Sesternica Ráchel

By | October 23, 2018

Sesternica Ráchel

Kniha v češtině!Sesternica RáchelAutorkina záľuba v psychologizme a rafinovanej psychologickej motivácii konania jej románových hrdinov našla v tomto románe výrazné uplatnenie. Čitateľsky pôsobivo tu zachytáva kolísanie medzi nádejou a zúfalstvom a stvárňuje tú dobre známu hranicu medzi láskou a nenávisťou, ktorú je také ľahké prekročiť …
Kniha vyšla ako zväzo
k 141. edície Máj
Doslov: Dušan Slobodník.
…celý textStáhněte si knihu Sesternica Ráchel zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Sesternica Ráchel

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Sesternica Ráchel, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Sesternica Ráchel a zábavu bez omezení!

  Sesternica Ráchel

  Podrobnosti o knize Sesternica Ráchel

  :  4.282

  Originální název:

  My Cousin Rachel (1959)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Smena

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  SteveP1

  09. června

  Výborné a zábavné čtení a tradičně moc hezký čtenářský zážitek. Opět zde najdeme v míře vrchovaté to, co na autorce obdivujeme vždy a znovu: lehké pero, originální, promyšlený příběh, věrohodné prostředí i postavy, skvěle vykreslená atmosféra a psychologie jednotlivých postav, bohatý jazyk, působivé dialogy, obdivuhodné vypravěčské umění….
  Platí zde beze zbytku to, co velmi výstižně řekl kdysi slavný francouzský spisovatel Louis Aragon, cit.: “Když čtu novely Daphne du Maurier, žasnu nad jejich dokonalostí a přestávám mít chuť dál psát, protože to už považuji za zcela zbytečné. Jsou totiž tak jazykově vytříbené a tak psychologicky či spíše parapsychologicky strhující, že zasahují samotné dno čtenářovy duše. Proč tedy dál nesmyslně usilovat o něco, co se jinému už veskrze dokonale podařilo…..?”

  Asi mu dáme všichni za pravdu….

  Blaník8

  29. ledna

  Poetické, příjemné, čtivé….autorka si prostě umí udržet pozornost čtenáře. Pěkné čtení, když potřebuju oddechovku:-)…určitě sáhnu, až bude nálada, po další knížce této zajímavé spisovatelky:-)

  aginecka

  20.10.2017

  Její styl si nespletete, přesto pokaždé překvapí. I tentokrát jsem se nemohla odtrhnout.

  LadyKet

  05.03.2017

  Skvělý příběh. Moc hezky napsáno. Autorka pořád nechává čtenáře ve střehu a tápat, co je tedy pravda. Ráda si přečtu další knihy od této autorky.

  Lucka11

  28.01.2017

  Zaujímavý príbeh o žene, ktorá opantá muža až na smrť….

  Pajina68

  27.07.2016

  Další moc hezký příběh od této autorky.

  adelinka

  24.08.2015

  veľmi dobre sa čítala, sestranica Ráchel veľmi prefíkaná žena, vie si chlapa omotať….no šikovnosť ženy, až mi bolo Philipa ľúto a niekedy ma jeho zaslepenosť rozčuľovala….

  Sarah01

  03.12.2014

  Tak trochu zvláštní knížka, po Hospodě Jamajka jsem čekala něco jiného…děj sice nemá takový spád, ale přesto je čtenář vtažen a čeká, jak “to dopadne”. Hodně zajímavé je, že je vše podáno z mužského pohledu, v knížce je hodně úvah, v podstatě běžné postřehy o rozdílech mezi mužským a ženským světem. Rozhodně musím konstatovat, že du Maurier je brilantní spisovatelka, s ničím podobným jsem se dosud nesetkala.

  bookcase

  26.08.2011

  Daphne duMaurieur…miluju její knížky, Má sestřenka Ráchel je výborný román s nádechem tajemna.  TAGS:

  online Sesternica Ráchel ebook, kniha Sesternica Ráchel fb2, download Sesternica Ráchel pdf , download Sesternica Ráchel mobi, online Sesternica Ráchel kniha, zdarma stažení Sesternica Ráchel IPhone, online kniha Sesternica Ráchel pdf, zdarma Sesternica Ráchel DJVU, zdarma stažení Sesternica Ráchel txt, stažení Sesternica Ráchel rtf, online Sesternica Ráchel fb2 , e-kniha Sesternica Ráchel stažení txt, zdarma Sesternica Ráchel stažení kniha,

  e-kniha Sesternica Ráchel stažení pdf

  , stažení Sesternica Ráchel IPad, Číst Sesternica Ráchel mobi, Číst Sesternica Ráchel docx, zdarma Sesternica Ráchel awz, dDownload e-kniha Sesternica Ráchel iPad , zdarma Sesternica Ráchel DJVU, download Sesternica Ráchel e-kniha zdarma, zdarma stažení Sesternica Ráchel dvd, Číst Sesternica Ráchel txt, book Sesternica Ráchel stažení DJVU,

  Sesternica Ráchel stažení kniha zdarma

  , Sesternica Ráchel stažení kniha pdf zdarma, Sesternica Ráchel pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Sesternica Ráchel pdf zdarma, Sesternica Ráchel stažení kniha epub zdarma, Sesternica Ráchel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress