Patricie

By | October 29, 2018

Patricie

Kniha v češtině!PatricieKdyž drobnou rusovlasou dívenku srazí auto a je převezena do nemocnice, všechno nejprve vypadá jako běžná nehoda. Dívka se však stále neuzdravuje a mladá lékařka Nina pojme podezření, že všechno zdaleka není tak, jak by mělo být. Postupně odhalí šokující skutečnost – zanedbávané, odstrkované dospívající dítě zcela propadlo démonu alkoholu, který krade a rafinovaně skrývá i na nemocničním oddělení. Patricie však je zároveň nesmírně citlivá dívka se spisovatelským nadáním a Nina se pouští do nelehkého boje za záchranu mladého života. Vezme si dívku k sobě a drama, v němž se v Patricii sváří touha po překonání závislosti, nedůvěra k dospělým a klíčící důvěra k mateřské mladé lékařce, začíná……celý textStáhněte si knihu Patricie zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Patricie

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Patricie, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Patricie a zábavu bez omezení!

  Patricie

  Podrobnosti o knize Patricie

  :  3.853

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Knižní klub

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  pejty

  04. března

  Původně jsem tuto knihu začal číst pouze proto, že to byla nejmenší knížka, kterou jsem objevil v knihovně a myslel jsem si, že jí během pár večerů přečtu celou. To jsem ještě netušil, že mě ta kniha vezme a už nepustí.

  Autorka si vybrala velmi aktuální téma, které podala velmi čtivou formou. Musím říct, že styl kterým byla kniha napsaná mě neskutečně zaujal a já jen nevěřícně zíral na to jak jsem otáčel jednu stránku za druhou, abych už věděl jak to dopadne.

  Kéž by více lidí, které postihl démon alkohol, dopadlo tak, jako hlavní hrdinka této knihy.

  Jelen51

  15. ledna

  Další výběr do výzvy. Téma závislost,ať už alkohol nebo drogy, mě baví, tohle je zpracované velmi mírně, asi pro mladší čtenáře. Dala bych i tři hvězdy, ale jednu musím ztrhnout za neustálé oslovování hlavní postavy Patriko. Fuj bleee a ještě jednou fuj!! Tohle fakt mi rve uši.

  livana

  29.12.2017

  moc pěkně napsaná kniha. Ano, o tom alkoholu toho bylo až moc, ale přečetla jsem a příběh ve mně zanechal silný dojem

  Kačkaknihomol

  04.03.2017

  První polovina knihy mně bavila a do děje jsem úplně “vcucla”. Závislost na alkoholu je vážná věc a navíc u mladistvých. Pak je tu druhá polovina, kdy se Paty stěhuje k Nině. Upřímně mně neustále vracení závislosti na alkoholu nebavil a konec jsem přečetla jen ze zvědavosti. Kniha byla pro mně ale čtivá a já ji přečetla za dva dny.

  dark.ma93

  06.09.2016

  Tématika dobrá, ale styl psaní? Chtěla jsem si něco přečíst o alkoholismu u tak mladých dívek, ale odradilo mne, jak naivním stylem je to psané. Přijde mi to jako červená knihovna, děj předvídatelný a přeslazený. Čteno na přeskáčky a musela jsem se i nutit do toho.

  Val

  17.12.2015

  Docela příjemné překvapení. Knihy s tímto tématem sice moc nemusím, ale jsem ráda, že jsem této dala šanci. Je to svým způsobem taková trochu pohádka, ale čte se to docela hezky ….Sama nevím, jestli bych na spratkoidní Patricii měla nervy, tudíž před Ninou hluboce smekám ….

  smejkalova.m

  25.09.2015

  Tohle se mi líbilo, jsem ráda, že Patricie měla nakonec štěstí a všechno dopadlo tak jak dopadlo.. Závislost na alkoholu je závažná věc, a zvláště u takového mladého člověka, a ne každému se z toho podaří dostat, protože nemá tak silnou vůli..

  Hana H.

  14.08.2015

  Moc mě nebavila, celkem jednoduchý a předvídatelný děj, který se dal určitě líp rozvinout, no ale možná je kniha určená -náctiletým. Byla dost fuška to dočíst, a to mi vadí, čtu abych si užila příběh, styl psaní atd, a pak mi nevadí, že je kniha dlouhá – naopak, čím delší, tím lepší. Tady jsem byla ráda, že jsem na konci, a kdybych ji nedočetla, nic by se nestalo.

  alnahu

  01.08.2015

  Velmi dojemný příběh v kterém se zachrání mladý život. Knihu doporučuji přečíst.

  Leniiis

  03.04.2015

  Na knížce se mi líbilo, že měla originální děj o kterým jsem ještě nečetla. Knížka se mi líbila a přečetla jsem ji jedním dechem. A k tomu, že se tam opakovaly situace kdy Patricie slibuje a zase to nedodrží? To je podle mě realita. Je to jednou závislost a z toho se nedá vycouvat za jeden den.

  Terča.K

  26.03.2015

  Knížka byla celkem pěkná, ale myslím že to není kniha kterou bych četla znovu… Líbilo se mi, že se kniha zabývala otázkou alkoholismu u mladistvých, autorka zde krásně popsala abstinenční příznaky Patricie, která mi byla jakožto hlavní hrdinka od začátku sympatická. Na druhou stranu, ke konci už to bylo spíše stále dokola, takže trochu únavné. Knížka měla dobrý konec, byla jsem ráda, že to takhle dopadlo.

  sabca

  06.03.2015

  Jelikož jsem dříve narozená, tak ani nedokážu uvěřit že se může z 15tileté dívky stát takhle silná alkoholička. Velmi se mi líbil přístup lékařky Niny k tomuto problému. Myslí, že kniha stojí za přečtení.

  1v8na

  24.02.2015

  Spoiler – Příběh byl velmi dojemný. Patricie mi bylo velmi líto. Alkohol ji velmi ničil a ze začátku se nedokázala alkoholu vzdát. Lhala nejenom lékařce Nině a inspektorovi Robertovi, ale i sama sobě. Ovšem i tak se mi příběh velmi moc líbil. Nině, Robertovi i Patricii jsem velmi fandila.

  čohynka

  05.05.2014

  Téma knížky bylo dobré, ale dějově občas stále dokola, až nezáživné….

  VeselaDelii

  26.01.2014

  Něco tak hloupého a pitomého jsem do rukou nevzala roky !! Nedočteno, odloženo …

  Niki

  25.08.2013

  Tato kniha mě vůbec nebavila, byla pořád o tom samém, jak se Patricie k něčemu přiznávala, poté slibovala a nakonec to porušila.

  Andulino

  02.08.2013

  Otázka alkoholismu u mladistvých je velmi zavážným problémem. Moc se mi líbilo to, že se kniha takovou věcí zabývá, i to, jak jsou zde popsány stavy hlavní hrdinky Patricie, kdy nemá sílu bojovat, je neustále sváděna do propasti, a potom obrat, kdy se opravdu chce uzdravit. A samozřejmě neustálé lákání alkoholu: Vrať se ke mně! Napij se! (Alenka v říši divů a zvláštní lahvička). Jsem moc ráda, že příběh Patricie skončil dobře, nicméně bych knize vytkla několik věcí. Největší problém mi dělala přehnaná naivita postav a některé věty vložené jim do úst. Dále to byla také občasná nereálnost situací a až neuvěřitelně mnoho štěstí pro jednu rodinu. Tudíž dávám 3 hvězdičky. Jsem ale ráda, že jsem si knihu přečetla.

  barca14

  28.04.2013

  Krásná kniha, velice se mi líbila a ještě několik dní po přečtení sem o ní přemýšlela:)

  Lucka66

  07.02.2013

  V dnešní době bohužel není neobvyklé, že jsou mladí lidé závislí na alkoholu..Patriciin příběh měl naštěstí dobrý konec.  TAGS:

  online Patricie ebook, kniha Patricie fb2, download Patricie pdf , download Patricie mobi, online Patricie kniha, zdarma stažení Patricie IPhone, online kniha Patricie pdf, zdarma Patricie DJVU, zdarma stažení Patricie txt, stažení Patricie rtf, online Patricie fb2 , e-kniha Patricie stažení txt, zdarma Patricie stažení kniha,

  e-kniha Patricie stažení pdf

  , stažení Patricie IPad, Číst Patricie mobi, Číst Patricie docx, zdarma Patricie awz, dDownload e-kniha Patricie iPad , zdarma Patricie DJVU, download Patricie e-kniha zdarma, zdarma stažení Patricie dvd, Číst Patricie txt, book Patricie stažení DJVU,

  Patricie stažení kniha zdarma

  , Patricie stažení kniha pdf zdarma, Patricie pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Patricie pdf zdarma, Patricie stažení kniha epub zdarma, Patricie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress