Poslední Pán prstenu

By | October 29, 2018

Poslední Pán prstenu

Kniha v češtině!Poslední Pán prstenuStředozem se stala Tolkienovou doživotní láskou i posedlostí. Vdechl jí život, přiřadil zvířectvo i rostliny. Zalidnil ji rasami a národy, z nichž každý má svůj osobitý vzhled, jazyk a historii. Popsal ji do takových detailů, že prostě není možné, aby skutečně neexistovala.
Když tedy připustíme, že by opravdu někde a někdy mohla
taková Středozem být, pojďte ještě dál. Co když se tam neodehrálo všechno tak, jak profesor popisuje? Ne, Tolkien by nikdy nelhal. Ale co když v pramenech, ze kterých čerpal, byla jen jedna verze událostí. Vždyť historii přece píšou vítězové. Poražení mají totiž většinou úplně jiné starosti. A když uplyne dost času, může se stát, že verze vítězů se stane obecně přijímanou pravdou.

Přesně takto se na Pána prstenů díval i Kiril Yeskov. I jeho napadlo, že vše mohlo být docela jinak. Jeho Poslední pán Prstenu je příběhem z druhé strany. Na příběhu umbarského lékaře doprovázeného orkským válečníkem ukazuje poslední válku o Jeden prsten v úplně jiném světle. I tady se setkáváte s Arwen, Galadriel a elfy, s Aragornem i Faramírem, Gandalfem, Sarumanem i nazgúly a Sauronem. Ale nikdo z nich není takový, jakého ho znáte.
Vstupte proto bez předsudků do této Středozemě Kirila Yeskova a nechte se unášet jeho příběhem. Protože i takhle se to mohlo stát……celý textStáhněte si knihu Poslední Pán prstenu zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Poslední Pán prstenu

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Poslední Pán prstenu, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Poslední Pán prstenu a zábavu bez omezení!

  Poslední Pán prstenu

  Podrobnosti o knize Poslední Pán prstenu

  :  3.831

  Originální název:

  Poslednij kolcenosec (1999)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  parxel

  24.10.2015

  Zajímavá kniha, která je jakýmsi pokračováním trilogie Pána prstenů, avšak autor se na Středozem dívá ze svého vlastního pohledu. Válku o prsten vnímá spíš než bitvu dobra a zla jako souboj magie a techniky. Tento pohled podle mne nebude sedět skalním fanouškům původního Tolkienova díla, protože v tomto pojetí je prostě Středozem jiný svět. Prolezlý křivákama od shora až dolu a nevyhne se to ani takovým postavám jako je Gandalf či Aragorn.

  Dějově je kniíha v podstatě špionážní román. Takže si při jejím čtení užijete spousty akcí, které zdánlivě nedávají smysl, ale nakonec to do sebe všechno pěkně zapadne. A to co tady v komentáři pode mnou zmińuje flanker.27 ve své poslední větě, tak je opravdu taková třešnička na dortě.

  Na knize mne nebavili ty spousty popisů ve kterých autor vysvětluje, jak všechno bylo jinak atd. Chápu, že by to bez toho nešlo, ale i tak mne to nebavilo číst. A dále styl, kterým byla kniha napsaná. Přišel mi takový krkolomný a nečetl se mi moc dobře.

  Když vezmu v úvahu výše zmíněné klady i zápory, tak mi vychází průměr. Tedy tři hvězdy.

  flanker.27

  17.09.2015

  Pro mne takřka dokonalý román. Nemyslím, že by šlo jen o “otočení stran”, Yeskovova Středozemě je totiž jiná, zalidněná jinými charaktery, než u Tolkiena. Sice se stejně jmenují a mnohdy se nacházejí ve stejných výchozích situacích, ale jejich vztahy, motivy a celkové podhoubí se odlišují. Podstatnou část knihy se navíc nacházíme na jiných místech, především sledujeme dění v Umbaru prostřednictvím skvělé postavy barona Tangorna. Tahle část, přestože ve fantasy světě, je asi to nejlepší, co jsem ze špionážní literatury četl. A pak má kniha výborný konec, v některých momentech skvěle lidsky dotažený (myšlenka Aragorna o Arwen, když elfové přijdou o magii – “Náhle to byla jen velice krásná žena. A to bylo všechno.”).

  Sadako

  08.10.2014

  Vlastně zatím jediný “špionážní román” který mne alespoň trochu bavil. Nápad na pohled z druhé strany jakož i Mordor coby hybná síla pokroku ve Středozemi se mi zamlouvá velice velmi, škoda jen rozvleklejšího tempa a jaksi neuspokojivého konce. Nakladatelství by ovšem zasloužilo za ten příšerný obal. Chápu, že marketing, pyčo, ale mohli dojit méně okatě a méně ohavně.

  lanusinka

  31.10.2012

  Celkem zábavný pohled na to, jak to vlastně mohlo celé vypadat z druhé strany, kdyby pokrok a průmysl ve Středozemi zvítězily a elfové byli poraženi…  TAGS:

  online Poslední Pán prstenu ebook, kniha Poslední Pán prstenu fb2, download Poslední Pán prstenu pdf , download Poslední Pán prstenu mobi, online Poslední Pán prstenu kniha, zdarma stažení Poslední Pán prstenu IPhone, online kniha Poslední Pán prstenu pdf, zdarma Poslední Pán prstenu DJVU, zdarma stažení Poslední Pán prstenu txt, stažení Poslední Pán prstenu rtf, online Poslední Pán prstenu fb2 , e-kniha Poslední Pán prstenu stažení txt, zdarma Poslední Pán prstenu stažení kniha,

  e-kniha Poslední Pán prstenu stažení pdf

  , stažení Poslední Pán prstenu IPad, Číst Poslední Pán prstenu mobi, Číst Poslední Pán prstenu docx, zdarma Poslední Pán prstenu awz, dDownload e-kniha Poslední Pán prstenu iPad , zdarma Poslední Pán prstenu DJVU, download Poslední Pán prstenu e-kniha zdarma, zdarma stažení Poslední Pán prstenu dvd, Číst Poslední Pán prstenu txt, book Poslední Pán prstenu stažení DJVU,

  Poslední Pán prstenu stažení kniha zdarma

  , Poslední Pán prstenu stažení kniha pdf zdarma, Poslední Pán prstenu pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Poslední Pán prstenu pdf zdarma, Poslední Pán prstenu stažení kniha epub zdarma, Poslední Pán prstenu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress