Santo Daimé – poselství z druhého břehu

By | October 30, 2018

Santo Daimé – poselství z druhého břehu

Kniha v češtině!Santo Daimé – poselství z druhého břehuLidé ve společenství Santo Daimé v Brazílii se pokouší o přímé poznání božského za pomoci rituálních nápojů a vedení šamanem.

Ukázka:

Jseš si vědom toho, co na sebe bereš? Víš, že odtud není návratu? Alespoň ne v tom smyslu, jak by sis představoval. Santo Daimé tě pohltilo, spatřil jsi Boží království, ale to není všechno. Když ses rozhodl přijet zpátky, potom musíš naplnit úděl, který sis sám vybral.

Před několika dny jsem ti řekl, že můžeš lidem sdělit poselství z druhého břehu. Když ses rozhodl pro návrat, znamená to jediné: nyní to poselství sdělit musíš. To je tvůj úkol.

Co pro to mám udělat? zeptal se stejně vážně kněz.

Totéž co já: musíš se stát šamanem. Tvoje úloha ovšem bude jiná než moje. Ty musíš svoje poznání šířit ve světě, ze kterého jsi přišel.

Za čas se budeš muset vrátit, ale vrátíš se jako jiný člověk. Potom musíš svým lidem vysvětlit, že Santo Daimé je jen prostředek, prostředek pro lidi dostatečně odvážné a připravené, ale že úděl většiny ostatních je jiný.

Santo Daimé ti tohle poznání dá; až se vrátíš zpátky, bude v tobě, jednou provždy, a ty se staneš jeho světlem.

Nemysli si – – je to mnohem těžší než být tady s námi. Náš svět je uzavřený, naši členové zatím plně nechápou, co Santo Daimé opravdu znamená. Ale ty to budeš muset prožít a pochopit, jinak byla tahle tvoje cesta zbytečná. …celý textStáhněte si knihu Santo Daimé – poselství z druhého břehu zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Santo Daimé – poselství z druhého břehu

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Santo Daimé – poselství z druhého břehu a zábavu bez omezení!

  Santo Daimé – poselství z druhého břehu

  Podrobnosti o knize Santo Daimé – poselství z druhého břehu

  :  3.99

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Eminent

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (1)

  Malefisto

  31.03.2014

  Musím říct, že jsem vůbec nečekal, že kniha bude psaná formou příběhu. Čekal jsem vyprávění zážitků z pobytu v Amazonii. Ale nakonec jsem byl i touto formou potěšen. Příběh má pro mě trošku pomalejší rozjezd ale závěr pak stojí za to (i když by hlavní pasáž a duchovní rozměr mohl být delší.) Každopádně velice dobré počtení.  TAGS:

  online Santo Daimé – poselství z druhého břehu ebook, kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu fb2, download Santo Daimé – poselství z druhého břehu pdf , download Santo Daimé – poselství z druhého břehu mobi, online Santo Daimé – poselství z druhého břehu kniha, zdarma stažení Santo Daimé – poselství z druhého břehu IPhone, online kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu pdf, zdarma Santo Daimé – poselství z druhého břehu DJVU, zdarma stažení Santo Daimé – poselství z druhého břehu txt, stažení Santo Daimé – poselství z druhého břehu rtf, online Santo Daimé – poselství z druhého břehu fb2 , e-kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení txt, zdarma Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení kniha,

  e-kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení pdf

  , stažení Santo Daimé – poselství z druhého břehu IPad, Číst Santo Daimé – poselství z druhého břehu mobi, Číst Santo Daimé – poselství z druhého břehu docx, zdarma Santo Daimé – poselství z druhého břehu awz, dDownload e-kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu iPad , zdarma Santo Daimé – poselství z druhého břehu DJVU, download Santo Daimé – poselství z druhého břehu e-kniha zdarma, zdarma stažení Santo Daimé – poselství z druhého břehu dvd, Číst Santo Daimé – poselství z druhého břehu txt, book Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení DJVU,

  Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení kniha zdarma

  , Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení kniha pdf zdarma, Santo Daimé – poselství z druhého břehu pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Santo Daimé – poselství z druhého břehu pdf zdarma, Santo Daimé – poselství z druhého břehu stažení kniha epub zdarma, Santo Daimé – poselství z druhého břehu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress