Tajná stezka

By | October 29, 2018

Tajná stezka

Kniha v češtině!Tajná stezkaTato stezka vede k trvalému míru. Hlouběji a hlouběji musíme pronikat se soustředěnou myslí , až vstoupíme do říše, kde vládne tento požehnaný mír….

“To, co jsem našel v sobě já, je přesně totéž, co může ve svém vlastním jáství nalézt kdokoliv jiný, třeba i zarytý, bezcitný chicagský gangster, Jsou-li výroky této knihy místy vřelé a někdy prudké, lze to vysvětlit jedině tím, že jsou odrazem života; není to sbírka akademických teorií, vytvořených v tichých halách nějaké univerzity. ”
PŘEKLADz originálu vydáného dědici autora v r.1994
…celý textStáhněte si knihu Tajná stezka zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Tajná stezka

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Tajná stezka, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Tajná stezka a zábavu bez omezení!

  Tajná stezka

  Podrobnosti o knize Tajná stezka

  :  4.522

  Originální název:

  The Secret Path (1934)

  Žánr:
  Literatura světová, Duchovní literatura
  Vydáno: , Iris RR

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  juvelinokivi

  07. února

  “Bůh byl svržen z trůnu a rozum se stal korunovaným vládcem filozofie. Nyní se věda těší našemu největšímu uctívání. Vědec je papežem dneška a sedí ve Vatikánu světské autority. Přijímáme jeho učené objevy s nábožnou, posvátnou úctou. Věříme jeho slavnostním prohlášením tak, jako kdysi celá Evropa věřila zásadám a dogmatům církve. (…) Mám hlubokou úctu k intelektuálním schopnostem a trpělivému charakteru vědce. Věřím, že jeho práce má své pravé a užitečné místo v životě. Nevěřím však, že toto místo je nejvyšším.” (Tajná stezka, 1935)

  Malefisto

  07.10.2015

  Skvělá knížka, která je pro mě svou hloubkou srovnatelná důležitými mystickými knihami jako je Bhagavadgíta, Ohnivý keř, Jóga sůtra a jiné. Jednoduchým a čtivým způsobem vysvětlená duchovní cesta pro člověka 20.století.

  vojtech2786

  22.03.2015

  Tento velmi nadaný spisovatel vyádril v jedné knize všechno důležité učení okultismu potřebné pro zdárný začátek zapojení se do evolučního tvoření budoucnodti naší rasy, mohu-li to takto interpretovat. Ale s tím gangsterem je to dosti nepřesné, protože je to mířeno na povolání či přesvědčení člověka. Spíše bych řekl že je velice důležité sí v sobě uvědomit zrnko opravdového já a vše se začne oběvovat samo a to aniž by Vám někdo něco řekl nebo vás něco učil, učení pak už jen osvětlí již Vám známou pravdu..

  Avalong

  16.03.2015

  Najcennejšie učenie sveta zhrnuté v jednej knihe podané spôsobom prijateľným a pútavým aj pre západnu civilizáciu. Ak by som mal vybrať z knihy jednu vetu, ktorá by popísala o čom v skutku hovorí, bola by to táto:
  “V chrámovém tichu duše pocítí, že i jen myslet znamená svatokrádežný hluk.”
  Hĺbka tejto vety mi nedá neutíšiť sa, stále a stále keď si ju prečítam.

  tonda0

  15.11.2013

  Velmi kvalitní knížka. Autor v ní svými slovy popisuje učení Advaity. Tedy hledání jednoty, jednoho boha, jednotné síly uvnitř nás. Říká evropským stylem v podstatě to stejné, jako celé učení Ramana Maharišiho, s kterým se Brunton setkal. Nelekejte se nějakého náboženství. Jde o uvědomnění si životních souvislostí. Doporučuji  TAGS:

  online Tajná stezka ebook, kniha Tajná stezka fb2, download Tajná stezka pdf , download Tajná stezka mobi, online Tajná stezka kniha, zdarma stažení Tajná stezka IPhone, online kniha Tajná stezka pdf, zdarma Tajná stezka DJVU, zdarma stažení Tajná stezka txt, stažení Tajná stezka rtf, online Tajná stezka fb2 , e-kniha Tajná stezka stažení txt, zdarma Tajná stezka stažení kniha,

  e-kniha Tajná stezka stažení pdf

  , stažení Tajná stezka IPad, Číst Tajná stezka mobi, Číst Tajná stezka docx, zdarma Tajná stezka awz, dDownload e-kniha Tajná stezka iPad , zdarma Tajná stezka DJVU, download Tajná stezka e-kniha zdarma, zdarma stažení Tajná stezka dvd, Číst Tajná stezka txt, book Tajná stezka stažení DJVU,

  Tajná stezka stažení kniha zdarma

  , Tajná stezka stažení kniha pdf zdarma, Tajná stezka pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Tajná stezka pdf zdarma, Tajná stezka stažení kniha epub zdarma, Tajná stezka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress