Odpuštění

By | October 23, 2018

Odpuštění

Kniha v češtině!Odpuštění1876 Dakota, USA

Odvážná Sára se vydá hledat svou sestru Addie do drsného města zlatokopů. Ke svému úžasu zjistí, že se Addie živí v Deadwoodu jako prostitutka. Kolik nemilých překvapení na Sáru ještě čeká? Bude jí přitažlivý šerif Noah dostatečnou oporou, aby zapomněla na minulost?Stáhněte si knihu Odpuštění zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Odpuštění

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Odpuštění, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Odpuštění a zábavu bez omezení!

  Odpuštění

  Podrobnosti o knize Odpuštění

  :  4.346

  Originální název:

  FORGIVING (1991)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Barbora H

  26. července

  Velmi hezká a čtivá knížka…

  Lembac

  19.11.2017

  Moc hezký příběh, který se odehrává v nově vznikajícím zlatokopeckém městečku Deadwood. Sára Merrittová sem příchází po smrti svého otce, aby se znovu sblížila se svou sestrou Addie, která se živí jako prostitutka. Sára začíná v rodícím se městě vydávat noviny, příčemž už tisk jejich prvního čísla ji přivádí do vězení, do kterého ji zavírá dost rozčílený šerif Noah Campbell. Nicméně už brzy poté se odvážná a inteligentní Sára začleňuje do převážně mužské komunity a stává se její nedílnou součástí. I Noah roztává a jeho pohled na oduševnělou a tvrdohlavou dámu se mění. Ani Sára nezůstává vůči šerifovi úplně imunní. Bohužel perspektivně se rozvíjející milostný příběh ovlivní hrůzné tajemství minulosti….
  Tato knížka se mi moc líbila. Romantický příběh je něžný, křehký a dojemný. Sára a Noah jsou lidé z masa a kostí, jsou živoucí, takže jim člověk prostě musí fandit. I Addie a Robert procházejí v průběhu knihy vnitřní proměnou, nezůstávají ploší. Popis běžného života v městečku, přírody v jeho okolí i historické vsuvky zajímavě doplňují milostnou zápletku. Doporučuji!

  Evaho73

  26.09.2017

  Toto bola pre mňa čitateľská lahôdka ! La Vyrle Specer dokáže majstrovský opísať prostredie, charakter a vzhľad osôb alebo jednotlivé situácie vďaka čomu ma príbeh zaujal už od prvej stránky. Na zdanlivo jednoduchom príbehu zo zlatokopeckého prostredia citlivo čitateľom priblížila ťažku tému akou je zneužívanie deti vlastným rodičom a vzniknuté dôsledky tak hrozného činu. Ďalej sa mi u nej páči, že hlavný predstavitelia sú obyčajný ľudia so všetkými chybami či už vzhľadu alebo charakteru, ich zbližovanie bolo opatrné a dokázali si priznať aj negatívne pocity. Nebola to žiadna presladená romanca, ale o to hlbší dojem vo mne zanechala.

  110022

  02.11.2016

  Nádherný zamilovaný příběh, který je laděn ve westernovém stylu. Nemůžu jinak než si dát autorku do oblíbených a doplnit knihovničku jejimi krásnými romány.

  ariel platto

  23.08.2015

  Uf…..

  miruska1

  01.04.2014

  Veľmi pekny pribeh. Je to moja prva kniha od tejto autorky a určite nie posledna.

  amysa

  19.01.2014

  Je to moje druhá přečtená knížka od této autorky a musím říci, že její čtivý styl psaní mě baví. Příběh odehrávající se v 19. století ve městě zlatokopů se mi líbil a přečetla jsem jej jedním dechem během dvou dnů. Dle mého se vůbec nejedná o žádný sladkobolný románek, protože kromě očekávaného happyendu narazíte i na vážnější téma (nejen současnosti), ale hlavně na osobní bolest člověka, která ho bohužel poznamená a může negativně ovlivnit na celý život. Nechci prozrazovat víc, myslím si, že za přečtení určitě stojí, jen bych možná malinko vytkla lehce natahovaný konec. Autorku si řadím do oblíbených a jsem zvědavá na její další knihy.

  modranka

  13.11.2012

  Vždy keď mám čítať príbeh, v ktorom vystupujú ženy ľahkých mravov, som v pozore a už vopred zaujmem akési obranné postavenie voči takejto literárnej postave. V tomto prípade však musím napísať, že La Vyrle Spencerová nesklamala. Nielenže bravúrne zapracovala prostitútku a jej ťažký život do príbehu, ale vykorčuľovala aj zo situácia, kedy dve sestry ochutnali jedného muža.  TAGS:

  online Odpuštění ebook, kniha Odpuštění fb2, download Odpuštění pdf , download Odpuštění mobi, online Odpuštění kniha, zdarma stažení Odpuštění IPhone, online kniha Odpuštění pdf, zdarma Odpuštění DJVU, zdarma stažení Odpuštění txt, stažení Odpuštění rtf, online Odpuštění fb2 , e-kniha Odpuštění stažení txt, zdarma Odpuštění stažení kniha,

  e-kniha Odpuštění stažení pdf

  , stažení Odpuštění IPad, Číst Odpuštění mobi, Číst Odpuštění docx, zdarma Odpuštění awz, dDownload e-kniha Odpuštění iPad , zdarma Odpuštění DJVU, download Odpuštění e-kniha zdarma, zdarma stažení Odpuštění dvd, Číst Odpuštění txt, book Odpuštění stažení DJVU,

  Odpuštění stažení kniha zdarma

  , Odpuštění stažení kniha pdf zdarma, Odpuštění pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Odpuštění pdf zdarma, Odpuštění stažení kniha epub zdarma, Odpuštění ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress