Příběhy opředený život A. J. Fikryho

By | October 25, 2018

Příběhy opředený život A. J. Fikryho

Kniha v češtině!Příběhy opředený život A. J. FikryhoNa odlehlém ostrově Alice ve státě Massachusetts mají sice knihkupectví přímo na hlavní třídě, ale společenský ani kulturní život se tu kolem něj rozhodně netočí. Jeho majitel A. J. Fikry by se sám ochotně označil za mrzouta a snoba a od doby, kdy při autonehodě přišel o manželku, tráví většinu večerů nad rozmrazenými hotovkami a lahví vína. Další rána osudu přijde, když ho neznámý zloděj připraví o jediný cennější majetek, vzácný výtisk Poeových raných básní. Nečekaně je to však právě krádež, co dá Fikrymu první impuls, aby se pomalu odrazil ode dna – a když pak jednoho dne najde mezi regály mimořádně výřečnou, nevšedně bystrou a zcela bezprizorní dvouletou holčičku, jeho život se definitivně obrátí naruby.…celý textStáhněte si knihu Příběhy opředený život A. J. Fikryho zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Příběhy opředený život A. J. Fikryho

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Příběhy opředený život A. J. Fikryho a zábavu bez omezení!

  Příběhy opředený život A. J. Fikryho

  Podrobnosti o knize Příběhy opředený život A. J. Fikryho

  :  479

  Originální název:

  The Storied Life of A.J. Fikry (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  li.mel

  25. ledna

  Knihu jsem četla (jedním dechem) už před rokem, takže mohu napsat jen pocity a vzpomínky, které přetrvaly – milý, laskavý a dojemný příběh, “obyčejné lidské štěstí”, smutek, romantika daná nejen prostředím knihkupectví. …A v neposlední řadě připomenutí, že život je pestrobarevný a proměnlivý…že to, co je dnes černé, může být zítra bílé…a je fajn si to uvědomit a prožít, protože jeden nikdy neví…
  Ocenila jsem také zdařilou psychologii postavy hlavního hrdiny.

  daniska

  06.09.2017

  Knihu jsem včera dočetla. Kniha se mi líbila dávám jí 4 hvězdičky. Doporučila bych jí všem co mají rádi knihy.

  Danago

  05.02.2017

  Tato knížka je pohlazením po duši. Prostředí knihkupectví si mě dokonale získalo. Krásný , milý, humorný, dojemný i smutný příběh. Nedokážu to popsat, to se musí přečíst.

  medialstar

  28.10.2016

  Pohodový příběh o lásce ke knihám. Trocha romantiky, naděje, sentimentu, smutku a tipů na literární díla. Četlo se jedním dechem. Jen ve dvou pasážích jsem se nemohla zbavit dojmu, jak kdyby si ze srandy připsal pár řádku její mladší brácha a autorka si toho ani nevšimla. Jak kdyby to bylo z jiné knihy. Tento detail ovšem nemá vliv na to, že jde o ideální knihu pro jedno deštivé odpoledne.

  lucifuk

  25.10.2016

  Občas sa mi zdalo, že to trocha tiahne k červenej knižnici, ale inak fajn

  za_ne_ta

  28.02.2016

  Fakt tahle kniha má skoro 80-ti procentní hodnocení? Může mi někdo říct jak to? fakt nechápu. Kýč jak bič. Ne, opravdu to není předvídatelné? dojemné … tak okatě ach jo…. ne, fakt mě to nedostalo ….. nejepší co mi příjde, z celé knihy je obal. Škoda jen že tam dali tu dětskou hlavu…

  Evčoun

  18.12.2015

  Tato kniha si mě opravdu získala. Nedá se jí nic vytknout. Mě (jako knihomola ) si opravdu získalo prostředí ve kterém se děj odehrává. 🙂 Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla.

  MissBlack

  27.10.2015

  Váhala jsem nad čtyřmi nebo pěti hvězdičkami, ale jak jsem tak nad knihou přemýšlela, nemám jí co vytknout. Postavy, příběh, prostředí… všechno úžasné! Bylo to humorné, bylo to smutné, ale ne sentimentální. Byl to život jaký je.

  Alma-Nacida

  04.10.2015

  Krásná kniha, vtipná i dojemná i smutná přesně v tom správném dávkování, aby se mi zadřela pod kůži. A který knihomol (či knihomil) by si nepřál vyrůstat v knihkupectví? Nebo si nějaké vlastní pořídit? 😉

  Melindaaaa

  03.10.2015

  Příběhy opředený život A.J.Fikryho bez uzardění řadím k nejlepším knihám, které jsem kdy četla. Dojemný, ale ne přehnaně ubulený příběh, který si na nic nehraje a vyznívá tak, jako by ho napsal sám život 🙂
  Odkaz na kompletní recenzi naleznete v záložce Recenze

  Éowyn

  10.09.2015

  Občas v knihovně vybírám knížky nahodile, někdy podle obalu ,někdy podle záložky v knize.
  Tentokrát to vyhrál obal, i když záložka hlásala že se jedná o román, a ty já přece nečtu. No prostě jsem si ji odnesla domů a přečetla jsem jí najednou. Doporučuji všem kdo mají rádi knihy. Jen jsem nečekala tak smutný konec.

  inganga

  14.08.2015

  Ta kniha je asi jen pro některé čtenáře. Pro ty, kteří mají rádi knihy jako takové, prostředí knihkupectví a antikvariátů. Příběh je prostý, nekomplikovaný a přesto ke konci překvapivý.

  iška

  21.07.2015

  Každý z nás prý potřebuje občas pohladit. Téhle knížce se to povedlo. Byla mi prostě pohlazením.

  douchová

  14.07.2015

  Jako pro knihkupkyni to bylo pro mě námětově velmi zajímavé. Kde že jsou ty časy, aby chodili nakladatelé ke knihkupci a přesvědčovali o kvalitách svých knih! Směs nostalgie a nepravděpodobnosti. Příjemná pohádka pro dospělé, doporučuji jako příjemnou, dobrou oddychovku.
  (+ pár dobrých inspirací).

  Boboking

  21.04.2015

  Včera dočteno a čtivá knížka o milovnících knih pro milovníky knih. Začátek mě dostal, a musím říci, že s postupem to sice začalo mít čím dál větší umělý patos, ale i tak parádní čtivo.

  Ditules

  15.04.2015

  Velice povedený román o jednom nerudném a osamělém prodavači knih, jehož život změnila dvouletá okatá holčička.
  Pokud jste milovníky knih, tak nezapomeňte na povídky na začátku každé kapitoly!

  Lettrice

  26.02.2015

  Ideální knížka pro milovníky knih. Četlo se lehce, hrdinové byli sympatičtí a konec tak akorát, aby to nebyl úplný doják… A nádavkem člověk nasbírá pár tipů na dobré knihy.

  harriet

  21.02.2015

  Krásná kniha přečetla jsem jí během jednoho dne. Inspirativní jsou odkazy na knihy, filmy. Bude se líbit každému kdo rád čte o knihách.

  simlenka

  08.02.2015

  Knížka mě strašně zaujala anotací a co si budeme povídat, ta obálka!!! trochu kýč ale nádherný 🙂

  Zpracování knihy supe,r a vůbec ten nápad s tipy na povídky mi přišel velmi zajímavý a ač já povídky nemusím, tak se určitě na některé z nich chystám. (Před každou kapitolou je tip na povídku s komentářem A. J. Fikryho)… Co se však týká knihy jako celku – neurazí, nezaujme. Není to nic, co by mi utkvělo na dlouho v mysli. Trocha snobismu a intelektuálství, pár tipů na zajímavé knihy a kapka romantiky. Není špatná, ale víc než průměr si nezaslouží, z námětu by šlo vytřískat víc…  TAGS:

  online Příběhy opředený život A. J. Fikryho ebook, kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho fb2, download Příběhy opředený život A. J. Fikryho pdf , download Příběhy opředený život A. J. Fikryho mobi, online Příběhy opředený život A. J. Fikryho kniha, zdarma stažení Příběhy opředený život A. J. Fikryho IPhone, online kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho pdf, zdarma Příběhy opředený život A. J. Fikryho DJVU, zdarma stažení Příběhy opředený život A. J. Fikryho txt, stažení Příběhy opředený život A. J. Fikryho rtf, online Příběhy opředený život A. J. Fikryho fb2 , e-kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení txt, zdarma Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení kniha,

  e-kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení pdf

  , stažení Příběhy opředený život A. J. Fikryho IPad, Číst Příběhy opředený život A. J. Fikryho mobi, Číst Příběhy opředený život A. J. Fikryho docx, zdarma Příběhy opředený život A. J. Fikryho awz, dDownload e-kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho iPad , zdarma Příběhy opředený život A. J. Fikryho DJVU, download Příběhy opředený život A. J. Fikryho e-kniha zdarma, zdarma stažení Příběhy opředený život A. J. Fikryho dvd, Číst Příběhy opředený život A. J. Fikryho txt, book Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení DJVU,

  Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení kniha zdarma

  , Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení kniha pdf zdarma, Příběhy opředený život A. J. Fikryho pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Příběhy opředený život A. J. Fikryho pdf zdarma, Příběhy opředený život A. J. Fikryho stažení kniha epub zdarma, Příběhy opředený život A. J. Fikryho ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress