Pravidla hubnutí

By | October 26, 2018

Pravidla hubnutí

Kniha v češtině!Pravidla hubnutíBob Harper, osobní trenér celebrit, shrnul znalosti z oblasti výživy, psychologie a strategie hubnutí do 20 jednoduchých zásad, které pomohou odbourat závislost na průmyslově zpracovaných potravinách, nezřízenou touhu po sladkostech i nadměrné solení a zasvětí vás do nového životního stylu. Případné nejasnosti při používání pravidel odstraní podrobný jídelníček na celý měsíc a více než 90 receptů na chutné snídaně, obědy, večeře i svačiny, podle nichž se naučíte vařit a stravovat se tak, abyste zůstali doživotně štíhlí.…celý textStáhněte si knihu Pravidla hubnutí zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Pravidla hubnutí

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Pravidla hubnutí, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Pravidla hubnutí a zábavu bez omezení!

  Pravidla hubnutí

  Podrobnosti o knize Pravidla hubnutí

  :  3.920

  Originální název:

  The Skinny Rules (2013)

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Ikar (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Danago

  29.12.2015

  Tato kniha se čte sama, informace jsou podáváné srozumitelně , je lepší než kniha od Jill. Jednodužší a srozumitelnější.Líbilo se mi, že narozdíl od Jill není úplně vyznavačem bio výrobků a uvádí i seznam, které potraviny se vyplatí kupovat bio a které ne. Nabízí i pár kompromisů, které určitě pomohou do začátků. Opravu jedna z nejlépe podaných knížek v tomto směru. A mě se s ní podařilo shodit 15 kg za 3 měsíce.

  anais

  31.12.2014

  přesně tak na to a funguje to!

  kleo9554

  28.09.2014

  Kniha je čtivá, dobře se čte. Doufám, že mi pomůže. Chybí mi tam více odborných poznatků, ale myslím, že to bude fungovat:-)

  Lucik.823

  03.03.2014

  Perfektní kniha pro ty, co s tímhle životním stylem začínají. Pro nás zběhlejší už tam není nic moc nového, i když se na hodně věcí Bob kouká jinak než třeba Jillian Michaels (prostě se nemohu vyhnout srovnávání). Líbilo se mi, že narozdíl od Jill není úplně vyznavačem bio výrobků (resp. chápe, že prostě nejde nakupovat pouze bio) a uvádí i seznam, které potraviny se vyplatí kupovat bio a které ne. Nabízí i pár kompromisů, které určitě pomohou do začátků.

  Co oceňuju nejvíc jsou recepty. Nejenom, že jich tam je hromada, ale hlavně jsou relativně jednoduché, rychlé a z lépe sehnatelných potravin.

  Každopádně se kniha čte sama, informace jsou podáváné srozumitelně a možná je škoda, že začátečníci pravděpodobně sahnou spíš po knize od Jill (která může být pro spoustu lidí příliš odborná, zejména pro začátečníky), protože je známější a hlavně z nějakého mnou nepochopitelného důvodu se nakladatel rozhodl nepoužít originální obálku s Bobem, takže jí spousta lidí lehko přehlédne.

  Hanny

  04.02.2014

  Boba mám ráda. Knížka by byla fajn, ale těsně předtím jsem četla poslední knížku od Jillian – Ovládněte svůj metabolismus, a tím pádem se prostě nevyhnu srovnání. Ta Bobova je podle mě určená širší mase lidí (hlavně mase širší v pase – rýmuju :D), udává základní pravidla zdravého životního stylu jednoduchým způsobem, skutečně pro každého. Recepty jsem jen projela a zkusila asi jeden, ale vypadaly lákavěji než ty od Jill, tak až se k tomu někdy dostanu, vyzkouším další. Ale informace mi nepřipadaly dotažené do konce, Bob čerpal spíš ze svých zkušeností než z vědecky podložených studií (narozdíl od Jill) – což se může někomu zdát jako výhoda, někomu jako nevýhoda. Já preferuju věděčtější přístup, v této knize jsem se toho mnoho nového nedozvěděla, narozdíl od Jillian, která na mě vytasila např. hormon Ghrelin, o kterém jsem dosud neslyšela… Bob píše čtivě, jako by k vám promlouval, má tam pěkné přehledné tabulky, myslím, že účel knihy splnil 🙂

  Morsie

  12.01.2014

  Jeden vtipálek mi dal tuhle knížku jako milý dárek pod stromeček – fakt děkuju! 😀
  No upřímně moc nadšená jsem nebyla. Zaprvé se mě to dotklo – ješitnosti není nikdy dost, a zadruhé jako dar jsem si tedy představovala něco podstatně jinačího.
  Ale co už se dalo dělat, Pravidla hubnutí byla doma a já jsem do nich z dlouhé chvíle nahlédla. A ejhle – ono to není zas tak špatné.
  Pan autor tam vlastně z mnoha stran vysvětluje, že pokud chcete zhubnout, musíte se zkrátka rozloučit s polotovary, fastfoody a vůbec kupovanými potravinami. Vysvětluje proč je tak důležité pít hodně vody a mnoho dalšího. Zkrátka čtenáře připravuje na nový životní styl.
  Nakonec můžu říct, že je to docela přínosná publikace – i když jsem svému dárci ten vtip ještě neodpustila!  TAGS:

  online Pravidla hubnutí ebook, kniha Pravidla hubnutí fb2, download Pravidla hubnutí pdf , download Pravidla hubnutí mobi, online Pravidla hubnutí kniha, zdarma stažení Pravidla hubnutí IPhone, online kniha Pravidla hubnutí pdf, zdarma Pravidla hubnutí DJVU, zdarma stažení Pravidla hubnutí txt, stažení Pravidla hubnutí rtf, online Pravidla hubnutí fb2 , e-kniha Pravidla hubnutí stažení txt, zdarma Pravidla hubnutí stažení kniha,

  e-kniha Pravidla hubnutí stažení pdf

  , stažení Pravidla hubnutí IPad, Číst Pravidla hubnutí mobi, Číst Pravidla hubnutí docx, zdarma Pravidla hubnutí awz, dDownload e-kniha Pravidla hubnutí iPad , zdarma Pravidla hubnutí DJVU, download Pravidla hubnutí e-kniha zdarma, zdarma stažení Pravidla hubnutí dvd, Číst Pravidla hubnutí txt, book Pravidla hubnutí stažení DJVU,

  Pravidla hubnutí stažení kniha zdarma

  , Pravidla hubnutí stažení kniha pdf zdarma, Pravidla hubnutí pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Pravidla hubnutí pdf zdarma, Pravidla hubnutí stažení kniha epub zdarma, Pravidla hubnutí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress