Traja kamaráti

By | October 23, 2018

Traja kamaráti

Kniha v češtině!Traja kamarátiPopis knihy zde zatím bohužel není.Stáhněte si knihu Traja kamaráti zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Traja kamaráti

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Traja kamaráti, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Traja kamaráti a zábavu bez omezení!

  Traja kamaráti

  Podrobnosti o knize Traja kamaráti

  :  4.62223

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Tatran (Bratislava)

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (230)

  Přidat komentář

  Tina.orl

  25. června

  Když jsem knihu začala číst, nepřišla mi nijak světoborná. Žádný extra super děj, ale i tak jsem si říkala, že použitý jazyk je tak krásný, že se to čte lehce a příjemně. Cca od 2/3 se mi tajil dech, co ještě tak může přijít. Ve finále mě kniha nadchla také ukázkami toho, jak i ve špatných dnech a chvílích se dá najít alespoň drobné pozitivum. Takže jasných 5*.

  Péťa1950

  16. června

  Tři kamarádi….definice lásky a přátelství

  Kuffenbach

  30. května

  Tato kniha vám ozřejmí 3 základní věci:
  1) co je to láska a přátelství
  2) za co že to stál život v Německu v době krize
  3) že on ten Remarque je jedinečný pisálek

  A to se vyplatí, co říkáte?

  Tlapka

  11. května

  Jedna hvězda dolů za tu nekonečnou “úvodní” pasáž, která trvá do dvou třetin knihy. Ne, že by to bylo špatné čtení, to ne. Líbily se mi drobné příběhy vedlejších postav, občas mě pobavil humor všech pánů a jejich šmelinářství s auty, ale nebylo to to, co jsem od knížky v takové míře čekala. Na druhou stranu, poskytlo to dostatečný čas pro uvědomění si, jak postupně se vztah mezi ústředním párem budoval. Zřejmě bych hodnotila 3*, ale poslední třetina mi bohatě vynahradila pomalé tempo předchozí části knihy.

  Aptronym

  26. dubna

  Nadherna kniha ke ktere jsem se casto vracela dokud jsem tu puvodni paperbackovou kopii nestratila pred vice nez dvaceti lety. Nahodne setkani v antikvariatu mi pripomelo jak mi chybela.
  Tragicky pribeh na hrane tragickych historickych casu a presto zasadne pro mne optimistickym.
  A nahle mam chut na rum 🙂

  catherinee94

  13. dubna

  Do díla jsem se začetla hned od začátku. Remarque se vždy čte rychle, lehce a krásně. Zase, stejně jako v díle Na západní frontě klid, jsem obdivovala jeho myšlenky.

  martinaandulka

  06. dubna

  Je to krásně napsaná kniha o přátelství kamarádů,jedné lásce,nemoci a život po 1 světové válce v Německu.Kniha je krásně citově,fylozoficky napsaná,jen co mi úplně nejde číst mezi řádky to je škoda pro mě.Jsem moc ráda,že jsem jsi ji přečetla.

  edita374

  04. března

  Silná kniha ke které se často vracím.

  ArthasKarfa

  12. února

  Krásný a zároveň neskutečně smutný příběh tří kamarádů a Pat, kteří spolu zažívají veselé i smutné chvilky v období hospodářské krize. Láska Robbyho k překrásné Pat, jejich společná autodílna a auto Karel, které se řítí jejich životy jako neskutečný přízrak. Vše je tak opravdové, tak lidské a tak smutné.

  Rodaw

  08. února

  TŘI KAMARÁDI
  Konečně jsem si přečetla příběh, který jsem si chtěla přečíst už dlouho a na který jsem se neskutečně těšila. Je to knížka, kterou (skoro) všichni milují, pláčou u ní a patří mezi jejich nejmilejší. Když jsem si přečetla Nebe nezná vyvolených, říkala jsem si, že asi nejsem ten pravý čtenář knížek pana Remarqua… že ho asi nedokážu plně ocenit. Po přečtení Třech kamarádů se mi to tak trošku potvrdilo- nedokážu ho ocenit jako ostatní, nedokážu číst mezi řádky a plně si k sobě připouštět pravdu, význam a myšlenky vět, slov, odstavců…
  Nicméně jsem neskutečně ráda, že jsem si temto příběh přečetla. Dostala jsem ho jako dárek od kamarádky Dorotky, díky které pro mě tahle knížka nabyla ještě daleko daleko širších obzorů. Pro Dorotku tento příběh hodně znamená a já ji v tom viděla… což na jedno stranu bylo úžasné, ale viděla jsem ji i v některých momentech, ve kterých jsem nechtěla. Velkou roli tady kromě lásky a přátelství hraje i nemoc. Nemoc, která je nevyléčitelná a se kterou se prostě musí smířit. Dorotku jsem právě viděla v těch momentech, kdy je člověk nemocný, ale chce žít, je odvážný. A právě Dorotka je bojovnice, která bojuje. Já jsem si jistá tím, že svůj boj bude vyhrávat na všech frontách, ale při čtení mi bylo vážně líto té nespravedlnosti světa. Uvědomila jsem si (opět), že život je hodně nefér. Každý z nás má rozdané už předem nějaké karty a musí s nimi hrát, musí s nimi žít… Vidím v tom nerovnováhu..
  V knížce se mi líbilo vykreslení situace v Německu po první světové válce. Země byla plná hladu a bídy. Mnoho rodin ze zoufalství páchalo hromadné sebevraždy (nejčastěji se otrávili plynem) a alkohol byl denním chlebem (i u našich třech kamarádů)… Láska je zde taková nenásilná, citlivá, upřímná, intimní. On zažil hrůzy války, ona je nemocná.. Konec je dojemný a zasáhne určitě každého.. Viděla jsem hodně podobností až možná stejných věcí jako v Nebe nezná vyvolených – možná je to tím, že jsem knížky četla hned po sobě.. Ale i v komentářích dalších knih od pana Remarqua jsem si všimla, že někdo píše, že některé jeho knihy jsou si velmi podobné a nebo obsahují takřka stejné věci.
  Tři kamarádi mají celkem hodně stránek, mně to ale ani příběhové nepřišlo, spíš vážně hodně psychologické, mnoho dialogů.. pro mě trošku náročnější čtení, jsem zvyklá spíš na to, že to rychle ubíhá a stále se něco děje, tady to bylo takové velmi pozvolné, pomalé, hluboké. Ovšem opět je to spíš můj osobní “problém”, většina lidí tento styl právě miluje, protože díky němu příběh ještě více a niterněji prožijí.
  Jsem ráda, že jsem si Tři kamarády přečetla a budou mít v mé knihovně VIP postavení už díky Dorotce – a jak mi sama napsala do věnování: Vždycky je za co bojovat.❤️

  Evaho73

  31. ledna

  Unikátne literárne dielo, ktoré muselo  v čase jeho prvého vydania vzhľadom na jeho politický aj spoločenský podtext vyvolať veľký ohlas.
  Z každej jednej vety, myšlienky, dokonale vyprofilovanej postavy a jej konania je cítiť, že autor presne vie o čom píše.
  Kniha obsahuje množstvo posolstiev, ale najviac dominuje sila priateľstva.

  PRIATEĽSTVO troch kamarátov zrodené uprostred kolujúceho utrpenia a smrti počas prvej svetovej vojny je jediná pozitívna vec, ktorú im táto vojna dala.
  Priniesla im však aj štvrtého (ne)priateľa alkohol, ktorý im pomáhal zabúdať na ich vojnou pochované sny a plány do budúcnosti…
  Iskričkou nádeje sa pre jedného z nich stálo priateľstvo k žene, ktoré prerástlo v lásku.
  Nanešťastie táto iskrička tlela síce veľmi intenzívne, ale iba krátko a napokon definitívne zhasla.
  Ostalo pevné a nezlomné priateľstvo, ale už iba dvoch kamarátov.

  Ako romantickú dušu ma upútala ešte jedna vec a to, ako dokonale Remarque dokázal opísať milostný vzťah muža a ženy. K tomu, aby zaujal, nepotreboval opisovať žiadné patetické vyznania lásky ani detailné opisy milostných scén.

  h2220

  29. ledna

  Nepateický příběh přátel z období I. války. dojemné. Klasická četba

  LucySnape

  27. ledna

  Tuto knihu jsem četla jako druhé díle od Remarque a myslela jsem, že nic už nemůže překonat Na západní frontě klid. Ovšem Remarque píše stylem, který na mě pokaždé zanechá obrovský dojem. Příběh, který se zdá být obyčejným se vždy stane příběhem, který ve mě zanechá spousty emocí. Opravdu stojí za přečtení.

  janadibelkova

  21. ledna

  Kniha, kterou stojí za to číst..

  MirSla

  11. ledna

  Přečetla jsem ji minimálně 3x a pokaždé jedním dechem. Dojemný milostný i přátelský příběh, který mi pokaždé nahnal slzy do očí. U žádné jiné knihy jsem nikdy nebrečela.

  Nifredil

  01. ledna

  Klasika největší a obávám se, že dnes už i trochu překonaná. Nebo ne? Nejsem si jistá. Remarque je mistr, skvělý vypravěč, schopný vykouzlit úžasnou atmosféru, přesto mi přišel konec té knihy tak zvláštně useknutý a některé momenty v ději vlastně i zbytečné a k ústředními příběhu nepotřebné. A taky zůstávají otázky. Byl to milostný příběh nebo ne? Šlo o kamarády nebo ne? Tahle se vlastně pozná dobrý autor i kniha, když nad ní ještě po přečtení dlouho přemýšlíte, takže… minimálně jsem ráda, že jsem to konečně přečetla. Jeden ze čtenářských dluhů je splacen.

  Acquenta

  31.12.2017

  Opravdu krásný a dojemný příběh. Kniha se četla téměř sama, vše bylo poutavé, i když strašně smutné 🙁

  Hawkey

  27.12.2017

  Jedna hvězda za to jejich neuvěřitelně užasné přátelství. Druhá za vtipné hlášky. Třetí za vílu Pat a její lásku k životu. Jinak tam na mě bylo moc aut, zbytečných postav, hospod, a příběh mě celkově moc neoslovil.

  MaKolar

  19.12.2017

  Můj oblíbený autor, který opět nezklamal. Příběh tří kamarádů, kteří se snaží žít v nelehké době po první světové válce v Německu. Do jejich života vstupuje přítelkyně jedno z nich, která se potýká se závažným onemocněním. Příběh s velmi hořkým koncem, který vykresluje krutou realitu té doby.

  mirkoczentovic

  18.12.2017

  Skvelé prepojenie ľúbostného príbehu s vykreslením spoločenskej situácie v medzivojnovom Nemecku. Kniha je samozrejme veľmi smutná, ale dezilúzia je čitateľovi dávkovaná spočiatku len relatívne poskromne a dej pozvoľna graduje až k tragickému finále.

  Nemožno zabudnúť na Remarquov cit pre vykreslenie postáv. Z pomerne slušného množstva ma však skôr než tie hlavné (Robert, Gottfried, Otto, Pat) zaujali predovšetkým vedľajšie – konkrétne Ferdinand Grau a Hasse. Najmä bez druhého menovaného by svedectvo o jednej zúfalej ére stratilo veľa zo svojej sily.

  hajrys

  07.12.2017

  Přečteno po dlouhé době podruhé v rámci povinné četby mé dcery. Musím říct, že čím jsem starší, tím víc se mě příběh dotýká. Dceru kniha neuchvátila, ale dočetla a film se jí posléze líbil více. Jak napsala ddkk – opravdu lepší než učebnice dějepisu. Mezi světovou literaturu v rámci povinné četby rozhodně patří!

  Domuly

  23.11.2017

  Příběh je skvělý, ale úplně mi nesedí vypravěčský styl Remarqua. Navzdory tomu měl příběh od autora ztracené generace přesně to, co jsem čekala, že mít bude. Bohužel stigmata války nic nevymaže. Z vyprávění rodinných příslušníků vím, že ne všem přeživším se podařilo začlenit do společnosti. Ti pak svůj život ukončili, sami a nešťastní. V této knize je vyobrazeno silné pouto přátel, které my, co jsme neviděli a nezažili hrůzy ve válce, neumíme pochopit. Skvělé, depresivní a svým způsobem nadějeplné.

  jajakozena

  14.11.2017

  Jedna z nejkrásnějších knih co znám. Měl by si ji přečíst snad opravdu každý…pak pochopí…

  ddkk

  24.10.2017

  Už si málo pamatujeme (nebo dokonce málo víme), že se i ten náš evropský prostor před poměrně krátkou dobou neměl tak dobře jako se má teď. První světová válka a doba po ní byla mnohde otřesná…pojďme a čtěme – lidská paměť je krátká a takové knihy jako jsou ty od Remarqua jsou lepší než učebnice dějepisu.

  raty

  12.10.2017

  Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Je to “nejohmatanější” kniha mého otce. Přestože už mě neuchvátila tolik, jako když jsem ji kdysi četla poprvé, má svou cenu. Měl by si ji přečíst každý, kdo si stěžuje na dobu, ve které žijeme.

  niknikita

  06.10.2017

  Nádherný příběh a přestože je od poloviny hodně smutný, mám Tři kamarády nesmírně ráda ačkoliv poslední stránky pokaždé přes slzy nemůžu dočíst.

  pedroK

  29.09.2017

  Jedna z nejhezčích knih, co jsem četla. A přečtu ji zas.

  Predator3313

  13.09.2017

  Klasika, ke které jsem se dostal po přečtení jedné s knih povinné četby – na západní frontě klid. Myslím, že ideální četba pro 15/16ti leté. Jistě někdy přečtu znovu, i když konec je pěkně smutný.

  MichaelaSaky

  06.09.2017

  Skvělá

  BeyondHorizon

  03.09.2017

  Krásný a jednoduchý příběh o přátelích na celý život. Takové si ve svém životě snad neumím ani představit a moc jim závidím.
  TAGS:

  online Traja kamaráti ebook, kniha Traja kamaráti fb2, download Traja kamaráti pdf , download Traja kamaráti mobi, online Traja kamaráti kniha, zdarma stažení Traja kamaráti IPhone, online kniha Traja kamaráti pdf, zdarma Traja kamaráti DJVU, zdarma stažení Traja kamaráti txt, stažení Traja kamaráti rtf, online Traja kamaráti fb2 , e-kniha Traja kamaráti stažení txt, zdarma Traja kamaráti stažení kniha,

  e-kniha Traja kamaráti stažení pdf

  , stažení Traja kamaráti IPad, Číst Traja kamaráti mobi, Číst Traja kamaráti docx, zdarma Traja kamaráti awz, dDownload e-kniha Traja kamaráti iPad , zdarma Traja kamaráti DJVU, download Traja kamaráti e-kniha zdarma, zdarma stažení Traja kamaráti dvd, Číst Traja kamaráti txt, book Traja kamaráti stažení DJVU,

  Traja kamaráti stažení kniha zdarma

  , Traja kamaráti stažení kniha pdf zdarma, Traja kamaráti pdf kniha stažení zdarma, stažení e-kniha Traja kamaráti pdf zdarma, Traja kamaráti stažení kniha epub zdarma, Traja kamaráti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply

  custom footer text left
  custom footer text right
  Iconic One Theme | Powered by Wordpress