Pod ochranou noci

By | October 24, 2018

Pod ochranou noci

Kniha v češtině!Pod ochranou nociMladá vdova Kate žije se svými čtyřletými dvojčaty v malebném venkovském městečku, kde vede malý penzion. Nocležníků nabývá mnoho, občas se tam ubytují lovci nebo rybáři, ale na její vyhlášené snídaně rádi přicházejí i místní. Velkou oporou je pro ni Calvin, místní opravář a mistr všech řemesel. Jeden z hostů náhle bez vysvětlení zmizí, přitom v pokoji nechá všechny své věci. Několik dní poté se Kate i celé městečko ocitnou v obklíčení ozbrojených útočníků. Bez možnosti úniku, bez elektřiny a telefonického spojení začínají svůj boj o přežití.…celý textStáhněte si knihu Pod ochranou noci zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Pod ochranou noci

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Pod ochranou noci, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Pod ochranou noci a zábavu bez omezení!

  Pod ochranou noci

  Podrobnosti o knize Pod ochranou noci

  :  4.1102

  Originální název:

  Cover of Night (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Alpress

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  Suzynka29

  22. února

  Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se začetla a musela jsem si ji vzít i do práce, jak mě ten příběh chytnul. Někdy bylo popisování situací trochu zdlouhavé, ale fakt mě to moc bavilo. Jen doporučuji. Cate byla fajn ženská, při představě Cala mi lehce příjemně mrazilo, takovýho chlapa bych chtěla potkat 😀 Jen jak už psala “bekule”, konec byl tak trochu uspěchaný.

  bekule

  20.10.2017

  Asi bych knihu nezařadila jako detektivku ale spíš dobrodružný román. Akční, napínavý, s vtipem a uvěřitelnými hrdiny. Cate je správná ženská do života ,kterou jen tak něco nerozhodí, dvojčata úžasná čísla. Cal se mi skoro víc líbil ze začátku jako nesmělý ňouma, škoda že ta jeho přeměna v muže činu nebyla víc rozkreslená. Jen ta zápletka s obklíčenou osadou nějak neměla logiku a konec byl divně useknutý. Jako by chybělo pár stránek před epilogem.

  laura

  13.07.2017

  Úžasná kniha, moc jsem se na ni těšila, bála jsem se však, abych nebyla zklamaná. A nebyla jsem… Naprosto skvěle napsaný příběh, autorka umí psát vtipně i napínavě, knihu jsem doslova zhltla….

  moudivlacek

  31.12.2016

  Mně se příběh moc líbil, ze začátku to vypadá spíš na romanci, pak se nenásilně do toho připletou prvky detektivky, a pak to vše dostane velmi rychlý spád. Trošku je na mě dost useklý konec, ale jinak z mého hlediska nemohu nic vytknout.
  Přesto nejvíc bodů ode mne mají malí kluci Kate – dvojčata nemají chybu, a rovněž Cal.

  jluky

  07.09.2016

  Súhlasím s Toňulou a zoew – Podľa mňa to vie Linda Howard aj lepšie…Za mňa trošku sklamanie.

  zoew

  03.12.2014

  Na jedné straně až moc rozvláčné popisy přírody, plánování akcí, pohybu a myšlenkových pochodů různých postav a na druhé straně žalostně málo romantiky. Ať se na to dívám jako na detektivku nebo na dobrodružnou romantiku pro ženy, tak je to v obou případech dost slabé a poměrně často jsem se u knihy nudila. Sice jsem to dočetla až do konce, ale jen z pouhé zvědavosti, abych zjistila, jak se z té šlamastiky přeživší jedinci dostanou.

  Samira

  03.08.2014

  Knížka se mi líbila, jako ostatně každá od Lindy. Ale musím říct, že to velké množství vedlejších linií bylo až moc, hlavně ty záporné. Obyvatelé městečka si mě získali, hned jsem si je uměla představit. Krveprolití bylo až moc velké, taky jsem úplně nechápala jeho význam. Koho ale musím pochválit je Calvin, ta postava a jeho proměna mě opravdu bavila.

  tejinka7

  01.07.2014

  No úžasná kniha, Cal byl skvělej a moc se mi líbilo, že hlavního mužského hrdinu Howarda konečně zobrazila celkem lidsky, víte co, že to nebyl největší drsňák světa co dívku svého srdce složí do kolen puhým pohledem 😀 :)))) a taky člověk vlastně pořádně až do konce nevěděl, kdo slízne smetanu, věděl kdo jak a proč ale pořád jsem si říkala tak kterej to bude…..sto bodů pro Lindu, tuhle knížku roooozhodně doporučuji 🙂

  Toňula

  16.06.2014

  Zajímavý příběh od mé oblíbené autorky, jen souhlasím s ostatními, že by neuškodilo méně popisu plánování akce na obklíčení místních obyvatel a více pozornosti budování vztahu mezi hlavními hrdiny.Ale jinak čtivé, propracovaná charakteristika prostředí i postav.

  Andulienka

  17.01.2014

  Hmm, najviac roztomilé bolo to, ako sa Cal menil na smelšieho 🙂 Linda to vie krásne opísat- pocity, i to ostatné …ale vcelku sa mi kniha páčila a odporúčam pre zástancov detektívok i romantiky:)

  vaili

  02.01.2014

  Jako vždy pro mě dostatečně napínavé a originální, takže dobré 🙂

  inule

  28.06.2013

  Právě to napětí, akce, zápletka mě moc bavili. Na začátku jsem Calvina viděla jako stydlivého starouše a na konci už to byl hrdina. Příběh se dobře četl a můžu jen doporučit.

  zoja

  21.03.2013

  Pravda, v knize je podrobně popsaná každá akce, kterou vykoná buď dobrá nebo špatná strana. Možná kdyby Linda vynechala trochu plánování ohledně obléhání a přidala více romantiky, bylo by to pro některé z nás úplně super. Knihu ale napsala tak, jak ji napsala a podle mě to nic nemění na její kvalitě. Čte se opravdu dobře, není lehké se od ní odtrhnout a nakonec stejně všechno dopadne tak jak má, takže je to vlastně všechno v pořádku :-). Příznivci nejen Lindy Howard určitě čtěte 🙂

  Evaevelína

  15.03.2013

  na mě to bylo slabé táhlé dílo a konec zase moc rychlý.

  kika 13

  04.11.2012

  Krimi román,který se mě moc dobře četl.Krásně popsaná okolní příroda.

  marihorner

  11.03.2012

  Strašně moc se líbila. Prostě super.

  Nebraska

  04.12.2011

  Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Howard. Přeměna Calvina ze stydlivého ňoumy je výborná.  TAGS:

  online Pod ochranou noci ebook, kniha Pod ochranou noci fb2, download Pod ochranou noci pdf , download Pod ochranou noci mobi, online Pod ochranou noci kniha, zdarma stažení Pod ochranou noci IPhone, online kniha Pod ochranou noci pdf, zdarma Pod ochranou noci DJVU, zdarma stažení Pod ochranou noci txt, stažení Pod ochranou noci rtf, online Pod ochranou noci fb2 , e-kniha Pod ochranou noci stažení txt, zdarma Pod ochranou noci stažení kniha,

  e-kniha Pod ochranou noci stažení pdf

  , stažení Pod ochranou noci IPad, Číst Pod ochranou noci mobi, Číst Pod ochranou noci docx, zdarma Pod ochranou noci awz, dDownload e-kniha Pod ochranou noci iPad , zdarma Pod ochranou noci DJVU, download Pod ochranou noci e-kniha zdarma, zdarma stažení Pod ochranou noci dvd, Číst Pod ochranou noci txt, book Pod ochranou noci stažení DJVU,

  Pod ochranou noci stažení kniha zdarma

  , Pod ochranou noci stažení kniha pdf zdarma, Pod ochranou noci pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Pod ochranou noci pdf zdarma, Pod ochranou noci stažení kniha epub zdarma, Pod ochranou noci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress