Tetované děvče

By | October 25, 2018

Tetované děvče

Kniha v češtině!Tetované děvčePsychologický román slavné americké spisovatelky o osudovém setkání stárnoucího spisovatele a extravagantní dívky.
Úspěšný spisovatel položidovského původu Joshua Seigl je sice spokojen se svou nezávislostí a samotou, ale nevypočitatelné útoky postupující roztroušené sklerózy ho přinutí k hledání asistentky. Na scénu přichází
“tetované děvče” Alma s pestrou minulostí a rozporuplnou povahou; vůči zaměstnavateli vystřídá celou škálu citů od nenávisti a odporu až k oddané lásce, kterou přeruší teprve Joshuova smrt. Celá tragédie tím však nekončí. Zkušeně a jemně vykreslený obraz složitého vztahu dvou naprosto odlišných jedinců. Román plný nevyřčených obav, marných nadějí, bouřlivých vášní a zdrcujícího pesimismu. Zajímavé, byť nesmírně depresivní čtení.
…celý textStáhněte si knihu Tetované děvče zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Tetované děvče

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Tetované děvče, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Tetované děvče a zábavu bez omezení!

  Tetované děvče

  Podrobnosti o knize Tetované děvče

  :  3.322

  Originální název:

  The tattooed girl (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  douchová

  29.08.2015

  No, mám radši ranou Oatesovou. Čte se to velmi dobře, ale i přes dramatické scény mi to přišlo trochu ploché. Téma mě zaujalo, hlavně jak si poradí s popsáním roztroušené sklerózy, což docela ušlo.
  Není to škoda času, ale vracet se k tomu asi nebudu.

  milamarus

  10.08.2015

  Podivuhodným vztahovým trojúhelníkem mi to připomnělo Oddanou manželku (od: Roberta Goolricka). Hlavní postavou je (stejně jako tam) ženská mající dvojí tvář. Jednu tichou a pečující (když je se Sieglem – nemocným mužem pro kterého pracuje jako asistentka), druhou vzteklou, závistivou a zlostnou (když je sama nebo s Dimitriem – mužem, kterého miluje a kterému se chce zalíbit.) Ptáte-li se čím, tak vězte, že mezi luxováním a tříděním staré pošty, vynáší z domu drobnější věci, a že muže, který jí věří a je na ní odkázán, se snaží zabít. Celkem odporně.
  Ano, v souvislosti s druhou světovou válkou, koncentráky a Vergiliem je soužití Siegla a Almy čtivé, překvapivě fungující a drží celou knihu nad “odpadem” – (chcete vědět co bude dál, kdo jí udělal tetování, proč ho chce zabít, zda se jí podaří uniknout, atd.) Přesto myslím, že by se nic nestalo, kdyby kniha začínala až od druhé části (z celkových čtyř), tj. textem, který mě zaujal už na zadní straně. A taky kdyby byla o pár kapitol chudší. Bylo by to méně zmatečné….

  sarka-destiny

  21.01.2013

  Knížka mě opravdu chytla, byť některé scény se mi zdály brutální. Závěr jsem čekala jiný, o to to bylo lepší. Těším se, až začnu číst další knihu od J.C. Oates, která na mě doma už čeká.  TAGS:

  online Tetované děvče ebook, kniha Tetované děvče fb2, download Tetované děvče pdf , download Tetované děvče mobi, online Tetované děvče kniha, zdarma stažení Tetované děvče IPhone, online kniha Tetované děvče pdf, zdarma Tetované děvče DJVU, zdarma stažení Tetované děvče txt, stažení Tetované děvče rtf, online Tetované děvče fb2 , e-kniha Tetované děvče stažení txt, zdarma Tetované děvče stažení kniha,

  e-kniha Tetované děvče stažení pdf

  , stažení Tetované děvče IPad, Číst Tetované děvče mobi, Číst Tetované děvče docx, zdarma Tetované děvče awz, dDownload e-kniha Tetované děvče iPad , zdarma Tetované děvče DJVU, download Tetované děvče e-kniha zdarma, zdarma stažení Tetované děvče dvd, Číst Tetované děvče txt, book Tetované děvče stažení DJVU,

  Tetované děvče stažení kniha zdarma

  , Tetované děvče stažení kniha pdf zdarma, Tetované děvče pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Tetované děvče pdf zdarma, Tetované děvče stažení kniha epub zdarma, Tetované děvče ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress