběhl až jsem se najednou ocitla na konci. Pro mě samotnou byli poslední dvě kapitoly nejlepší. Nerada se loučím s Noční stranou. Hrozně mě mrzí, že je to poslední kniha ze serie. Bohužel, nic netrvá věčně.

  Senza Jenka

  19.01.2013

  První polovina mě trochu nudila, přišla mi málo zajímavá, málo vtipná, žádný spád… Druhá půlka už byla víc “ve stylu”. Je to pěkný a asi nevyhnutelný konec jedné éry, ale bude mi po Noční straně smutno.
  Jen redakční práce poněkud odfláknutá. Co je to za obrat: “aby jí jazyk zůstal KDE patří”??? A nebyl jediný!

  lanusinka

  09.01.2013

  Pěkný závěr… Jenom doufám, že se Green na Noční stranu ještě někdy vrátí, to prostředí mě uchvátilo…

  HTO

  12.06.2012

  Podle plánů autora poslední díl Noční strany, a nutno říct, že jde o důstojné zakončení. Především jde o díl, který se na rozdíl od pár předchozích dá číst: Taylor je sice pořád stejně trochu protivný tím, jak se vytahuje (já osobně jsem měl na rozdíl od Jestřába a Rybářky vždycky trochu potíže s tím, uvěřit autorovi, že je to takové eso) a jakým způsobem (to jest občas těžko uvěřitelným) švindluje, ale tady je to naštěstí ve stínu toho, že knížka obsahuje jednak úvodní příběh, který velmi povedeně míchá do knihy narážky na další autorovy série a hlavní příběh se odehrává na pozadí půvabně vykresleného Léta lásky hippies, skoro celou dobu je s Taylorem Julien Advent, kterého je skutečně těžko si neoblíbit a objevuje se vůbec spousta postav z celé série (především Břitvák Eddie a Mrtvý chlapec, který je obzvláště vtipný), pasáže, kde se popisuje Noční strana, a které mají v sérii tendenci být repetitivní, jsou plné dobrých vtipů a skutečně famózní Greenovy imaginace, a vůbec: přečetl jsem ji včera na jeden zátah místo fotbalu bez nutkání ji odložit. Snad autor opravdu skončí a nedočkáme se toho, že, jako jiní, začne psát třeba o Taylorových dětech. Vzhledem k tomu, jak se autorovy vesmíry prolínají, třeba se ale ku prospěchu věci John se Suzií mihnou někde jinde.

  Josef Hořejší, jehož překlady mám rád, odvádí i tady dobrou práci, až na jednu drobnůstku, která českým překladatelům (nebo redaktorům) stále dělá potíže: Wind in the Willows česky není Vítr ve vrbách, ale Žabákova dobrodružství.  TAGS:

  online Nevěsta byla v černé kůži ebook, kniha Nevěsta byla v černé kůži fb2, download Nevěsta byla v černé kůži pdf , download Nevěsta byla v černé kůži mobi, online Nevěsta byla v černé kůži kniha, zdarma stažení Nevěsta byla v černé kůži IPhone, online kniha Nevěsta byla v černé kůži pdf, zdarma Nevěsta byla v černé kůži DJVU, zdarma stažení Nevěsta byla v černé kůži txt, stažení Nevěsta byla v černé kůži rtf, online Nevěsta byla v černé kůži fb2 , e-kniha Nevěsta byla v černé kůži stažení txt, zdarma Nevěsta byla v černé kůži stažení kniha,

  e-kniha Nevěsta byla v černé kůži stažení pdf

  , stažení Nevěsta byla v černé kůži IPad, Číst Nevěsta byla v černé kůži mobi, Číst Nevěsta byla v černé kůži docx, zdarma Nevěsta byla v černé kůži awz, dDownload e-kniha Nevěsta byla v černé kůži iPad , zdarma Nevěsta byla v černé kůži DJVU, download Nevěsta byla v černé kůži e-kniha zdarma, zdarma stažení Nevěsta byla v černé kůži dvd, Číst Nevěsta byla v černé kůži txt, book Nevěsta byla v černé kůži stažení DJVU,

  Nevěsta byla v černé kůži stažení kniha zdarma

  , Nevěsta byla v černé kůži stažení kniha pdf zdarma, Nevěsta byla v černé kůži pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Nevěsta byla v černé kůži pdf zdarma, Nevěsta byla v černé kůži stažení kniha epub zdarma, Nevěsta byla v černé kůži ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress