Pravda

By | October 25, 2018

Pravda

Kniha v češtině!PravdaMuž mnoha talentů, člen oblíbené komediální skupiny Monthy Pyhonů, herec a spisovatel Michael Palin nás v příběhu o novináři, který se vydal po stopách legendami opředeného humanisty a aktivisty Hamishe Melvilla, zavede až do daleké Indie. Keith Mabbut je muž na křižovatce. A lákavá nabídka napsat životopis nesmírně vlivného, ale právě tak unikavého zastánce lidských práv, mu přijde vhod. Pátrání po pravdivém příběhu tohoto muže jej zavede překrásných koutů Indie, ale i na místa, kde je příroda civilizačním rozmachem extrémně ohrožená. Čím víc se toho Mabbut o Melvillovi dozvídá, tím jeho obdiv roste – je těžké odolat kouzlu idealisty, který se nebojí měnit svět. Ale je jeho hrdina vskutku mužem, za jakého se vydává? Pravda, jak Keithe postupně zjišťuje, je totiž někdy taková, jakou si ji uděláme…

V tomto chytře napsaném a lidsky dojemném románu Palin se značnou dávkou spisovatelského umu přeměnil příběh docela obyčejného muže v naprosto výjimečné dobrodružství……celý textStáhněte si knihu Pravda zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Pravda

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Pravda, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Pravda a zábavu bez omezení!

  Pravda

  Podrobnosti o knize Pravda

  :  3.628

  Originální název:

  The Truth (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Plus

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Mermaid

  08. března

  Ambiciózní eko-román o poctivosti, odvaze jít si za svým a v neposlední řadě i o naivitě, která život komplikuje i obohacuje.
  Autor měl bezpochyby dobrý nápad, námět ho ale nepodržel. Po slibném, i když ospalém začátku se příběh konečně rozjel, jenže tempo nakonec nezvládl. I úplně banální scény byly zbytečně rozvedeny na několik stran, ty potencionálně zajímavé autor naopak utnul hned v zárodku.
  A konec? Ve stylu Jamese Bonda připomínal lacinou detektivku.
  Taky si nemůžu odpustit menší rýpnutí. Poznámka o vyhnání Němců z Karlových Varů byla pro děj nedůležitá (tedy zbytečná) a v kontextu s předchozí kritikou zabírání půdy původním kmenům pro mě už “přes čáru”. Celkově bohužel průměr, jen chtít totiž v literatuře nestačí.

  pagac17

  24.10.2017

  Opět vynikající publikace od mého oblíbeného autora. Zajímavý příběh novináře Keitha Mabbuta, autor nás vede celým příběhem, který nazval románem, četl jsem jej skoro najednou. Celý příběh je malou detektivkou se zajímavým a nečekaným rozuzlením. Nakonec si musíme sami domyslet, jak dopadl aktivista Hamishe Melvilla, jak asi žije ve světě v novém oblečení. Autor ukázal dobře fabulovat i pobyty v Indii a povídkových destinacích. Je to sepsáno velmi čitelně a i s mírnou nadsázkou. Doporučuji čtenářům s tím , že se od knihy nehnete, dokud jí nepřečtete.

  niknikita

  17.03.2017

  Michal Palin je sympaťák víc na obrazovce, ale i tak je námět knihy zajímavý, akorát bych ubrala pár stránek.

  zuza.floderova

  05.09.2016odpad!

  ne, ne, ne, to prostě nejde, tento autor mi vůbec nesedl, jeho styl psaní, pro mě prostě není

  mcleod

  18.03.2016

  Příjemně čtivá kniha… mě dokázala vtáhnout do děje tak, že jsem její převážnou část přečetl v jednom zátahu za den. Inspiraci pro lokality, kde se román odehrává (hlavně Indie a Karlovy Vary), získal autor během svých slavných cest… občas se mi jako skalnímu čtenáři i divákovi jeho cestopisů v hlavě při čtení míhala konkrétní místa a konkrétní lidé, kteří byli zcela jistě předobrazem postav a míst románu. I to byla velmi příjemná stránka. Psaním cestopisů si ale Michael Palin především přisvojil schopnost barvitě popsat lokality, místní lidi i vlastní pocity během setkání s nimi. Právě krásné “popisné” pasáže jsou hlavní předností této knihy… ty jsou pak doplněny také svěžími dialogy a občasným záchvěvem Palinova příjemného nenápadného humoru. Obsahová náplň knihy pak je krásně skeptická a velmi chytrá… přitom je vše (podobně jako jeho cestopisy a jeho herecké výkony v Monty Pythonech) zahaleno do ryze pozitivní atmosféry.

  DennisMoore

  26.12.2015

  Velmi čtivá a příjemná kniha. Nečekejte žádné komediální šílenství ve stylu Monty Pythonů, spíše jemný nadhled Palinových cestopisů, které se mu ostatně při přípravě Pravdy očividně hodily, protože místa, v nichž se kniha odehrává (ať už to je Indie nebo Karlovy Vary), dokáže uvěřitelně popsat pár jednoduchými větami.  TAGS:

  online Pravda ebook, kniha Pravda fb2, download Pravda pdf , download Pravda mobi, online Pravda kniha, zdarma stažení Pravda IPhone, online kniha Pravda pdf, zdarma Pravda DJVU, zdarma stažení Pravda txt, stažení Pravda rtf, online Pravda fb2 , e-kniha Pravda stažení txt, zdarma Pravda stažení kniha,

  e-kniha Pravda stažení pdf

  , stažení Pravda IPad, Číst Pravda mobi, Číst Pravda docx, zdarma Pravda awz, dDownload e-kniha Pravda iPad , zdarma Pravda DJVU, download Pravda e-kniha zdarma, zdarma stažení Pravda dvd, Číst Pravda txt, book Pravda stažení DJVU,

  Pravda stažení kniha zdarma

  , Pravda stažení kniha pdf zdarma, Pravda pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Pravda pdf zdarma, Pravda stažení kniha epub zdarma, Pravda ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress