Strážce meče

By | October 29, 2018

Strážce meče

Kniha v češtině!Strážce mečeKniha je o Johnovi Wilsonovi, která se dostane so země Anthropos a tam dostane nové jméno, Strážce Meče, i úkol – zabít prince Goblina. Spolu s věštcem Mabem se snaží dostat matmony a krále Bjorna s královnou Bjornmilou na ostrov Geburah, kde je věž Geburah a v ní jsou Regenti, vládci. Cestu jim stěžují různé nástrahy, ale oni je překonávají. Dostanou se na ostrov, obrní se, John zabije prince Goblina, potká svého otce (věštec Mab je ve skutečnosti jeho otec Ian MacNab) a oba se vrací domů.…celý textStáhněte si knihu Strážce meče zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Strážce meče

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Strážce meče, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Strážce meče a zábavu bez omezení!

  Strážce meče

  Podrobnosti o knize Strážce meče

  :  4.130

  Série:

  Příběhy ze země Anthropos (1.)

  Originální název:

  The Sword Bearer (1986)

  Žánr:
  Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Návrat domů

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  MinaHawke

  23. července

  Moc hezká fantasy.

  kacaabba

  07.09.2015

  Osobně mne kniha více neoslovila. Měla-li mít křesťanské poselství, poněkud mi uniklo.

  luthien

  12.06.2015

  Tahle křesťanská fantasy se mi moc líbila v době, kdy jsem ještě nepřečetla Pán Prstenů ani Letopisy Narnie. Od té doby už je pro mě mnohem slabší, protože vidím, kolik nápadů z obou knih přebral. Přesto je to pořád docela čtivý a pěkný příběh.
  Víc zde: http://malacandra.blog.cz/1109/pribehy-ze-zeme-anthropos

  Malefisto

  29.05.2015

  Dobrá kniha s duchovním poselstvím, která se velmi hezky čte. Trošku mi však vadí narušená dynamika děje. Něco napínavého se děje a pak to celé vyvrcholí ve dvou větách. V další kapitole uplynou další dva roky a kde nic, tu nic. Celé to působí takovým kostrbatým dojmem.

  Mištu

  27.03.2013

  Zajímalo by mě, proč není do češtiny přeloženo všech šest dílů, nebo zda se to teprve nějak chystá. Nevíte někdo?

  bararich8

  04.04.2011

  Touhle knížkou jsem byla opravdu nadchnuta. Úplně mě vtáhla do děje, nešlo přestat číst. A když jsem ji dočetla, cítila jsem zvláštní prázdno, ale do pokračování jsem se nepouštěla.

  Lusa

  Opravdu skvělá kniha, a jeho pokračování byli také skvelé, jenom mě mrzelo, že když se John opět vrátil do té země, tak už tam uběhlo mnoho let, takže se nemohl setkat se starými známími :(( ale jinak skvělé počteníčko :))  TAGS:

  online Strážce meče ebook, kniha Strážce meče fb2, download Strážce meče pdf , download Strážce meče mobi, online Strážce meče kniha, zdarma stažení Strážce meče IPhone, online kniha Strážce meče pdf, zdarma Strážce meče DJVU, zdarma stažení Strážce meče txt, stažení Strážce meče rtf, online Strážce meče fb2 , e-kniha Strážce meče stažení txt, zdarma Strážce meče stažení kniha,

  e-kniha Strážce meče stažení pdf

  , stažení Strážce meče IPad, Číst Strážce meče mobi, Číst Strážce meče docx, zdarma Strážce meče awz, dDownload e-kniha Strážce meče iPad , zdarma Strážce meče DJVU, download Strážce meče e-kniha zdarma, zdarma stažení Strážce meče dvd, Číst Strážce meče txt, book Strážce meče stažení DJVU,

  Strážce meče stažení kniha zdarma

  , Strážce meče stažení kniha pdf zdarma, Strážce meče pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Strážce meče pdf zdarma, Strážce meče stažení kniha epub zdarma, Strážce meče ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress