Rocannonův svět

By | October 26, 2018

Rocannonův svět

Kniha v češtině!Rocannonův světPrvní díl trilogie Hain.
Setkání lidí s mimozemšťany, s jejich odlišným životním stylem a filozofií. Čtivý a dobrodružný román proslulé autorky.Stáhněte si knihu Rocannonův svět zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Rocannonův svět

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Rocannonův svět, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Rocannonův svět a zábavu bez omezení!

  Rocannonův svět

  Podrobnosti o knize Rocannonův svět

  :  3.237

  Série:

  Hain (1.)

  Originální název:

  Rocannon’s World (1966)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Laser-books (Laser)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Malefisto

  23.11.2016

  Nechápu to nízké hodnocení. Mě tenhle krátkej příběh celkem vzal a četl jsem ho jedním dechem. Není to sice nic až tak objevného ale má to svoje kouzlo a nápad. Hlavně to telepatické procitnutí se mi líbí.

  Safira55

  30.03.2016

  Krásná knížka, krásně napsaná, zajimavy příbeh 🙂

  yerry

  09.11.2015

  Román nadväzuje na príbeh opísaný v poviedke Semleyin náhrdelník a odohráva sa aj na tej istej planéte. Vďaka časovej dilatácii si tu Rocannon zachoval svoj vek, zatiaľ čo čas na planéte pokročil o pár desařročí.

  Text trpí buď ešte autorkinou spisovateľskou nevyzretosťou (pozerám, že je to román, ktorého prvé vydanie originálu vyšlo v roku 1966, teda ešte pred fantasy ságou Zeměmoří. Patrí teda do jej rannej tvorby.) alebo prekladom. Toto neviem posúdiť. Dej je jednoduchý a priamočiary ako zo šestákového románu, skáče z miesta na miesto. Príbeh je naivný a určený skôr pre detského čitateľa v tej dobe. Dnes by deti už asi veľmi nezaujal. Stavba príbehu má typické fantasy prvky a je vsadená do rámca sci-fi sveta Hain.

  Očakával som nejaké vyústenie, spracovanie a ukončenie liniek, ktoré autorka rozohrala vo svojich poviedkach z tohoto sveta. Tie sa mi zdajú zväčša oveľa lepšie spracované. Autorka tu v skratke a nepriamo spomenula len tri: už spomenutý Semleyin náhrdelník, neúspešný experiment opísaný v poviedke Příběh Shobiů, keď sa rýchosť pohybu v priestore skracuje na okamih dá použiť len na neživé predmety, tu použitý na inú činnosť úplne v závere a schopnosť mimozmyslovej komunikácie, ktorá sa vyskytla v novele Planéta exilu, a ktorú tu Rocannon nadobudol.

  Je veľmi ťažké hodniť túto ságu po absolvovaní MKP. Ale s prihliadnutím na dobu vzniku, stavu fantasy literatúry v tom čase a rannosť autorkinej tvorby dám 3/5 hviezd. Mám v úmysle prečítať aj jej ďalšie romány z tohoto sveta. Kam sa autorka posunula. Či sa pustím aj do jej fantasy tvorby ukáže až čas.

  Bombr

  10.08.2015

  Skvělá kniha.Škoda , že se mi nikdy nepodařilo sehnat zbylé dvě knihy z trilogie Hain  TAGS:

  online Rocannonův svět ebook, kniha Rocannonův svět fb2, download Rocannonův svět pdf , download Rocannonův svět mobi, online Rocannonův svět kniha, zdarma stažení Rocannonův svět IPhone, online kniha Rocannonův svět pdf, zdarma Rocannonův svět DJVU, zdarma stažení Rocannonův svět txt, stažení Rocannonův svět rtf, online Rocannonův svět fb2 , e-kniha Rocannonův svět stažení txt, zdarma Rocannonův svět stažení kniha,

  e-kniha Rocannonův svět stažení pdf

  , stažení Rocannonův svět IPad, Číst Rocannonův svět mobi, Číst Rocannonův svět docx, zdarma Rocannonův svět awz, dDownload e-kniha Rocannonův svět iPad , zdarma Rocannonův svět DJVU, download Rocannonův svět e-kniha zdarma, zdarma stažení Rocannonův svět dvd, Číst Rocannonův svět txt, book Rocannonův svět stažení DJVU,

  Rocannonův svět stažení kniha zdarma

  , Rocannonův svět stažení kniha pdf zdarma, Rocannonův svět pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Rocannonův svět pdf zdarma, Rocannonův svět stažení kniha epub zdarma, Rocannonův svět ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress