Růženka je z příbuzenstva

By | October 24, 2018

Růženka je z příbuzenstva

Kniha v češtině!Růženka je z příbuzenstvaJeden z nejoblíbenějších románů anglického humoristy o soužití lidí a zvířat.
Líčení trampot mladého úředníka, kterému připadá život příliš jednotvárný a neustále touží po dobrodružství. Jeho sny se uskuteční v okamžiku, kdy mu jeho podivínský strýc odkáže živou slonici. Dědictví zkomplikuje mladíkovi život natolik,
že podnikne obtížnou cestu na pobřeží, kde hodlá slona prodat do cirkusu a vrátit se pak ke svému všednímu povolání. Cestou, která je plná groteskních situací a absurdních příhod, se však s Růženkou smíří a jejím prostřednictvím získá nejenom řadu přátel, ale i svou budoucí ženu.…celý textStáhněte si knihu Růženka je z příbuzenstva zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Růženka je z příbuzenstva

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Růženka je z příbuzenstva, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Růženka je z příbuzenstva a zábavu bez omezení!

  Růženka je z příbuzenstva

  Podrobnosti o knize Růženka je z příbuzenstva

  :  4.593

  Originální název:

  Rosy Is My Relative (1968)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Premiéra, BB art

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  soukroma

  10. ledna

  Miluji Durrellovy knihy z cest za zvířaty a Růženka mi do toho kdysi zrovna moc nepasovala; přečetla jsem si ji po dlouhé době znovu a tentokrát přišla k duhu – skvělé osvěžení a humor (i jazykozpytci si přijdou na své při zkoumání příjmení přítomných ;-).

  gleti

  08.08.2017

  Ve svých knihách Gerald Durrell zpracovává své zážitky, Růženka … je jedna z mála výjimek. A zdařilá. Potěší duši, polechtá bránici.

  pedroK

  08.08.2017

  Bavilo mě to moc. Četla jsem ji už dávno, ale zaujala mě a pamatuju si ji dodnes. Přečtu si ji znova.

  plackaknihomol

  11.06.2017

  Moc pěkná a zábavná knížka.

  qwill

  24.02.2016

  „Povězte mi, dobrý muži,“ otázal se, „ona to pivo pije, nebo se jím oplachuje?“
  „Pije,“ řekl hořce Hadrián.
  „Velmi pozoruhodné,“ řekl muž, „slon a pije pivo.“
  „Velice lituji, že jsme vám splašili koně,“ omlouval se Hadrián, „Růženka jim nechtěla ublížit, opravdu.“
  „To nestojí za řeč, příteli,“ řekl muž a pokynul štíhlou rukou. „Už o tom nemluvme, prosím. Příjemné rozptýlení. Povězte mi, pije ještě něco jiného kromě piva?“
  „Ano,“ řekl Hadrián úsečně. „Všechno.“
  „Úchvatné!“ řekl muž. „Jestliže tak zapůsobila na moje šedáky, byl bych rád viděl, co udělala ze štvanice,“ dodal s veselou jiskřičkou v očích.
  „Musím říci, že to bylo velice malebné,“ přiznal Hadrián a zašklebil se. „Nikdy jsem neviděl tolik lovců spadnout najednou.

  Nelly

  24.02.2016

  Četla jsem v dávnověku v pubertě. Moc se mi líbila, dokonce mé jméno tady v profilu je inspirováno právě touto knížkou.. “Černá Nel, bílá vědma, kouzla čáry, všechno zdarma” (pokud si dobře pamatuji).

  kalache

  01.12.2015

  …ha,ha,ha,…

  hana5365

  05.10.2015

  to Finskej: :-)) moje oblíbená. Originál tlustokožce, co nekoupíš v obchodě. Za tři rumy a dvě vodky, povídali, že je krotký, …. A co nevidím, souseda, jak táhne domů medvěda.:-) Nicméně po přečtení této knihy mě moc mrzí, že mně určitě nikdo neodkáže slona,žirafu, nebo alespoň klokana.:-)

  Jessica007

  09.09.2015

  Knížku jsem četla jako -náctiletá a moc se mi líbila. Hodně legrace, hodně jsem se u ní nasmála.

  zulanek

  31.10.2014

  Přestože mám smysl pro humor,jsem z této knížky docela zklamaná.Místy je to k pousmání,ale že bych slzela smíchy,tak to opravdu ne.Náladu vám zvedne,je dobře napsaná,ale žádný trhák to není.

  laydee

  21.06.2014

  Tohoto autora jsem do ruky dostala jako malá holka a stal se mým nejoblíbenějším. U téhle knížky jsem opravdu místy plakala smíchy. Výborná kniha, rozhodně ji doporučuji!!!!!

  Finskej

  07.02.2014

  Durell byl nejen báječný přírodovědec a spisovatel, ale i skvělý humorista. A tato kniha je toho prvním, čistě literárně zaměřeným důkazem. Pokaždé, když ji čtu, nemohu si nevzpomenout na jistou Plíhalovinu: “Přivedl jsem domů Božce / nádhernýho nosorožce…” – jen s tím rozdíl, že tentokrát jde o slona. Něco takového vám odkázat příbuzný… no, nezabili byste ho podruhé?

  mayinka

  05.07.2013

  Parada, chechtala jsem se!! nahlas ve vlaku 🙂 doporucuji jako oddechovou knihu, co si muzete i navzajem predcitat.

  hypnerotomachia

  17.04.2013

  Jedna z mojich najobľúbenejších kníh a určite najobľúbenejšia komediálna kniha, pri rozdeľovaní rodinnej knižnice medzi mňa a sestru budem o ňu tvrdo bojovať 🙂

  roro

  16.01.2013

  Moje milovaná kniha…pro mne nejlepší od Durrella…  TAGS:

  online Růženka je z příbuzenstva ebook, kniha Růženka je z příbuzenstva fb2, download Růženka je z příbuzenstva pdf , download Růženka je z příbuzenstva mobi, online Růženka je z příbuzenstva kniha, zdarma stažení Růženka je z příbuzenstva IPhone, online kniha Růženka je z příbuzenstva pdf, zdarma Růženka je z příbuzenstva DJVU, zdarma stažení Růženka je z příbuzenstva txt, stažení Růženka je z příbuzenstva rtf, online Růženka je z příbuzenstva fb2 , e-kniha Růženka je z příbuzenstva stažení txt, zdarma Růženka je z příbuzenstva stažení kniha,

  e-kniha Růženka je z příbuzenstva stažení pdf

  , stažení Růženka je z příbuzenstva IPad, Číst Růženka je z příbuzenstva mobi, Číst Růženka je z příbuzenstva docx, zdarma Růženka je z příbuzenstva awz, dDownload e-kniha Růženka je z příbuzenstva iPad , zdarma Růženka je z příbuzenstva DJVU, download Růženka je z příbuzenstva e-kniha zdarma, zdarma stažení Růženka je z příbuzenstva dvd, Číst Růženka je z příbuzenstva txt, book Růženka je z příbuzenstva stažení DJVU,

  Růženka je z příbuzenstva stažení kniha zdarma

  , Růženka je z příbuzenstva stažení kniha pdf zdarma, Růženka je z příbuzenstva pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Růženka je z příbuzenstva pdf zdarma, Růženka je z příbuzenstva stažení kniha epub zdarma, Růženka je z příbuzenstva ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress