Pán Světla

By | October 25, 2018

Pán Světla

Kniha v češtině!Pán SvětlaJe dávno po zániku života na zemi. Skupina lidí však vyvinula nové supertechnologie, s jejichž pomocí dosáhli moci bohů i božské nesmrtelnosti jako skuteční bohové. Bohyně ničení, Pán smrti, Bůh požitků a další bohové musí čelit Siddhartovi, ze kterého se stává Lovec démonů a Pán světla.Stáhněte si knihu Pán Světla zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Pán Světla

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Pán Světla, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Pán Světla a zábavu bez omezení!

  Pán Světla

  Podrobnosti o knize Pán Světla

  :  3.834

  Originální název:

  Lord of Light (1967)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Náboženství
  Vydáno: , Classic And

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  furunkl

  21.01.2017

  Nádherně košatý sci-fi příběh, psaný stylem hinduistických a buddhistických bájí. Proto znalost, alespoň základních textů těchto dvou náboženství, je téměř podmínkou k dokonalému pochopení a vychutnání románu. A že je vskutku co vychutnávat. Doporučuji číst nové vydání od Strak.

  zimela

  07.11.2015

  Zelazny píše bez kudrlinek. Přesto je ve své přímočarosti, volbou nezaběhaných, leč přiléhavých obratů a významů, příjemně nápaditý. Jeho charismatičtí šarlatáni snesou srovnání i s Americkými bohy a ve zkoušce věčnosti je i drtivě převálcují. A to mám Gaimana rád.
  Ano, tahle malá velká MetaFantasy mi zkrátka náramně sedla.
  Navíc to jak suverénně Roger šlápnul do úsměvu přeušlechtile heboučké, své mocenské cíle ne ne nesledující dharmě je karmicky moc chválihodné. O prvoplánově anti-religiózní volání do zbraně ale taky nejde. Autor naopak evidentně rozjímal a na vrub výše zmíněného zde spáchal mnoho krásného. Mnoho.
  Vyvedená obálka (ne ta starší s gorilou!), formát, symbol tří vlnek oddělujících jednotlivé úseky, na paperback kvalitní vazba a pravidelně nepravidelný ořez stránek jsou pak jen posledním hřebíčkem do srdce jakékoli případné průměrnosti. Stín stromečku už mlsně čeká…edit: Straky na vrbě se z nějakého důvodu rozhodly pro brožovaný dotisk s bílým pozadím na obálce:/
  S neohroženým klidem za plnou palbu. 5*****
  Jestli se v průběhu meditace nevznášíte zrovna centimetr nad podložkou, doporučuji si před samotnou četbou projít na wiki Hinduismus.

  PS: pořád mi ale nejsou tak úplně jasné dvě věci: Jakou pomoc představovalo Samovo kázání (byť samo o sobě výstavní) pro přepis svitků ve smyslu na “mrtvičku”(str.48)? A jak je tomu s Jamou a znetvořující, degenerativní chorbou jménem K… (str.142). Každý paprsek světla vržený mi do zpráv uvítám.

  Eldar80

  19.08.2015

  Velmi nevšední zážitek. Kniha spojuje sci-fi a náboženství do smysluplného celku. Náboženství se dobře hodí pro ovládání věřících mas lidí. Co se však může stát, pokud je náboženství zneužito extrémně pokročilou vědeckou technologií? Podaří se nahrát lidskou mysl do počítače? A k čemu to vlastně může vést? Dokáží být lidé tak silní, aby toho nezneužili? Kniha na tyto otázky neodpovídá, ale její děj je jednou z variant, kdy se této technologie chopí určitá vyvolená skupina lidí. A jednomu člověku se tento stav nelíbí a tak je donucen opět zneužít náboženství pro své vlastní cíle. Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četl. O tomhle se nedá psát, tohle se musí zažít. Škoda jen, že se příběh dostane do takové šířky, že ke konci téměř přestane gradovat. Jedná se o jednu z mála knih, na které si dal Zelazny docela dost záležet. Tentokrát raději než se nechat unést myšlenkou, klade větší důraz na celkový zážitek a smysluplný děj. 100%
  (Dnes po dočtení nejsem schopen popsat přesně dojem z knihy, ale je to něco docela dost hlubokého.)

  Alee

  22.06.2015

  Neobvyklá sci-fi vyprávěná jako fantastická legenda. Nástup trochu chaotický, ale když se zorientujete v postavách a světě, tak objevíte skvělý příběh s epickýcm vyvrcholení. Čtení je trošku náročnější, ale rozhodně je to čtenářský zážitek.

  Terva

  02.06.2015

  Něco nádherného. Ta krásně se to četlo, a i když je to nějakých 300 stran, měl jsem to za týden přečtené. Pravda je taková, že po Amberu jsem od mistra nějak moc nemusel další knihy, protože mě nesedí, ale tohle je krása. Už jen grafika obálky je bombastická a obsah perfektní.  TAGS:

  online Pán Světla ebook, kniha Pán Světla fb2, download Pán Světla pdf , download Pán Světla mobi, online Pán Světla kniha, zdarma stažení Pán Světla IPhone, online kniha Pán Světla pdf, zdarma Pán Světla DJVU, zdarma stažení Pán Světla txt, stažení Pán Světla rtf, online Pán Světla fb2 , e-kniha Pán Světla stažení txt, zdarma Pán Světla stažení kniha,

  e-kniha Pán Světla stažení pdf

  , stažení Pán Světla IPad, Číst Pán Světla mobi, Číst Pán Světla docx, zdarma Pán Světla awz, dDownload e-kniha Pán Světla iPad , zdarma Pán Světla DJVU, download Pán Světla e-kniha zdarma, zdarma stažení Pán Světla dvd, Číst Pán Světla txt, book Pán Světla stažení DJVU,

  Pán Světla stažení kniha zdarma

  , Pán Světla stažení kniha pdf zdarma, Pán Světla pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Pán Světla pdf zdarma, Pán Světla stažení kniha epub zdarma, Pán Světla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress