Sluncem spálená země

By | October 24, 2018

Sluncem spálená země

Kniha v češtině!Sluncem spálená zeměPříběh dívky Tary, kterou přiměje krutý zážitek k útěku z domova. Sedm let žije u kočovných cikánů a po té se vydá za tetou Viktorií do Austrálie. Loď však ztroskotá a Tara se stane řízením osudu náhradní matkou dvou dětí. V Austrálii se pouští do záchrany tetiny farmy.Stáhněte si knihu Sluncem spálená země zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Sluncem spálená země

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Sluncem spálená země, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Sluncem spálená země a zábavu bez omezení!

  Sluncem spálená země

  Podrobnosti o knize Sluncem spálená země

  :  4.648

  Originální název:

  In The Heart of a Sunburned Land (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Alpress

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (17)

  Přidat komentář

  laura

  15. dubna

  Také jsem měla problém s začátkem příběhu, cikánským prostředím, možná i proto, že jsem neměla čas přečíst víc stran v kuse… Ale pak mě příběh pohltil a já hltala stránku za stránkou a i když podvědomě tušíte, že to prostě musí dopadnout dobře, stejně vám to nedá a málem nedýcháte, jak moc si přejete, aby to dobře dopadlo pro všechny… Tady tomu tak zcela není, ale nebudu prozrazovat. Přesto se jedná o knihu, o které budu ještě dlouho přemýšlet… A že by červená knihovna? Neřekla bych. Té romantiky tam moc nenajdete. Jde spíš o život, jak ho neznáme. A o mnoha tvářích lásky, nejen té partnerské. A o lidech. Ano, především je to o lidech…

  Bobina74

  17. března

  Tak tohle by šlo. Spisovatelka, která vám ukáže, že i oddechová červená knihovna (spoustou lidí opovrhovaná) se dá psát i jinak. Veliké plus u této autorky je prostředí Austrálie, které dodá knize zajímavý tón.
  P.s. : Trochu mně nebavil začátek z cikánského prostředí, zřejmě způsobený jiným zeměpisným umístěním :-).

  havrmoni

  09. března

  Opět je to o silných ženách a bezva chlápcích. O tom jak lidé dokážou být pokrytečtí a pomlouvační,jak taky ale umí pomáhat,když je třeba. O přátelství bez podmínek a o lásce,která roste a sílí.

  VenuseV

  24.10.2017

  Opět příběh z australské divočiny. Velmi čtivý napínavý příběh.

  kika 13

  06.07.2016

  Parádní čtení o chuti zvítězit nad nepřízní osudu.Konce jsem se nemohla dočkat a hlavní hrdince Taře fandila .

  Val

  04.11.2015

  Vyloženě velmi milé překvapení. Je fakt, že začátek lehce připomínal červenou knihovnu, ale pak se to rozjelo. Naštěstí, poučena zdejšími komentáři, jsem vytrvala . Za mě super 🙂

  misha-ko

  28.07.2015

  Krásné počtení, ale taky jsem chtěla ze začátku knihu odložit.

  11beruska

  28.03.2015

  Moc hezká kniha, právě jsem ji dočetla. Z kraje jsem myslela že ji odložím, ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Myslím si, že by si zasloužila pokračování, a jistě by bylo o čem psát.

  kolacky

  17.10.2014

  Moc pěkná kniha o toleranci – jak vznikne, když se obě strany snaží, a když se nesnaží, je to tragédie. Silné holce, jako je Tara, musí každý držet palce a věřit, že i ji potká dobrý konec!!!

  ovpana

  03.09.2014

  Moc příjemné čtení, nedá se od knihy odejít

  Kačík

  26.08.2013

  Super kniha,rozhodně doporučuji k přečtení. Začátek nic moc, pak jsem se ale do knížky zabrala a seděla jsem u ní, dokud jsem ji nedočetla až do konce.

  he.olca

  18.08.2013

  Oddychovka, nastínění kultury jiné země. Celý příběh je velice čtivý, kniha mě bavila.

  bookcase

  05.08.2013

  Moje oblíbená autorka, dobře se mi četla.

  sabca

  07.06.2013

  Tento román se mi moc líbil. Je tam krásně ukázáno, že lze milovat i zemi, která je k lidem nepřívětivá. Osud hlavní hrdinky Tary jsem sledovala s napětím.

  modranka

  30.05.2013

  zaujímavý príbeh, oplatí sa prečítať, tak ako všetko od E. Haran.

  jluky

  09.05.2013

  TAK : Po nekonečnom zháňání som sa konečne dostala k tejto knihe a trošičku som sklamaná, lebo túto autorku mám veľmi rada.
  ….asi to bolo strohým štýlom písania, možno prekladom,…. a potom samotnému príbehu vzhťahu medzi Tarou a Ethanom v nej bolo venované príliš málo strán….

  vikaa

  09.03.2013

  O této knize jsem slyšela samou chválu dávno před tím,než jsem ji začala sama číst a možná proto se mi zpočátku zdálo,že je jenom jednou z mnoha dalších knih napsaných pro ženy a že se od běžného “ženského” čtení nijak neliší. Po přečtení asi třetiny knížky jsem byla vtažena do děje a každou volnou chvilku jsem trávila s Tarou a jejími dětmi. Tento čas jsem si báječně užila a nepovažuji ho za promarněný, přestože některé zápletky byly hodně předvídatelné. Opravdu skvěle napsaná knížka.  TAGS:

  online Sluncem spálená země ebook, kniha Sluncem spálená země fb2, download Sluncem spálená země pdf , download Sluncem spálená země mobi, online Sluncem spálená země kniha, zdarma stažení Sluncem spálená země IPhone, online kniha Sluncem spálená země pdf, zdarma Sluncem spálená země DJVU, zdarma stažení Sluncem spálená země txt, stažení Sluncem spálená země rtf, online Sluncem spálená země fb2 , e-kniha Sluncem spálená země stažení txt, zdarma Sluncem spálená země stažení kniha,

  e-kniha Sluncem spálená země stažení pdf

  , stažení Sluncem spálená země IPad, Číst Sluncem spálená země mobi, Číst Sluncem spálená země docx, zdarma Sluncem spálená země awz, dDownload e-kniha Sluncem spálená země iPad , zdarma Sluncem spálená země DJVU, download Sluncem spálená země e-kniha zdarma, zdarma stažení Sluncem spálená země dvd, Číst Sluncem spálená země txt, book Sluncem spálená země stažení DJVU,

  Sluncem spálená země stažení kniha zdarma

  , Sluncem spálená země stažení kniha pdf zdarma, Sluncem spálená země pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Sluncem spálená země pdf zdarma, Sluncem spálená země stažení kniha epub zdarma, Sluncem spálená země ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress