Sethovy promluvy

By | October 29, 2018

Sethovy promluvy

Kniha v češtině!Sethovy promluvySeth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. V průběhu hypnotických sezení Seth odhaluje tajemství života a smrti. Vypráví o realitě, která nám dosud uniká, ale je v našich možnostech ji poznat.Tato úžasná kniha je souborem Sethových myšlenek a názorů, které byly zaznamenány přesně tak, jak je diktoval. Seth vysvětluje, co můžeme očekávat těsně po smrti, jak pohlížet na své minulé životy a způsob, jakým kontaktujeme své přátele a blízké, kteří jsou již po smrti. Vyjadřuje se k mimotělesným zkušenostem, astrální projekci a dennímu snění. Odhaluje skutečný příběh Ježíše Krista a co se stalo na Kalvárii. Podává popis tří ztracených civilizací, které existovaly ještě před vznikem Atlantidy. Vydejte se se Sethem na cestu k novému a většímu uvědomění.…celý textStáhněte si knihu Sethovy promluvy zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Sethovy promluvy

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Sethovy promluvy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Sethovy promluvy a zábavu bez omezení!

  Sethovy promluvy

  Podrobnosti o knize Sethovy promluvy

  :  4.113

  Originální název:

  Seth Speaks: The Eternal Validity of the Soul (1972)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Pragma

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  jery9

  05.11.2017

  Nazval bych to technickým manuálem pro lidi co už něco zažili. Mám na mysli např. Vystoupení z těla, práce s energiemi atd atd. Pro lidi kteří vědí a již praktikují. Nedoporučuji pro MATERIALISTY a přátele kruhu bludného balvánku.
  Pro mne je to duchovní bible.

  17.06.2015

  Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s naším světem skrze spisovatelku Jane Roberts. Během hypnotických sezení Seth seznamuje zúčastněné se svými názory – co nás čeká po smrti, existence minulých životů, život a “ukřižování” Ježíše Krista a spoustu dalšího. Jestli si myslíte, že zde najdete odpovědi na své otázky, tak vás asi zklamu. Právě naopak. Během četby jsem oscilovala na hraně vytváření si vlastních konspirací a přesvědčení, že jsem všechna ta popisovaná mystéria pochopila, aby hned v závěsu vše splasklo jako jedna obrovská bublina a každá otázka se několikanásobně pomnožila. Přesto tuto knihu doporučuji přečíst. Už pro tu možnost si hrát s dalšími teoriemi a pravdami.
  ————————————
  “Jste součástí dalších nezávislých já, která se soustředí na svoji vlastní realitu a mezi nimiž je vzájemný vztah. Díky nim vaše zkušenost není omezena pouze na fyzické smysly. Dokážete vnímat poznání, které přináleží ostatním samostatným já. Je ve vašich možnostech soustředit svoji pozornost mimo fyzickou realitu a naučit se nové metody vnímání, kterými rozšíříte svůj pohled na realitu a obohatíte svou omezenou zkušenost.

  Seth, str. 95

  Malefisto

  14.02.2014

  Rozhodně velice zajímavé dílko, které posouvá člověka v poznání zas o kousek dále. Zároveň mi však kniha v mnoha věcech nesedí. Seth i přes velký počet poučných a zajímavých postřehů o podstatě života nakonec tu hlavní nezodpoví: Proč a jaký smysl celé tohle lidské počínání má? Mých připomínek by bylo více ale tohle je pro mě ta zásadní. Každopádně doporučuji předčíst všem hledajícím a lidem zajímajícím se o esoteriku a věci mezi nebem a zemí 🙂  TAGS:

  online Sethovy promluvy ebook, kniha Sethovy promluvy fb2, download Sethovy promluvy pdf , download Sethovy promluvy mobi, online Sethovy promluvy kniha, zdarma stažení Sethovy promluvy IPhone, online kniha Sethovy promluvy pdf, zdarma Sethovy promluvy DJVU, zdarma stažení Sethovy promluvy txt, stažení Sethovy promluvy rtf, online Sethovy promluvy fb2 , e-kniha Sethovy promluvy stažení txt, zdarma Sethovy promluvy stažení kniha,

  e-kniha Sethovy promluvy stažení pdf

  , stažení Sethovy promluvy IPad, Číst Sethovy promluvy mobi, Číst Sethovy promluvy docx, zdarma Sethovy promluvy awz, dDownload e-kniha Sethovy promluvy iPad , zdarma Sethovy promluvy DJVU, download Sethovy promluvy e-kniha zdarma, zdarma stažení Sethovy promluvy dvd, Číst Sethovy promluvy txt, book Sethovy promluvy stažení DJVU,

  Sethovy promluvy stažení kniha zdarma

  , Sethovy promluvy stažení kniha pdf zdarma, Sethovy promluvy pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Sethovy promluvy pdf zdarma, Sethovy promluvy stažení kniha epub zdarma, Sethovy promluvy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress