Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

By | October 25, 2018

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Kniha v češtině!Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiKniha vychází u příležitosti uvedení filmu do kin s filmovou obálkou.

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií.

To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu

Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.…celý textStáhněte si knihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti a zábavu bez omezení!

  Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

  Podrobnosti o knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

  :  44150

  Série:

  Sirotčinec slečny Peregrinové (1.)

  Žánr:
  Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (1013)

  Přidat komentář

  Pikalenka

  26. července

  Líbivé čtení. Kouzelný svět. Viděla jsem nejdříve film a po přečtení knihy jsem byla mile překvapená jak moc se jí drží.

  Adellll

  21. července

  Asi jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Kniha není moc tlustá, takže jsem ji měla přečtenou asi za 4 dny. Podle mě je to velmi emotivní a napínavý příběh. Fakt pecka

  LuucQa

  21. července

  Pěkná kniha, dobře čtivá, hodně povedené doplňující fotografie.

  Sajdak

  18. července

  Kniha se mi opravdu líbila. Bylo to pro mě místy i velmi napínavé, ale ne úplně kdoví jak strašidelné, v což jsem doufala. Líbil se mi propracovaný a poutavý příběh, zajímavý vývoj hlavní postavy, historické pozadí i představa zla. Musím říct, že jsem kvůli té knize párkrát zapomněla vystoupit…:D

  vonMalik

  18. července

  Kniha mě nadchla. Do poslední chvíle jsem nevěděla, co od knihy čekat, byla napínavá, dobře se četla a každou chvíli jsem čekala, kdy na mě něco “bafne”. Z počátku jsem nevěděla jak moc příběhům dědečka věřit, ale nakonec mě opravdu tato kniha uchvátila a doporučuju jí dál 🙂

  ivanaa

  16. července

  kniha byla lepší než film – klasicky

  Phoenix16.cz

  11. července

  Nechala jsem se nalákat reklamou a filmem a opět byla zklamaná. U mě zapadne do škatulky “mnoho povyku pro nic”. Anotace slibuje současný horor, ale nějak jsem se ke strachu při čtení nedostala. Popis pár oblud mi opravdu noční můry nezpůsobí. Sliby, které kniha nesplnila, stranou, příběh je celkem příjemný, popis světa, do kterého se hlavní hrdina dostává, zajímavý. Přesto celek jako takový není lepší než průměr.

  lprovolone

  10. července

  Zajímavá, poutavá, vtáhla mě do děje.

  Vikos

  03. července

  Krásné 🙂

  jmn7053

  02. července

  Překvapivý příběh, který jsem si pod obálkou nepředstavovala. Je to dostatečně fantastické, napínavé a milé, aby to čtenář stěží odložil z ruky.

  sgjoli

  01. července

  Na tuto knihu jsem se chystala hodně dlouho a jsem ráda, že jsem se k ní letos konečně dostala. Jako začátek série je to skvělý počin. Autor má velmi bujnou fantazii a umí využít svého spisovatelského talentu, aby tu svoji fantazii skvěle, čtivě a velmi přesvědčivě zachytil. Moc jsem si to užila. Snad se brzy dostanu k dalšímu pokračování.

  VerčaFF

  28. června

  Knížka je taková pohádka pro větší děti. Byla docela zajímavá, ale další díly si už asi nepřečtu. Začátek sliboval tajuplný příběh, líbily se mi historické souvislosti, ale závěr a popis světa, kde žijí “netvoři, stvůry a podivné děti” (tak se opravdu oficiálně jmenují), mi přišel takový nijaký, nedomyšlený.

  Lajbor89

  25. června

  Příběh mě zaujal, fotografie byli zajímavé. Občas se jen děj táhl pomaleji, ale určitě doporučuji.

  Jarmila97

  21. června

  Naprosto skvela kniha nelze srovnat s filmem ktery je prakticky uplne jiny dějem a to hodne takze doporučuji přečíst 🙂

  reclipse

  19. června

  spíš takové fantas magorias. Pohádka. Určeno tak pro čtenáře 12-15 let

  MájaM.

  16. června

  První díl mě strašně zaujal a snadno se mi četl. Protože jsem na tuhle knížku čekala velmi dlouho(než se uvolní v knihovně),tak jsem měla vysoké očekávání a přesně tohle jsem od knihy dostala. Po přečtení jsem zhlédla i film a musím říct,že se mi líbil,ale nacpat trilogii do 1 filmu? To mě trošku zamrzelo, i proto že změnili příběh.
  Každopádně knížku doporučuji přečíst!:)

  hurwajz

  11. června

  Nebylo to špatné. Fotky super. Ale nějak se mi nechce pokračovat dál….

  Sixtinka144

  11. června

  Spoustu lidí kritizuje příběh kvůli tomu, že to není žádný krvelačný horror, ale to kniha ani neslibuje. Jasně, žánr horror to je, ale pro děti a mládež. Pro mě osobně moc hezké a klidné čtení, kniha přelouskána za jeden jediný den. Postavy mi přišli hodně reálné až jsem se s nimi i sžívala. Knize nemám moc co vytknout a mohu ji jen doporučit.

  moominkaa

  01. června

  Krásný a hlavně moc zvláštní pohádkový příběh nejen pro dospělé. Velice originální nápad na příběh.

  hrosik3

  18. května

  Nelíbilo se mi to,i když jsem dočetla až do konce.Trvalo mi to dlouho. Není to šálek mé kávy.

  Kikuška999

  18. května

  Nápad na tenhle přiběh je velmi originální. První jsem viděla film,který mě tak hrozně bavil,že jsem tu knížku už chtěla mit doma. Když jsem ji začala číst zklamala mé očekávání, v knížce je dost věcí jinak než ve filmu a to mi dost vadilo. Celkově mi trvalo dost dlouho než jsem ji dočetla. Pokud se chystáte číst tuhle knížku tak vám doporučuji aby jste se na film podívali až potom.:))

  jengibre

  15. května

  Velmi originální nápad, ze kterého se podle mě ale dalo vytěžit trochu víc 🙁 Fotografie, které v knize nalezneme, jsou naprosto fascinující. Okamžitě upoutaly mou pozornost a knihu jsem si prostě musela přečíst. Přesto se ale k pokračování nejspíš nedostanu.

  olle

  12. května

  Mně mnohokrát doporučovaná kniha. A asi pro přílišné očekávání byla naprostým zklamáním. Nedá se říct, že bych neměla ráda daný žánr. Ale způsob, jakým je kniha napsaná, mě nijak nenadchl. Nerozvíjí fantazii, plytké a ve výsledku místy až otravné.

  Tebby

  06. května

  Jako první jsem viděla film. Byla jsem opravdu zvědavá, jaká bude kniha, i když jsem se trochu obávala, že mě nebude bavit, protože budu vědět, jak všechno dopadne. To se naštěstí nestalo. Zhruba od poloviny knihy je film naprosto rozdílný. Kniha se mi líbila. Zajímavé bylo zaměnění Olivy a Emmy. Teď pokračuji v Podivném městě, a poté mě čeká i Knihovna duší a Povídky podivných. Jsem zvědavá, jaký názor budu mít po dočtení všeho. Zatím je můj pohled velmi kladný. 🙂

  lampernaqui

  06. května

  Jedna z mála knížek v poslední době, o které se všude mluví jako o bestselleru, a mě při čtení nezklamala. Jedná se o čtení pro mládež, ačkoliv u některých výrazů, které autor používá, jsem se docela podivil. Jinak se příběh čte dobře a pokud to autor ukočíruje řádně do konce, budu jenom rád. Takže vzhůru mezi podivné…

  Kamcatak

  03. května

  Příběh hezký a čtivý, fotky super. Ale musím přiznat, že to asi nebylo vyloženě pro mě, měla jsem pocit, že je příběh určen pro mladší věkovou kategorii (zda to tak autor psal úmyslně nebo ne, to netuším).
  Knihu jsem si docela i užila, ale do čtení dalších dílů se určitě nechystám.

  l0st-g1rl

  02. května

  Asi jsem od příběhu čekala trochu víc, protože mě kniha nenadchla tak, jak jsem čekala. A to jsem se dlouho těšila, až si ji konečně přečtu. Bohužel mi tam prostě něco chybělo. Ale i tak se mi kniha líbila. Příběh je zajímavý, krásně vymyšlený. Zaujalo mě už jen samotné zpracování. Za to má u mě knížka obrovské plus, protože ty fotky byly prostě parádní! Ty mě snad zaujaly ze všeho nejvíc. A celému příběhu dodávaly tu temnou, tajemnou atmosféru.
  Určitě si v budoucnu přečtu i další díly!

  cat5

  30. dubna

  První má myšlenka po přečtení zněla takto: “Čekala jsem to kouzelnější…” Nebylo to špatné, ale takové nemastné neslané…Já vlastně ani nevím, co k tomu poznamenat. Moc se mi ale líbilo, jak je kniha celkově udělaná, přebal, celkový vzhled, fotky,…Příběh mě celkem zklamal-dalo se z toho dle mého názoru vytřískat více..

  DancerJaneBooks

  28. dubna

  Tuto knížku jsem si koupila, protože už jak jsem ji poprvé viděla, tak jsem věděla, že si ji někdy musím přečíst. Tenhle příběh je plný temnoty a právě to se mi na tom moc líbilo. Je to dost dobře vymyšlený příběh a je opravdu jedinečný a originální. Ty fotografie se mi strašně líbily a celou dobu jsem si myslela, že nejsou skutečné, ale potom jsem se dozvěděla, že skutečné jsou, jenom trochu upravené, což mě celkem mile překvapilo. Fascinoval mě celý příběh, ty “podivné” děti na těch fotografiích a jejich schopnosti. Vůbec mi nevadilo, že to bylo vyprávěné z pohledu kluka, přestože jsem zvyklá, že skoro všechny knížky, co čtu vypráví nějaká holka. Spíš si myslím, že se i více hodí, aby to bylo vyprávěné z pohledu kluka. Jacob mi byl moc sympatický a ve všem jsem ho chápala. Taky jsem byla nadšená z toho, že to bylo psané v první osobě, protože to mám radši a myslela jsem si, že to tak nebude. V těch částech, kde Jacob na začátku chodil do ještě opuštěného sirotčince, jsem to úplně prožívala a docela jsem se i bála. Ten konec byl dojemný a celkem smutný, jak zjistili, že nestihli resetovat smyčku a jak byl sirotčinec celý zničený. Jsem moc zvědavá, co bude v příštím díle a určitě si ho přečtu. Ransoma Riggse teď určitě zařadím mezi moje oblíbené spisovatele.

  daniska

  27. dubna

  Na knize mě velice zaujaly fotografie. Příběh byl zajimavý, ale na 5 hvězdiček to není.
  TAGS:

  online Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ebook, kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti fb2, download Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti pdf , download Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti mobi, online Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti kniha, zdarma stažení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti IPhone, online kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti pdf, zdarma Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti DJVU, zdarma stažení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti txt, stažení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti rtf, online Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti fb2 , e-kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení txt, zdarma Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení kniha,

  e-kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení pdf

  , stažení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti IPad, Číst Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti mobi, Číst Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti docx, zdarma Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti awz, dDownload e-kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti iPad , zdarma Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti DJVU, download Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti e-kniha zdarma, zdarma stažení Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti dvd, Číst Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti txt, book Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení DJVU,

  Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení kniha zdarma

  , Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení kniha pdf zdarma, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti pdf zdarma, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti stažení kniha epub zdarma, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress